moreratorzy i inni wladcy tego forum

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

moreratorzy i inni wladcy tego forum

Post autor: kombi »

jak w temacie
jwsli uwazacie ze publiczne forumowe dogryzanie sobie na tym forum jest jak najbardziej przydatne ogolowi to ja sie z taka wersja nie zgadam
i usowanie postow w ktorych publikuje swoje podejscie do takich spraw ,,ze jesli co niektorzy nawiedzeni forumowicze potrafia zadac innym cios i wtedy zaczyna sie klotnia i inne fanaberie TO ZWSZE JAK TU BEDE ,BEDE dzyl do pojednania i kolezenistwa
A USOWANIE POSTOW I OKRESLANIE TEGO ZE TO NIE NA TEMAT
uwazam ze to takie widzimisie danego administratora wladnego
co to nie pilotuje forum tylko z opoznieniem sprawdzi i klepie w klawiature
TWOJ POST ZOSTAL USUNIETY
szanowny adminie moich usunietych postow prosze wytlumacz mi tu czemus tak poczynil
czy tobie pasuje klutnia ,docinanie i inne latajace gwiazdy na tym forum

NIE USOWAJ ZNOW TEGO POSTU UPRZEDNIO NIE WYJASNIAJAC SWOJEGO POSTEPOWANIA

Z POSZANOWANIEM TWOJEJ WLADZY POZDRAWIAM
kombi
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

Post autor: arturo »

Witam,
prawdopodobnie któryś z moderatorów usunął post/y. Ja zajmuje się tym jedynie w drastycznych przypadkach ;-)
Jeżeli posty były w dziale "Giełda" to są tam ustalone zasady - bez komentarza.
Jeżeli zostały usunięte z innych działów - najwidoczniej moderator uznał je za niewłaściwe. :zdziwko
Przy dużej ilości usuwanych "niewłaściwych" postów: wybacz ale moderator nie będzie "rozczulał się" nad rozpisywaniem powodów ich usunięcia. Straciłby za dużo czasu. Każdy ma swoje życie i ważniejsze rzeczy.

Pozdrawiam
arturo
W odpowiednich rękach i przy należytej konserwacji "Syrena" jest naprawdę niezłym i przyjemnym wozem. - MOTOR 1959r.
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: makscom »

Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

moim skromnym zdnaiem. niepowinno sie usowac postow.. zwlaszcza uzytkuwnikow ktorzy w miere duzo sie udzielaja na forum. czasem są spiecia. i niejasnosci. al ecoz. takie rzycie. ujesli ktos cos chce napisac niewolno mu tego zakazywac. ani usowac. chcial to napisal. jest wolnosc wypowiedzi i wyznania. i przekonań. dziekuje.
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
hebel
Moderator
Moderator
Posty: 219
Rejestracja: 2008-08-30, 23:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: hebel »

Kolego makskom a może by tak dodać do regulaminu giełdy punkt mówiący o podawaniu ceny przy opcji sprzedam? Chce ktoś coś sprzedać niech poda cenę! bez podanych cen robi się straszny bałagan jak jest dziesięciu pytających ile za to a ile za tamto...
Dodatkowo zabronił bym wrzucania gołych linków do aukcji z licytacją, giełda syreniarzy to nie allegro. Link może być ale z opisem ze dla furumowiczów cena wynosi tyle i tyle, czy np. wysyłka gratis czy coś w ten deseń.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

szanowny moderatorze makxcom
zgadzam sie z toba jak najbardziej :piwo:
w 1 twoim odnosniku pisze jak byk ze to forum jest odwiedzane przez duza mase internautow
i mnie tez wkurza jak TU NA TYM FORUM GDZIE WSZYSCY Z ZAMILOWANIA I PASJI STARAMY
SIE PRZYWRoCIC ZYCIE SWOIM WYNALAZKOM
wymieniamy sie pogladami zamilowania ,itp,itd i tak powinno bycale jak widze ze co niektorzy zaczynaja na forum wybrzydzac ,dokopywac sobie ,klocic sie to juz przesada
i wtedy staram sie jak [mam poczucie humoru] zalagodzic takie sprawy
nawet kosztem BANA
ale nim sie czlowiek odezwie nim cos napisze [moze nawet nie w dziale pasujacym do swojej wypowiedzi ]
JUZ w dyskusji sie toczacej [bo gdzie ,zaczynac nowy temat ] WYWALA POST I KROPKA
moze faktycznie zrobic reorganizacje na forum
ustalic sztywne zasady [ma byc kolezenstwo ,wzajemna pomoc ,itp,itd ]a
jak komus lub cos sie nie podoba w takich sztywnych zasadach to
INACZEJ MOWIAC ,,WYPAD Z TEJ PIASKOWNICY

