jaki silnik

jesh

jaki silnik

Post autor: jesh »

czy zmieści się w syrenie silnik naprzykład z vw golfa? albo jakiś inny tego typu? albo może inaczej jaki silnik się zmieści w syrene...
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

w Syrenie zmieści sie silnik od ............SYRENY !!
Ja bym ci proponowal ze jak chcesz przerabiac to se lepiej kup tego golfa a nie niszcz kolejnej syrenki bo to i tak juz jest zadki samochod :!: :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Chcesz jeździć Syreną czy imitacją? Jeśli stać Cie na kombinacje to może większy sens ma kupno drugiego auta, i pozostawienie Syrenki w stanie nienaruszonym. I będziesz miał podwójną frajdę, eksploatując na codzień niezawodne auto a od święta puszczając dymek z miksolu. :wink:

A jesli koniecznie chcesz zmieniać silnik, to proponowałbym coś z epoki, czyli silnik z auta bloku komunistycznego. Dlaczego? Bo w tamtych latach były one najbardziej dostępne i dzieło byłoby w pewien sposób spójne.

Albo niech to jest coś nietypowego, na przykład trzycylindrowy silnik o mocy 52 KM, tyle że czterosuwowy. Jest ich do bólu, domyśl sie o jakie auto chodzi.

Silnik od gofa jest obrzydliwie "bezpłciowy" - czterocylindrowy, czterosuwowy itd, itp - niczym sie nie wyróżnia.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

ja bym jednak proponowal zebys sprzedal ta syrenke komus kto nie bedzie chcial w niej zmieniac silnika i doprowadzie ja do stanu fabrycznego a za te pieniadze ktore wydal bys na silnik i ktore bys dostal za syrenke to kupil bys sobie moze inne auto lepsze bo pamietaj ze silnik to nie wszystko !! muszisz milion zeczy przerabiac , dokupowac na bierzaco itd !! wiec mysle ze taki ineteres bedzie duzo kozystniejszy dla ciebie niz przerabianie syrenki !!
Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Szamson
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 234
Rejestracja: 2005-04-12, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Szamson »

lepiej zamow sobie zestaw do samodzielnego montarzu, mozna zamowic praktycznie kazdy ksztaut nadwozia i do tego rame pod manele z np sierry badz bawarki 3. Po zlozeniu masz auto zprawne i niezle sie prezentujace polecam bo sam zamierzam zabawic sie w ten sposob
http://www.markas-motorsport.com.pl/
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

No ja bym sobie kupil tego 126 buggy :D
Naprawde super i wogole gites 8)

Pozdro
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
jesh

odpowiedz

Post autor: jesh »

jak ja skończę z tą syrenką to się zdziwicie... baaardzo, zapewniam was
i wasze będą wyglądać na zniszczone...
Awatar użytkownika
Szamson
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 234
Rejestracja: 2005-04-12, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Szamson »

Przez zniszczenie rozunie sie zbyt durze odejscie od orginału, zle zrozumiałes wczesniejsze wypowiedzi . Dla syreniarza wazny jest dzwiek , zapach i obsluga dwosowa no i oczywiscie niebieski dymek. Dla Ciebie liczy sie tylko wyglad syreny,. Stary, twoja broszka i kwestia gustu. Jak wiezmiesz sie do sprawy to rob zdiecia i zamieszczaj na forum. powodzenia
http://republika.pl/syrenaklub1400/
Awatar użytkownika
Szamson
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 234
Rejestracja: 2005-04-12, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Szamson »

na stronie z linka wejdz w dzial "tuning"
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Ja Ci jeszcze poradzę abyś zamonował drzwi otwierane do góry i światła do przodu z BMW a na tył od Mercedesa i ogromny spojler na klape tylko po to aby się wyróżniała, wtedy napewno bardzo się zdziwymy :twisted: Ale i tak Ci powiem, że większość ludzi prędzej się obejrzy za orginalną Syrenką niż za jakimś "tjuninkiem" :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

Kazdy ma inny gust, mi tuning podoba się bardzo :!: , syrene łatwo mozna uszkodzić, z wszystkich syren jakie widzialem to najbardziej podchodzi mi ta, chociaz i tak troche bym ją zmienił, ale o gustach nie powinno sie dyskutować. Jak chcesz zmienić motor to twoja sprawa, ale pamietaj ze musisz zmienić tez skrzynie, docinać półośki, przerabiać linki, przy 150 km\h wypadało by jakoś zachamować :wink: , itd. az mi się nie chce pisać bo nie starczy miejsca na forum :wink: . Jeśli chcesz to zrobić fachowo tom musisz mieć troche $$$$$
Pozdrawiam DaneK
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

Mnie osobiście ta czerwona podchodzi całkiem całkiem :) też jestem zwolennikiem tuningu, ale zdaję sobie sprawę z tego, że Syrenę bardzo łatwo popsuć, choć może faktycznie wszystko kwestia gustu. Jednak zanim wezmę się za jakieś zmiany stylistyczne, to z pewnością będą one przemyślane i "przymierzone" na modelu wirtualnym a w najgorszym wypadku na zdjęciach... W każdym razie jeśli ta czewona ma oryginalny silnik, tylko troche podrasowany to szacuneczek :) Taka Syrena musi zwracać uwagę i zapewne budzić podziw nie tylko zwykłych przechodniów, ale i niejednego tuningowca :) Acha, osobiście silniczek zostawiam :) No co najwyżej może założe wartburgowski, ale to tylko ze względu na jakość wykonania i wytrzymałość, jeśli faktycznie jest ona tak nieporównywalna z Syreną jak niektórzy twierdzą, w każdym razie zależy mi na obaleniu mitu "wiecznego leżenia pod Syreną i naprawiania" :) choć wiem, że jest wiele Syren użytkowanych na codzień i nie sprawiają problemów. Z resztą w końcu ileżź rzeczy może się w niej popsuć, tak żeby unieruchomić na dobre. Można zatrzeć silnik albo urwać przegub, przy czym przegub wymienia się w 15 minut, a remont generalny silnika można zrobić na spokojnie w kilka dni :) mając oczywiście potrzebne części lub dojście... a tym bywa różnie, dlatego myślę nad silnikiem od wartbiego, bo zapewne z częściami jest mniejszy kłopot, no ale wszystko pieniążki, mamona oj mamona :(
palacz gumy

Post autor: palacz gumy »

A ja tam lubie bryki ful wypas i tak se zrobiłem swojo skarpete - tu macie foty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
palacz gumy

Post autor: palacz gumy »

tu leciutko stjuninkowana
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