Problem z SYRENĄ

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

Mateuszem5
Posty: 10
Rejestracja: 2008-08-30, 17:39
Lokalizacja: ...

Post autor: Mateuszem5 »

...
Ostatnio zmieniony 2009-01-07, 17:38 przez Mateuszem5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jasio
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 740
Rejestracja: 2005-10-29, 15:05
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: jasio »

Chłopie idz do sklepu gdzie sprzedają sprzet do spawania i tam zapytaj o przewód do spawarki, najczesciej masowy. I weż ile ci potrzeba, nie pamietam ile za metr, ale przynajmniej masz tyle ile bedziesz chciał, a i kabel bedzie słusznej jakości.
Pozdrawiam, i zapraszam nowego syreniarza na spot syrenek do Sopotu w nastepna niedziele. Przyjedz nawet dupowozem pogadamy i dowiesz sie wiecej o syrenach
jaki Kwidzyn toż ja ze wsi pod Kwidzynem;) Korzeniewo moje kochane spokojne ;)
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

PROBLEM Z SYRENĄ,...

Post autor: AMPIR »

Witam,
właściwie to chciałoby się rzec "...usiąść i zapłakać, czy usiąść i...uśmiechnąć się?".
NIC z tych rzeczy. Stało się i teraz może być już tylko lepiej i lżej...
Kolega MŁODY autko nabył w przypływie chuci "syrenkowej" czyli jak kto woli "napalenia się" bez należytego przygotowania się do tematu i bardzo dobrze...(bez żadnej złośliwości to powiedziane!), na błędach też człek się uczy!
A na koniec dobra rada lub rady trzy:
- zaprzyjaźnić się z podręcznikiem o SYRENIE Pana G., który nabyć - to żaden problem,
- zaprzyjaźnić się z Kolegą posiadaczem syreny w najbliższej okolicy (nie sądzę aby odmówił pomocy), od którego wiele będzie można się nauczyć, a i obejrzeć autko rzeczone - też,
- zaprzyjaźnić się z najbliższym prowincjonalnym szrotem, gdzie to i owo kupić będzie można przy odrobinie szczęścia za niewielkie pieniądze.
Ot i wszystko.
Pozdrawiam
AMPiR
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

ampir -i tu cię popieram
wyznałeś słuszną zasadę która kazdy młody i mniej doswiadczony MIXOL powinien zastosowac i sie w te zasady wczuć
sam wychodze z załozenia ze chociaż mam juz tam ileś+ to ciągle się uczę i chołduje twoim zasadom 1 mam szrot zaprzyjażniony 2 szukam wiadomości i tematów na forum ,po znajomych 3 cześci i inne potrzebne rzeczy staram sie poszukiwać w sklepach typu agroma ,małe sklepiki osiedlowe w branzy motoryzacyjnej [i tu ciekawostka ostatnio koło mojego domu właścicielka takiego sklepiku robiła wysprzedaz cześci pf125, pf126 ,polonez i tym pochodne wiec nabyłem co nieco jakieś kon.drązków ,bitexy i inne chemie , opaski zaciskowe ..te tasmowe i inne pierdułki które za prawie bezcen przydadzą sie do skarpety adeli
a wiec prosba do wszystkich chołdujcie zasadę AMPIRA
kombi
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

A możemy jednak hołdować? :P
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
ODPOWIEDZ