Forum chyba umarło

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
jerzynka1223
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-01, 20:27
Lokalizacja: poznań

Forum chyba umarło

Post autor: jerzynka1223 »

Witam to znowu ja tak Kapti2 nie mogę pisać na swoim koncie to piszę z brata konta.

Coż wygląda że forum umarło przynajmniej mi się tak zdaję a wchodzę pare razy dziennie ale już mi się odechciewa.
Mało tematów,syrenki nowej chyba dawno niewidziałem ale napewno wcześniej było ich więcej.Niewiem czy spowodowane jest to tym że już ich niema :oops: czy niemacie chęci pisać o nich.

Coż ja trochę czasami pisałem lecz zostałem ukarany w jednym dniu 2 razy nawet w jednej godzinie ciekawe??????
Coż chyba się zanudzę bez pisania dla tego wziołem konto brata.

Pozdrawiam moderatorów i wcale was nielekceważę robicię dobrą robotę nawet czasami pod2ną
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

własnei apropo ostrzezn... na wiekrzosci for jest tak ze po np miesiacu czy trzech. ostrzezenie sie kasuje..
młody pisze:ja sam nic nie dodaje z remontu, bo parę osób sie sapało
dlatego własnie moim zdaniem forum" umiera" gdyz wiele osob uwaza ze tylko ich racja jest jedynie sluszna... i ci co maja inne czasem niekonwencjonalne pomysly a czasem poprostu tylko preferuja lekkie udogodnienia.. lub maja swoje poglady na pewne sprawy nie taki ejak" krzykacze" nieudziela si eniepisze o syrenkach swych bo ma gdzies.. i niechce wysluchiwac tkstow typu "idiota" ale dziadostwo. "profanacjia" itp.. poprostu niektorzy troche przesadzaja z tą"świetobliwoscią" na temat syrenek jak i innych poglądow userow
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

rozumiem, najbardziej chodzi mi oto aby jesli sie pisze niezgadzając sie z "wizją własciciela" pisac tak aby nikomu nie ubliżać i wykazac sie zrozumieniem innych jego pogladów.
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

To remontować i pisać, a nie narzekać. :)

PS:
Bany trza zdejmować czasem, bez amnestii gwardia się po wykrusza.
Myślę, że na tym forum admin itak nie ma wiele do roboty, ludziska w miarę kulturalnie sobie ubliżają. :)
Awatar użytkownika
taeda
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1249
Rejestracja: 2005-12-17, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: taeda »

Ja wcześniej już pisałem w swoim wątku, że coś się dzieje źle.
Wskazywałem też kilka powodów, ale co do jednego--kol. ma rację:

JEST JUŻ MAŁO SYREN ! A jeśli ktoś taką znajdzie, to jest ona w tak tragicznym stanie, że człowiek ten zamienia się w szalonego spawacza. A tu czasy ciężkie, forsy nie ma. Więc sporo ludzi porzuca swoje marzenia o Syrenie--bo nie wyrabia.
W dodatku--to forum nie jest dla spawaczy i elektryków ale dla użytkowników samochodów jako tako sprawnych. Odbudowa WSZYSTKIEGO OD ZERA przekracza ramy forum.
--------------------------------------**-------------------------------

Podział na działy tematyczne, a w nich na poddziały, bardzo rozjaśnia i porządkuje forum. Ale wystrasza ludzi, bo brak tu żywiołowości. Trzeba uważać gdzie się to i owo pisze, czy dział jest prawidłowy. I ludzie rezygnują. Ta sprawa jest nie do rozwiązania, nawet nie wiem czy istnieje złoty środek.......
---------------------------------------***------------------------------

To nie zarzut, ale jest tu bardzo wielu ludzi młodych --młodych na tyle, że nie są oni bazą dla rozwoju takich forów. Młody ma zapał chwilowy, nie ma forsy, nie ma warunków lokalowych, nie ma doświadczenia mechanicznego itp. I na zapale się kończy. A jak mówiłem, pojazdy te są już w stanie fatalnym i wymagają wielu sprzyjających składowych.
Człowiek młody nie jest po to żeby składać Syrenki--on ma się uczyć i układać sobie życie.
---------------------------------------***----------------------------------
W Polsce nie ma opieki państwa nad hobbystami, oraz nie ma już rzemiosła. Stąd----nie ma części zamiennych do takich pojazdów. I są to tematy nie do przeskoczenia. A ponieważ jest wogóle ostatnio tak ciężko żyć jak nigdy nie było, no to -pardon--łatanie złomu nie może być popularne. W dodatku mamy bandytyzm, więc jeśli ktoś zostawi swoją Syrenę na ulicy nocą, to rano już będzie kupa pogiętej blachy. A więc----w zasadzie miłośnikiem może być człowiek mający swój dom z garażem i dużego psa na dodatek. A to redukuje o 70 % liczbę aktywnych posiadaczy Syrenek.

