Dawido

Przedstaw siebie i swoje pojazdy. Mój login - moim tytułem tematu
Awatar użytkownika
Dawido
Posty: 8
Rejestracja: 2012-12-04, 09:32
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Dawido »

Dzięki za podpowiedź, a tą uszczelkę która potem przychodzi między nadkole a błotnik to dopasowałeś z czegoś?
MaSa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 659
Rejestracja: 2007-05-03, 13:00
Lokalizacja: stargard

Post autor: MaSa »

syrena104bili pisze:, te wszystkie , niby (nowe fabrycznie cześć ) które kupujecie , to 2 - 3 gatunek z fabryki , bo to co najlepsze było zakładane na syreny a co nie wyszło to do polmozbytu , dlatego przy remoncie a szczególnie wymianie przednich błotników najlepiej szukać oryginalnych używanych w dobrym stanie zdjętych z fabrycznej syreny bo wtedy mamy tylko pewność ze przód nam sie ładnie spasuje
Nie zgodzę się z tobą- nowe błotniki da się spasować lepiej niż fabryka- kwestia jest tylko taka ile czasu nam to zajmie :ok3
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

MaSa pisze:
syrena104bili pisze:, te wszystkie , niby (nowe fabrycznie cześć ) które kupujecie , to 2 - 3 gatunek z fabryki , bo to co najlepsze było zakładane na syreny a co nie wyszło to do polmozbytu , dlatego przy remoncie a szczególnie wymianie przednich błotników najlepiej szukać oryginalnych używanych w dobrym stanie zdjętych z fabrycznej syreny bo wtedy mamy tylko pewność ze przód nam sie ładnie spasuje
Nie zgodzę się z tobą- nowe błotniki da się spasować lepiej niż fabryka- kwestia jest tylko taka ile czasu nam to zajmie :ok3
i zalerzy na jaki wyrób trafisz większość tylnych nowych błotników ma odrazu gwinty do przespawywania bo nie są wycentrowane a przednie błotniki często nie pasują do basa a jak pasują to szczeliny maski nie schodzą sie
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

A dlaczego wymieniałeś cale nadkola? stare już się nie nadawały? nie lepiej było dospawać dodatkowy pasek do nadkola taki jaki był juz w 105? jak dla mnie od strony bagażnika ładnie to wyglądało. Ja bym nie wymieniał całych nadkoli jeśli były by w dobrym stanie ewentualnie do niewielkiego podłatania.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Dawido
Posty: 8
Rejestracja: 2012-12-04, 09:32
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Dawido »

też tak myślałem że są do lekkiego podłatania, bawiłem się z nimi długo i łatałem ale za co się nie wziąłem miały pełno małych dziurek. Były już w połowie połatane ale dałem sobie spokój bo nie miało to sensu. Za dużo czasu na tym straciłem

[ Dodano: 2013-10-22, 21:48 ]
ma ktoś zdjęcia jak powinna wyglądać dolna część słupka przedniego?? bo mi tam za dużo z tego nie zostało:(
123lutek
Posty: 1
Rejestracja: 2013-11-01, 18:37
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Post autor: 123lutek »

Zapraszam na swoja strone o warszawie. Www.warszawdo.com

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM
Ostatnio zmieniony 2013-11-02, 23:44 przez 123lutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DAN-CTT
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 367
Rejestracja: 2005-07-05, 07:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: DAN-CTT »

123lutek pisze:Zapraszam na swoja strone o warszawie. Www.warszawadoslubu.jimdo.com
Po pierwsze wpisałeś swój post w nieodpowiednim temacie.
Po drugie, skoro już przygotowałeś stronę i poświęciłeś trochę czasu, to proponuję poświęcić go także na wykonanie lepszych zdjęć. Część zdjęć na stronie jest marnej jakości. Natomiast pozostałe zostały wykonane na szybko (w tle dom, kosze na śmieci, rynny, czy inny samochód). To wymiany także zdjęcie na topie strony. Poprawiając te rzeczy uzyskasz lepszy odbiór strony. Masz ładne auto, to pokaż je odpowiednio.

P.S. Masz też Jelcza Ogórka. Może założysz własne tematy z Twoimi pojazdami.
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

www.klasycznie.pl
ODPOWIEDZ