dokumenty

Porady prawne. Rejestracja, żółte blachy, przeglądy.
ODPOWIEDZ
syrena r20 80
-#Junior
-#Junior
Posty: 123
Rejestracja: 2009-10-18, 21:36
Lokalizacja: wlkp

dokumenty

Post autor: syrena r20 80 »

witam
mam pytanie czy po numerach nadwozia i ramy oraz z blaszki ktore sa identyczne idzie odnalezsc ostatniego własciciela i gdzie trzeba sie udac zeby cos załatwic
Kolega znalazł ładna 104 ale niema dokumentow ani tablic a sa te numery jw.
Nie robiłem tego nigdy poniewaz moja erka jest zarejestrowana i opłacona oraz ma przeglad,tylko rozebrana do remontu
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

jak znasz właściciela to on musi napisać oświadczenie że dokumenty zostały zagubione, no i przydał by sie numer rejestracyjny...
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
syrena r20 80
-#Junior
-#Junior
Posty: 123
Rejestracja: 2009-10-18, 21:36
Lokalizacja: wlkp

Post autor: syrena r20 80 »

jakbym znał to bym niepisał syrena przyjechała gdzies z polski a zakupiona była na czesci i tak stała w garazu az ja kumpel wypatrzył własciciel sprzeda ja ale z dokumentami nici wiec myslelismy ze po numerach nadwozia go odnajdziemy ale widze ze niebedzie to takie proste
Awatar użytkownika
budmen1
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 70
Rejestracja: 2007-08-25, 20:40
Lokalizacja: Połaniec

Post autor: budmen1 »

nie lepiej poszukac samych dokumentow i kupic a z numerami to sie da jakos "zalatwic" bedzie prosciej i pewnie szybciej, ale jak kolega uwaza 8) ja bym zrobil jak napisalem
syrena r20 80
-#Junior
-#Junior
Posty: 123
Rejestracja: 2009-10-18, 21:36
Lokalizacja: wlkp

Post autor: syrena r20 80 »

no własnie te kombinacje a tu chodzi zeby to ominac a nie sie po kryminałach włoczyc
ewentualnie pomyslelismy o wymianie ramy od 104 bo wiemy gdzie jest z dokumentami i chyba dało by sie zarejestrowac na numer ramy ale niewiem,wiec moze ktos poradzi
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

opcje masz takie
-liczy sie tylko nr ramy a reszta to gowno !!!!! ta tabliczka to na allegro za 40pln gosciu Ci przysle i nr mozna nabic numeratorami z allegro
-po numerze znajdziesz -jezeli jestes z policji lub z wk :) inaczej powodzenia
-popytaj dziadkow na osiedlu o papiery jest ich wiecej pokitranych w szafach niz syren !!!
-numery nie tak trudno przebic jak nie wiesz to popytaj tych co to w warsztatach robia
- lub kup rame z papierem i problem z glowy
artur.konkol
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 262
Rejestracja: 2009-03-25, 20:53
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: artur.konkol »

jwzeli ta ladna bez dok wpadniw ci w rece a masz druga z dok to jezeli ladne nadwozio osadzisz na ramie trj 'brzytkiej' to masz problem z glowy bo nr ramy to ten z dok a nadwozie i wszystko inne mozesz zmieniac do woli. gdyby byly tabl rej to ustalenie ost wl nie stanowilo by problemu a tak to nie wiem pogadaj (jak masz)ze znajomym policjantrm na podstawie nr ramy powinien dojsc do wl . zebys chociaz wiedzial skad pochodzi to moze w tamtejszym wydz. komunikacji urzedu niasta czy gminy by doszli . no i zostaje procedura rej na zolte blachy ale na tym to sie nie wyznaje
syrena r20 80
-#Junior
-#Junior
Posty: 123
Rejestracja: 2009-10-18, 21:36
Lokalizacja: wlkp

Post autor: syrena r20 80 »

ok dziekuje za porady rama z dokumetami jest wiec tylko dogadac sie i kupywac.
Dziekuje za informacje
ODPOWIEDZ