******* Są to główne powody zamierania forum. Nie ma tu prawie żadnej winy osób prowadzących te stronę. To wina czasów, przerażających piekielnych czasów w jakich żyjemy.
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

taeda pisze:To wina czasów, przerażających piekielnych czasów w jakich żyjemy.
Niestety.... T_T :cry:
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

ojtam ojtam.. allejuja na do predku.. nie lamac sie inodzialac by zylo sie wam jak najlepiej.. jak benzna zadroga to niemarudzic tylko posstarac sie aby zarobic tyle by bylo na nia... i w innych dziedzinach dokladnie tak samo... jak syrenka drogo kosztuje.. to postarac sieby zarobic tyle by sie udalo... narzekani e nic nieda.. jak forum umira.. togo:"wskrzeszac"
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

obywatel teda trochę moim zdaniem przesadza albo się tak zestarzał albo co :P:P bez obrazy pozdrawiam
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
DizzyX
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 288
Rejestracja: 2011-09-17, 16:10
Lokalizacja: Końskie

Post autor: DizzyX »

Może ja na forum długo nie jestem, jakoś strasznie mocno też się nie udzielam, ale muszę przyznać, że z wielu różnych forów dotyczących określonych samochodów to trzyma się... całkiem nieźle ;)
Wiadomo, że najlepiej trzymają się fora, które dotyczą że tak powiem... "aktualnych" modeli, czyli samochodów popularnych, użytkowanych na co dzień, ale z drugiej strony - wiele osób wchodzi tam tylko raz czy dwa razy, by uzystać odpowiedź na nurtujące pytanie i zniknąć ;)
Maniaków niestety jest coraz mniej, fora przeznaczone czysto jednej marce (na dodatek zabytkowej ;) ) trzymają się jedynie przez tą grupkę zapaleńców, która na forum pisze, rozmawia.
Ale pamiętajcie, forum to nie wszystko ;) pomyślcie, ile ciekawych znajomości zawarliście dzięki forum, no i ile z nich utrzymało się do dziś "w realu" :)
Osobiście myślę, że forum jeszcze się trzyma - nowi użytkownicy przybywają (chociażby ja ;) ), nowe posty się pojawiają, a i projekty powstają... znam fora motoryzacyjne, na których nic się już nie dzieje prócz rozmów w ShoutBoxie... :)
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

fakt faktem też zauważyłem że coraz mniej się dzieje na forum bo gdy dołączyłem półtora roku temu to codziennie w każdym z działów dochodziło po 2-4 tematy , sam dzięki napływa emocji związanych z aktywność na forum szybko wzbogaciłem się o dwie kolejne syreny z czego jednej z nich remont zamieżam niebawem zacząć i będzie cały czas relacjonowany , jednak niewydaje mi się aby forum już umierało poprostu taka kolej rzeczy że raz w danym okresie pojawia się więcej tematów , puźniej mniej i znowu wzrostu z tego co zaobserwowałem już się tak działo , ale to co mówi kolega "DizzyX" faktycznie jest p0rawdą i miłe , po dzięki forum miałem okazje poznać kilka fajnych osób spotkać się z nimi a z niektórymi mam nawet bardzo dobry kontakt i widujemy się co jakiś czas , a swoją drogą do ciebie kolego "DizzyX" też kiedyś zajadę jak będę jechał do Kielc , pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

DizzyX pisze:pomyślcie, ile ciekawych znajomości zawarliście dzięki forum, no i ile z nich utrzymało się do dziś "w realu"
syrena104bili pisze:po dzięki forum miałem okazje poznać kilka fajnych osób spotkać się z nimi a z niektórymi mam nawet bardzo dobry kontakt i widujemy się co jakiś czas
ano..;) prawda "pravie" Żono... ? :piwo: :helm :smiech :helm
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Jarecki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 516
Rejestracja: 2008-09-07, 00:09
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Jarecki »

Żuczek pisze:"pravie" Żono
:roll: "...ślub na forum..to było bo coś. Może trzeba pomyśleć o jakimś fancie na prezent.."
Ku drugiej młodości czyli reNOWAcja 105L 1979'
http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=9245
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

Żuczek pisze:
ano..;) prawda "pravie" Żono... ? :piwo: :helm :smiech :helm
prawda, prawda...tu Ci przyznam rację

[ Dodano: 2011-10-30, 18:33 ]
Jarecki pisze:
Żuczek pisze:"pravie" Żono
:roll: "...ślub na forum..to było bo coś. Może trzeba pomyśleć o jakimś fancie na prezent.."
Powiemy Wam co nam potrzebne do Syrenki i prezent bedziecie mieć z głowy;-) Bez wymyślania co kupic;-)
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

I właśnie przez takie gadanie forum "umiera".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

PONY007 pisze:I właśnie przez takie gadanie forum "umiera".
Alez oczywiscie, nie mozna czasem pożartować, tylko trzeba na poważnie dyskutować jedynie o technice Syreny;-) Poważnie i na sztywno.
Takie fora to nie tylo miejsce rozmów o sprawach czysto technicznych, to także miejsce poznawania nowych ludzi!
ODPOWIEDZ