syrena 104 -72r " smerfetka "

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

syrena 104 -72r " smerfetka "

Post autor: syrena104bili »

witam , jestem dosyć nowy na forum i chciałbym wam przybliżyć moją syrene 104 z 1972 roku , więc kupiłem ja we wrześniu 2004r od żony pierwszego własićciela która trzymała ją w garażu na kobyłkach od 1992roku z sentymentu za 550zł i gdyby nie to że jej córce był potrzebny garaż to pewnie stała by tam nadal , a tak to musiała się jej pozbyć ,właśćcielka opowiadała ze podróżowali nią po całej europie (czechy , słowacja ,chorwacja , belgia itp). po nabyciu syrenka stała umnie w garażu do bożego narodzenia 2004r wtedy ją odpaliliśmy zrobiliśmy nią około 2km i zaczeliśmy rozbierać do remontu blacharskiego , niestety nie posiadam na ta chwile żadnych zdięć z tamtego czasu jedna było zrobione kilka na starym aparacie i musze poszukać , syrena została rozebrana do zera , zaprowadzona do blachaża który podorabiał wszystkie elementy i po wspawywał , ( naprawde profesjonalnie wykonał swoją robote ) następnie została zakonserwowana i postawiona w garażu "bu babć" na około 2 lata po tym czasie w wolny wakacyjny czas wziołę się za szpachlowanie(została wyszpachlowana i dotarta praktycznie na gotowo ) i stała tak aż do września 2009 gdy , natrafiła się okazja oddać ją do lakiernika , i takim sposobem została pomalowana i odebrana 28 lutego 2010roku i od tej chwili zaczeło się ostre składanie z kumplem aby wyrobic się z nią na wesele wujka -05-06-2010 r poniesze zdięcia przedstawiają syrene w trakcie skaładania z 14 marca i z wesela gdy była jusz gotowa ps. narazie tylko zdięcia ze składania bo niemożna więcej jak 4 zdięcia wsadzić na tym forum , niebawem bendą zdięcia jej w całej okazałość
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
homer
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 309
Rejestracja: 2005-12-25, 16:30
Lokalizacja: Łódź

Post autor: homer »

O, sobowtór czy inny sobotwór mojej -1-0-4- :grinser Ale chyba lepiej wykonana, bo mi się trochę spieszyło, więc wyszło jak wyszło. Syreneczka super, ciekawe co moja powie jak bliźniaczkę zobaczy.
Gratulacje! :ok3
W uszach świst, w oczach mgła, na liczniku dwajścia dwa!
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4285
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Od razu widać czemu "smerfetka " :grinser
Bo niebieska w bialej czapeczce :smiech
Czekam niecierpliwie na resztę fotek :piwo:
motomania na luzie
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Syrenka elegancka :) i czekamy na więcej zdjęć

Kolego co do dodawania fotek. To jeśli już dodasz 4 fotki to wysyłasz posta, a następnie piszesz do niego odpowiedź. I wtedy jako że dwa ostatnie posty są Twoje to automatycznie są łączone w jeden :)

Więc możesz zdjęć dodawać wiele :)
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

adameo2 pisze:Syrenka elegancka :) i czekamy na więcej zdjęć

Kolego co do dodawania fotek. To jeśli już dodasz 4 fotki to wysyłasz posta, a następnie piszesz do niego odpowiedź. I wtedy jako że dwa ostatnie posty są Twoje to automatycznie są łączone w jeden :)

Więc możesz zdjęć dodawać wiele :)
wiem o tym żeby dodać odpowieć ze zdięciami ale u mnie w odpowiedziach jak ładuje zdięcie błędy jakieś wyskakują z forum ale spokojnie prosze o cierpliwość jutro o tej porze napewno już bendą , pozdrawiam
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

imageshack.us

i możesz wrzucić tyle zdjęć ile chcesz
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

gratuluje mi się również bardzo podoba czekam na foty
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Ładna Syrena :)
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

a to zdiecia z połowy kwietnia 2010r - pierwsza przejaszczka po około 6 latach - syrena w trakcie składania , sory że tak nie chronologicznie ale te zdięcia dostałem dopiero teraz http://img5.imageshack.us/i/img0008ib.jpg/ http://img269.imageshack.us/i/img0001kk.jpg/ http://img28.imageshack.us/i/img0002cu.jpg/ http://img339.imageshack.us/i/img0003cz.jpg/ http://img819.imageshack.us/i/img0007c.jpg/ http://img143.imageshack.us/i/img0004nt.jpg/ a tu zdięcia wykoniczenia wnętrza syrenki Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek czekam na opinie co do tapicerki i obszycia foteli , bo kosztowała mnie to dosyć wiec chciałbym wiedzieć czy się podoba , z czasem wrzuce jeszcze jakieś fotki jak sie nadaży okazja , pozdrawiam wszystkich syreniaży ;)
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

no no:) ale ja to powiem ze nie orginalne;p
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

motonita pisze:no no:) ale ja to powiem ze nie orginalne;p
wiem że może odbiegają od orginału ale niestety " orginału " wogule nie było był tylko jeden tylny boczek w całość i przednie fotele porwane i tylne siedzisko równierz porwane , a oparcie całkiem z innej parafi , wiec musiałem wszystko robić od podstaw a starałem się wzorowaci na orginale , bo boczki były ciemno szare a fotele czarne
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

Ale widac ogrom pracy wlozony, podziwiam:) Budzi podziw napewno na ulicy:) A jak wrazenia z jazdy:)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
biedronka
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-30, 23:59
Lokalizacja: Pionki

Post autor: biedronka »

Wrażenia z jazdy niezapomniane :) Wiem bo jechałam nią do ślubu, z drogi podporządkowanej nasza droga zrobiła się drogą z pierwszeństwem przejazdu heheh i wszystko już chyba jest jasne, dodam jeszcze że nie było gościa weselnego który nie zrobił by sobie zdjęcia z syrenką. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

widze kolego ze z daleka nie jestes... ja jestem z białobrzegów :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
ODPOWIEDZ