SYRENA 104 nowy zakup

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

No ładnie wygląda. Nawet oponki wypryskałeś. Gratulacje.
grzegorz7713, jak możesz to podeślij mi na pw ile za nią dałeś.
Awatar użytkownika
grzegorz7713
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 406
Rejestracja: 2009-05-11, 15:43
Lokalizacja: WRZESNIA

Post autor: grzegorz7713 »

Lesiu pisze:grzegorz7713, jak możesz to podeślij mi na pw ile za nią dałeś.
To nie jest tajemnica dałem 15 tyś chciałem uniknąć niepotrzebnych komentarzy co do ceny
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Dziękuję bardzo za informacje. Bardzo dobry egzemplarz i i ta według mnie bardzo dobra cena. Jeszcze raz gratuluje i nie ma co ukrywać trochę Ci zazdroszczę. Miłego użytkowania
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

Lesiu jemu tej 104 każdy z nas zazdrości :P
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

marek02 pisze:Lesiu jemu tej 104 każdy z nas zazdrości :P
- "LUBI TO" dokładnie za takie pieniądze taką 104 ..... eh...... znowu czuje się zdołowany ..... ze moja 104 mnie tyle kosztowala p-racy i pieniędzy a nie jest takim ideałem T_T
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

Panowie nie marudzić każdy z nas ma swoją syrenę, i wiadomo każdy dąży do ideału, zamiast cieszyć się tym co mamy to marudzicie, wiadomo, że ta 104 to cudo :P
Awatar użytkownika
Brinko
-#Junior
-#Junior
Posty: 104
Rejestracja: 2010-02-16, 19:52
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Brinko »

Powiem wam panowie syrena ideal, delikatne slady uzytkowania widac, zaprawki poradza sobie z tym, a lakier heh ciezko stwierdzic niby morski ale w realu jeszcze lepiej sie prezentuje...A jadac ta syrena czulo sie jak by miesiac temu wyjechala z tasmu produkcyjnej hehe a powiem lepiej mialem osobiscie przyjemnosc ja prowadzic... :D:D ale wystarczy tych pochwal...lepiej zaopiekuj sie biala bo focha strzeli i bedziesz miec zonka :D
pozdrawiam
Syrena 105, 74r
Opel Record Van, 1979r
Fiat 125p Pick-up, 81r
Bmw e32 730, 94r
Awatar użytkownika
witek
-#Junior
-#Junior
Posty: 126
Rejestracja: 2007-07-17, 21:18
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: witek »

Pewnego pięknego wieczoru Grzesiu z Wrześni pozwolił mi obejrzeć swój nowy nabytek SYRENKĘ 104 z 1969 roku. Po podniesieniu bramy garażowej ujrzałem cudo którego do dnia dzisiejszego mu zazdroszczę. Moim zdaniem syrenka jest prześliczna i nie brakuje jej prawie niczego :) widać niewielkie ślady użytkowania których na pierwszy rzut oka wogóle nie widać.
:):):). Po odpaleniu silnika wszystko było jasne, że syrenka ma przejechane niewiele ponad 20 tysięcy kilometrów szok :):):). Niestety późna pora i pogoda uniemożliwiła nam rundę honorową :(.
Z niecierpliwością czekam na poprawę pogody i mam nadzieje, że w najbliższym czasie przejedziemy się wspólnie na długii wypad :)
c.d.n
REEEEWWWWEEELLLAAAACCCCCJJJJAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SYRENA 105 L 1980 rok
SYRENA BOSTO 1982 rok - reanimacja :)
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

kolego witek co do wspólnego wypadu mam dla was propozycję, mianowicie zapraszam na II Bydgoską Syreniadę, trasa ładna i mam nadzieję udana impreza :P
Awatar użytkownika
grzegorz7713
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 406
Rejestracja: 2009-05-11, 15:43
Lokalizacja: WRZESNIA

Post autor: grzegorz7713 »

marek02 pisze:kolego witek co do wspólnego wypadu mam dla was propozycję, mianowicie zapraszam na II Bydgoską Syreniadę, trasa ładna i mam nadzieję udana impreza :P
ustalamy wyjazd na waszą Syreniade damy znać ile SYREN będzie
Awatar użytkownika
witek
-#Junior
-#Junior
Posty: 126
Rejestracja: 2007-07-17, 21:18
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: witek »

grzegorz7713 pisze:
marek02 pisze:kolego witek co do wspólnego wypadu mam dla was propozycję, mianowicie zapraszam na II Bydgoską Syreniadę, trasa ładna i mam nadzieję udana impreza :P
będzie dokładnie tak jak Grzesiu napisał :)
SYRENA 105 L 1980 rok
SYRENA BOSTO 1982 rok - reanimacja :)
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

no i o to chodzi prosiłbym tylko wpisać się później na listę, coby było jasne w ile załóg
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

No dalej Pany :ok3

Witek, prędzej nie dostaniesz jak nie przyjedziesz na Syreniadę :D Wiesz co :ok3
Awatar użytkownika
jasio
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 740
Rejestracja: 2005-10-29, 15:05
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: jasio »

Witek morda jedna, kiedyś to jeszcze nawet do Kołobrzegu przyjechał i nie straszna mu była trasa. A ostatnio to już coś słabo go widać. Wicia mordo moja, pamiętasz stare czasy? zapisuj sie i przyjeżdżaj luju jeden :grinser
jaki Kwidzyn toż ja ze wsi pod Kwidzynem;) Korzeniewo moje kochane spokojne ;)
Awatar użytkownika
witek
-#Junior
-#Junior
Posty: 126
Rejestracja: 2007-07-17, 21:18
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: witek »

jasio pisze:Witek morda jedna, kiedyś to jeszcze nawet do Kołobrzegu przyjechał i nie straszna mu była trasa. A ostatnio to już coś słabo go widać. Wicia mordo moja, pamiętasz stare czasy? zapisuj sie i przyjeżdżaj luju jeden :grinser
jasio, z całego serduszka postaram się dojechać :D ale wiesz obowiązki małżeńskie ostatnio strasznie mnie pochłaniają, a co do starych czasów to pewnie, że pamietam imprezy w kołobrzegu kończące sie o wschodzie słońca i "oczywiście nie kończące się pragnienie spowodowane bardzo wysoką temperaturą panującą codziennie od wieczora aż do rana" :):):):):) :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :majk :majk :majk :majk :majk :majk :majk mam nadzieje, że to jeszcze kiedyś powróci :):P

[ Dodano: 2012-01-18, 22:51 ]
marcin459 pisze:No dalej Pany :ok3

Witek, prędzej nie dostaniesz jak nie przyjedziesz na Syreniadę :D Wiesz co :ok3
Marcinek będę na pewno :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: do zabaczyska
SYRENA 105 L 1980 rok
SYRENA BOSTO 1982 rok - reanimacja :)
ODPOWIEDZ