MI NAPRAWDE PODOBA SIE TO FORUM I CHOCIAZ WIEKIEM JESTEM TU NIEJEDYNYM RODZYNKIEM duzo skorzystalem z czytania tego forum

i chcialbym aby to forum nadal sprzyjalo nam i innym tu zagladajacym

ale to wszystko co pisze zalezy od administracij
czy bedzie tu spoko,luz czy chamstwo ,rozpierducha
ew. przyjac zasady forum elektroda

ale z zastrz. pisowni[bo by mnie dotyczyla ]


pozdrawiam
kombi
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

powiem tak komentowanie w giełdzie niejest złym pomysłem, nawet dlatego zeby przygodni sprzedajacy wiedzieli ze za kupke złomu helikoptera nie kupia,:) mi czesto sie zdaza zapytac na giełdzie czy to ze zlota czy platyny ze taka cena, jak sprzedajacy jest ok to i kilka razu udało mi sie cos kupi PO NORMALNYCH cenach (choc wiem ze post szybko zniknie jednak czasem ostudze plany wielkiego zarobku...)

to forum jest i tak jedynym najsensowniejszym forum jakie tyczy sie polskich pojazdów, ludzie na poziomie i z wiedza (chodz tych ubywa) a i bardzo kulturalne

wiadomo ludzie tworza forum trzeba trzymac starych i sciagac nowych

ALE ZASADY BYC MUSZA

pozdrawiam
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: makscom »

Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

motonita pisze:powiem tak komentowanie w giełdzie niejest złym pomysłem, nawet dlatego zeby przygodni sprzedajacy wiedzieli ze za kupke złomu helikoptera nie kupia,:) mi czesto sie zdaza zapytac na giełdzie czy to ze zlota czy platyny ze taka cena, jak sprzedajacy jest ok to i kilka razu udało mi sie cos kupi PO NORMALNYCH cenach (choc wiem ze post szybko zniknie jednak czasem ostudze plany wielkiego zarobku...)

to forum jest i tak jedynym najsensowniejszym forum jakie tyczy sie polskich pojazdów, ludzie na poziomie i z wiedza (chodz tych ubywa) a i bardzo kulturalne

wiadomo ludzie tworza forum trzeba trzymac starych i sciagac nowych

ALE ZASADY BYC MUSZA

pozdrawiam


motonita dobrze godo polać mu. moim zdaniem też rozmowy w dziale giełda powinny być dozwolone, bo nie gada sie o dupie marynie tylko na temat sprzedawanego przedmiotu. wiec zamykanie tematu w giełdzie jest zaśmiecaniem forum o_O
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

M4V4X pisze:Przykładem porządku u moderatorów był temat w Śmietniku, wyraźnie pisze, że po 3 dniach ma być usunięty, a ile wisiał? 3 tygodnie? 4?

Jako sugestie do Arturo`a byłoby dobrze jeżeli pokasowałbyś nieaktywne od X lat konta :ok3
to siądź i wyznacz 1000 użytkowników, którzy nic nie napisali i się nie logowali dawno. powodzenia.
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

Syreniarzu tam na górze obok "szukaj" "zaloguj" itp. masz użytkownicy... tak możesz sobie wszystko ustawić i masz jak na dłoni.

Moje pytanie- tylko co to da...?

P.S.

Jako forum na poziomie (jeszcze- chociaż jakieś ciężkie czasy przyszły) może przycienimy nasze główne logo ze względu na żałobę...? Tak jak zrobiły to np. elektroda i automobilista. Wiem że to forum motoryzacyjne- ale tragedia całego kraju.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
Jarecki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 516
Rejestracja: 2008-09-07, 00:09
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Jarecki »

PONY007 pisze:Jako forum na poziomie (jeszcze- chociaż jakieś ciężkie czasy przyszły) może przycienimy nasze główne logo ze względu na żałobę...? Tak jak zrobiły to np. elektroda i automobilista. Wiem że to forum motoryzacyjne- ale tragedia całego kraju.
_________________
Najważniejszy jest luz!
Ku drugiej młodości czyli reNOWAcja 105L 1979'
http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=9245
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Ja bym postulował zwracanie większej uwagi na pisownię niektórych użytkowników. Słabo mi się robi czytając niektóre wypowiedzi, a co dopiero osobie "z zewnątrz"- potencjalnemu forumowiczowi, który raczej takim faktem zachwycony nie będzie.
Awatar użytkownika
intruder
-#Junior
-#Junior
Posty: 150
Rejestracja: 2006-04-25, 18:31
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: intruder »

Mateusz - zgadzam się w 100%! Forum to nie brudnopis, a jest tu kilku ''kwiatków''... Z szacunku dla czytających wypada zadbać o jakość tego co się pisze. Zazdroszczę Ci, że odczuwasz tylko słabość przy czytaniu, ja miewam gorsze reakcje :klnie
"Samochody Syrena charakteryzują się bardzo dobrą statecznością oraz dobrą kierowalnością"
(Z.Glinka "Jeżdżę samochodem Syrena")


SYRENA 104 '71
FIAT 125p 1300 '77
JUNAK M-07 '58
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

Jarecki pisze:
Najważniejszy jest luz!
ja sie z tym zgadzam.
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
ODPOWIEDZ