FIAT 125p 1976r 1500 ORYGINAŁ

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

syrena103 pisze:Dziadek cenę zapierdol..ł wysoką bo podobno co wyjechał a było tych wyjazdów w tym roku chyba cztery w tym jeden na przegląd potem cmentarz, wiózł siostrzeńca do ślubu i to wszystko więc co wyjechał to miał kupca, według mnie jakiegoś amatora gawędziarza co dawał krocie a dziadek się jarał ceną. Nie sprzedał bo musiał na Wszystkich Swiętych auto jeszcze mieć a na sprzedaży mu nie zależy tylko ja go trochę do niej zachęciłem i podatek od garażu do zapłacenia na przyszły rok. I tak mu wyszło to 11 000. Fakt jest taki że auto wycackane, pierwszy właściciel i komplet papierów od zakupu w polmozbycie.
Bla, bla, bla. Podobno istnieje jakiś Niemiec który daje nowego mercedesa za stare parchy. Nikt go nie widział, a wszyscy o nim słyszeli.
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: drobson »

I jeszcze Niemiec płacze jak sprzedaje:)
104-1969 r- oryginal
shl m11- 1961r- oryginal
MZ etz 250 - 1983r - oryginał
Klania sie PRL
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

f

Post autor: Marlon »

tak sie wszyscy podniecacie tymi niby małymi przebiegami,,, mój fiat 1972 roku za 3000 km będzie miał przejechane równo 350 km,,,, też mi wszyscy w ten przebieg uwierzycie,,,, bo samochód na zdjęciach wygląda równie dobrze co kozaka................
Ostatnio zmieniony 2015-11-16, 19:34 przez Marlon, łącznie zmieniany 1 raz.
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

Mateusz pisze:
syrena103 pisze:Dziadek cenę zapierdol..ł wysoką bo podobno co wyjechał a było tych wyjazdów w tym roku chyba cztery w tym jeden na przegląd potem cmentarz, wiózł siostrzeńca do ślubu i to wszystko więc co wyjechał to miał kupca, według mnie jakiegoś amatora gawędziarza co dawał krocie a dziadek się jarał ceną. Nie sprzedał bo musiał na Wszystkich Swiętych auto jeszcze mieć a na sprzedaży mu nie zależy tylko ja go trochę do niej zachęciłem i podatek od garażu do zapłacenia na przyszły rok. I tak mu wyszło to 11 000. Fakt jest taki że auto wycackane, pierwszy właściciel i komplet papierów od zakupu w polmozbycie.
Bla, bla, bla. Podobno istnieje jakiś Niemiec który daje nowego mercedesa za stare parchy. Nikt go nie widział, a wszyscy o nim słyszeli.


:ok3 hehehheheheheheh też o nimi słyszałem :piwo: :devil3 :ok3

umnie w okolicy jakieś 15 lat temu dawał nowego poloneza za starego kadeta z lat 30stych
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Ma ten Niemiec rozmach. :smiech
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Mateusz pisze:Nikt go nie widział, a wszyscy o nim słyszeli.
prawie jak ***** :helm
Ostatnio zmieniony 2015-11-17, 11:26 przez anabol, łącznie zmieniany 2 razy.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
młody94_105l
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 547
Rejestracja: 2006-12-30, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: młody94_105l »

A kto pamięta Elizówkę, koło Lublina ? :grinser
Stolicę "nowych" samochodów z PRLu, które nieraz w dziwny sposób zyskiwały mniejszy przebieg, jak również folię na siedzenia :grinser
Lubię jęk Syreny, gdy na liczniku 120,
Ciepło wtedy w stopę lewą od nagrzanej gitary.
syrena103
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2009-09-03, 00:59
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: syrena103 »

Nie znam się ale czy emblematy na pasie umieszczone są tak jak powinny ?
endriu125
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-12-05, 02:44
Lokalizacja: Grójec

Post autor: endriu125 »

tak, zgodnie z rocznikiem
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Zgodnie z rocznikiem. Ale widać tez ,że nigdy nie był emblemat demontowany....Więc w przypadku tego egzemplarza możesz być spokojny o jego oryginalność... :ok3
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Fiacik rzeczywiście kosmos. Pierwsze MR-y to był w pewnym sensie punkt kulminacyjny tego modelu a od ok. 81 stopniowy upadek po równi pochyłej w dół i wsteczny rozwój.
Modernizacje z lat 80 polegały niestety w większości na obdzieraniu wozu ze "zbędnego" wyposażenia.
Nikt tych złomów nie szanował nawet kiedy miały po 10-15 lat ponieważ byłaby to walka z wiatrakami. Pamiętam jak w latach 90 nowszy Fiat ze znaczkiem FSO pełnił najczęściej funkcję woła roboczego. Te prawdziwe MR-y z lat 70 były dla odmiany b.często zadbane i utrzymywane przez pierwszych właścicieli.

Także: klasyk był jeszcze trochę niedopracowany, bije od niego ten prymitywizm, pierwszy MR ===full wypas, modele z lat 80 ===wyrób samochodopodobny.

Pozdrawiam
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: drobson »

młody94_105l pisze:A kto pamięta Elizówkę, koło Lublina ? :grinser
Stolicę "nowych" samochodów z PRLu, które nieraz w dziwny sposób zyskiwały mniejszy przebieg, jak również folię na siedzenia :grinser
Ja pamietam, jeszcze sie załapałem przed przenosinami giełdy.
Ojciec tam kupił Renault 21 1987r.
Był u nas w rodzinie 19 lat. Świetne auto.
104-1969 r- oryginal
shl m11- 1961r- oryginal
MZ etz 250 - 1983r - oryginał
Klania sie PRL
ODPOWIEDZ