moja 104 lakier

Relacje z przeprowadzonych remontów.
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

za malowanie facet wzial 2000 razem z felgani i innymi [bip] wszystko bylo ladnie rozebrane do malowania
mateusz

Post autor: mateusz »

mozna wiecej fotek?:>
Awatar użytkownika
Jarek104
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 63
Rejestracja: 2005-08-15, 09:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jarek104 »

Ładna 104 :)

Fajnie, że kolejna kurołapka ożyła, tylko kolorek jakiś mao oryginalny (wiem wie, czepiam sie.. Takie już mam zboczenie, że Syrena musi być 100% oryginalna, nawet kolorem zblizona do fabryki..)


Brawo Jack!

A tak dla porównania, to foto mojej:
Obrazek
W poszukiwaniu Syreny...
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

szczeze mowiac syrenki w jakis szaroburych kolorach przepraszam zupetnie mi sie nie widza ps czy 104 wogule wyjwzdzaly z tasmy w szarym kolorze????? ten zolty to jakby nawiazanie do zonkilowych 105 ktore moim zdaniem byly najladniejsze
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Jack pisze:czy 104 wogule wyjwzdzaly z tasmy w szarym kolorze?????
Oczywiście ! Właśnie w takim, jak widzisz na zdjęciu (a przynajmnie w bardzo podobnym). Ja mam właśnie w takim kolorze, i dobierałem sobie z mieszalnika, aby był taki jak oryginał.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

co do lakierowania - zaluje tylko ze nie robia juz farb olowiowych... obejrzyjcie jakis stary samochod z orginalnym lakierem (np. warba z lat 70-tych) z jakikolwiek nowoczesnym nie-metalic... na nowym bedzie delikatna kaszka, na starym - idelanie gladka powierzchnia... zwroccie uwage - wspolczesne eko-farby nie sa tak dobre jak olowiowe i ciezko uzyskac taki sam efekt - jest to prawie niemzoliwe
ODPOWIEDZ