Migomat

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

Awatar użytkownika
c-mark
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 209
Rejestracja: 2008-09-26, 20:48
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: c-mark »

bester 1800 turbo nie jest taki drogi , w sklepie około1800,na rynku poniżej półtora , ma zaletę wchodzi drut 15 kg , jeśli nie jest awaryjny to trzeba się cieszyć a to jak spawa to sprawa egzemplarza, spawałem już takimi za 35000 zł i czasami też nie było rewelacji.
na orginalną szlifierkę boscha jest 3 lata gwarancji i naprawdę jest ciężko w tym czasie go zajeździć.
pawel1812
Posty: 2
Rejestracja: 2008-12-07, 23:36
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pawel1812 »

Tak, Bester 1800 nie jest awaryjny, to prawda, jeszcze się nie zepsuł. A to jak spawa nie jest sprawą egzemplarza, tylko charakterystyki prądowo napięciowej, a ta jest stała i podana przez producenta w instrukcji!
Już po przeczytaniu instrukcji czułem, że tak będzie - jakieś pojęcie o spawalnictwie, także o teorii (student polibudy - mechaniczny) mam i mnie ta teoria nie zawiodła. Jest dokładnie tak jak w poprzednim poście!
Co do szlifierki - kilka lat temu bosch dawał rok gwarancji na zielone narzędzia, a że nie używam do pracy zarobkowej tylko jednego samochodu to myślałem, że zielony Bosch wystarczy :) Obecnie wystarcza Pegasus z marketu za około 30zł już parę ładnych lat...
Co do innych narzędzi nie narzekam na sprężarkę WAN 2 tłokową - używana 1000zł i nie do zdarcia :) Nigdy powietrza nie brakuje, także jestem z niej bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