zAMIERZAM NABYĆ COŚ TAKIEGO CO O TYM SĄDZICIE????

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
tasman1012
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 31
Rejestracja: 2007-08-23, 21:44
Lokalizacja: łódź

zAMIERZAM NABYĆ COŚ TAKIEGO CO O TYM SĄDZICIE????

Post autor: tasman1012 »

WITAM! Zamierzam nabyć Syrenę bosto(a właściwie to co z niej zostało) od jednego z forumowiczów. Auto jest w stanie jak na foto. Posiada skrzynię biegów, instalację elektryczną,szyby, tylne drzwi, tylne lampy, kolumna kierownicza, resory.rama jet dobra ipodłoga na pace też. Tylne błotniki też są spoko. Podłoga w kabinie jest słaba, słupki przednie nie trzymają się podłgi. Syrenka nie ma zawieszenia i tylnej osi(ma oś od jakiegoś forda) i jest bez papierów. Myślałem o tym żeby ją zrobić na bazie jakiegoś wartba(silnik, zawieszenie). Co o tym sądzicie??? Proszę o rady....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Syrena 105 1979
Syrena 105l 1981
Mercedes 123
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

moim zdaniem, będziesz musiał kupić druga kompletna na części, jak dla mnie się opłaca, za darmo...
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
klysek1
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 401
Rejestracja: 2007-05-06, 10:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: klysek1 »

Po co zakładasz dwa takie same tematy :?: http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic. ... 78741d6a7b
Awatar użytkownika
Tocz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 347
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tocz »

powiem tak - może się mylę, ale... chyba nie wiesz co Cię czeka. to już będzie budowa auta od podstaw. kupa godzin przy odbudowie samej budy a co dopiero kombinacja drugiej marki z syreną. ale podziwiam za chęci. naprawdę. ja osobiście gdybym miał cośik z tym kombinować to założyłbym układ napędowy z jakiegoś auta z napędem na tył . most do tyłu silnik można cofnąć lekko do tyłu budując tunel na most i skrzynię.ale to już jest mega przeróbka. cóż życzę duży cierpliwości, kasy i czasu jeśli się zdecydujesz. pozdro
105B
PiotrB
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-30, 22:00
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: PiotrB »

Powodzenia,ale obawiam sie ,że Cie zje-fizycznie, psychicznie i finansowo.Moją odbudowywałem z podobnego stanu , efekt fajny ,ale były chwile zwatpienia.Masz garaż-najlepiej ogrzewany,żeby nawet zima dlubać?Jeżeli bedziesz chciał ją doprowadzic do ideału-cierpliwości życze i pieniedzy, jeżeli masz z niej zrobic ,,twaroga,, to lepiej odpuść, co do amian technicznyh to osobiście jestem przeciwnikiem ,,kundli,,.Twój wybór-tak czy siak-powodzenia
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

lajtowy wóz, jak sam robisz to spokojnie :) U kogoś -można zbankrutować :)

ps. jestem na kupnie budy w takim stanie - jako zamiennik dla gorszej jeszcze :)
ODPOWIEDZ