syrena 103 potrzebuje pomocy

Materiały i informacje historyczne. Zmiany w czasie produkcji, identyfikacja części, detali,roczników, pytania o oryginalność.

karols88
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-06, 18:47
Lokalizacja: Przysucha

Post autor: karols88 »

w bagazniku sa przetłoczenia na podlodze i na boczkach- przykryte wykladzina, fartuchy prezednie równiez z przetłoczeniami, podłoga ogólnie z przodu była robiona przez kogos kiedystam, widac wstawki prostej blachy. błotniki przód laminat wyglądały na oryginalne nie przerabiane
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

Błotniki przód jeśli laminat to prywaciarskie, komora powinna być w lakierze jak nadwozie, pas przedni od 104 albo 105, wiatrak od 104/105 powinien być metalowy, brak osłony kolektora wydechowego, mocowanie akumulatora chyba od 105. Ciekawe jaki ma wydech? Z przodu powinno być długie cygaro a z tyłu poprzecznie mocowany tłumik od Warszawy.
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

kolego jak chcesz wiedzieć co jest oryginalne a co nie , to daj numer tel , ja jestem z Pionek , to podjadę do ciebie i , ci wszystko opowiem i wytłumaczę , siedzę 10lat w syrenach to trochę widziałem i wiem :D bo tu długo by opowiadać
karols88
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-06, 18:47
Lokalizacja: Przysucha

Post autor: karols88 »

ok syrena104bili nr wyslalem na priv. dzieki wszystkim za pomoc
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

To teraz wszystkim porozdzielaj pomógł.
Jak jesteś z Radomia to szkoda, że nie podjechałeś na imprezę Radomskie Klasyki, my tam byliśmy.
karols88
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-06, 18:47
Lokalizacja: Przysucha

Post autor: karols88 »

hehe spoko, na kameralnym lecie bylem ale nie syrena jestem z okolic przysuchy
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

ewentualnie co dwa tygodnie są spotkania pod teatrem my z patrykiem prawie zawsze jesteśmy w radomiu wiec mozesz podjechać. Ogolnie jeśli chcesz sprzedawać to nie wiem czy warto szukać wszystkich części oryginalnych bo to się bedzie mijało z celem sprzedaży . wiecej stracisz niż zarobisz.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

anabol dobrze pisze.... Poprostu musisz się pogodzić z realną ceną 103. Ale jesteś idealnym przykładem na to jak spekulanci i allegro wprowadza ceny i pojęcie wartości Syren w błąd. Ale fajnie,że informacji szukasz u nas.
karols88
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-06, 18:47
Lokalizacja: Przysucha

Post autor: karols88 »

w ten weekend bedziecie pod teatrem? czy w nastepny/
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

ja bede w nastepny weekend
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

karols88 pisze:w ten weekend będziecie pod teatrem? czy w nastopny/
ja będę za tydzień to znaczy 27-mego to dawaj pod teatr

[ Dodano: 2014-07-17, 22:24 ]
karols88 pisze:hehe spoko, na kameralnym lecie bylem ale nie syrena jestem z okolic przysuchy
to na pewno widziałeś moja 104 bo byłem nią , było podejść to byśmy pogadali , a czym jechałeś ???
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Syrena ładna, choć na oryginał to nie wygląda. Generalnie znawca 103 - Mikrusiarz - już wszystko napisał. Sporo pewnie zrobienie kosztowało, raczej tego nie odzyskasz. A robić na oryginal? Z malowaniem? :) Jeśli już, to szybka i tania zmiana reflektorów (ramek) i kierunków. Nie widzę jakie masz lampy z tyłu. W takim stanie warta wg mnie 10-15 dużo zależy czy uda Ci się znaleźć napalonego klienta, któremu nie zależy na oryginale bądź się nie zna.
Jakby była dobrze zrobiona na 100% oryginał, to pewnie byłaby warta tyle, na ile liczysz.
Ceny na platformach handlowych trochę mylą. Moja bardzo długo stała po 20-25. Zainteresowanie, praktycznie żadne.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
karols88
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-06, 18:47
Lokalizacja: Przysucha

Post autor: karols88 »

to na pewno widziałeś moja 104 bo byłem nią , było podejść to byśmy pogadali , a czym jechałeś ???[/quote]

na kameralnym lecie bylem czerwonym cadillakiem zatydzien jak bedzie cos pod teatrem postaram sie przyjechac
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

Zostaw sobie 103. Mniej pali niż Cadilac, OC tańsze, zwrotne no i krajowe. :lol:
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

karols88 pisze:to na pewno widziałeś moja 104 bo byłem nią , było podejść to byśmy pogadali , a czym jechałeś ???
na kameralnym lecie bylem czerwonym cadillakiem zatydzien jak bedzie cos pod teatrem postaram sie przyjechac[/quote]

dawaj w ta niedziele pod teatr o 18 , ja będę z anabolem
ODPOWIEDZ