Pasy statyczne 125p

Informacje techniczne innych pojazdów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hennos
-#Junior
-#Junior
Posty: 116
Rejestracja: 2006-05-15, 19:07
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Pasy statyczne 125p

Post autor: Hennos »

Kilka lat temu, gdy miałem jeszcze Fiata 125p (rocznik 1979) wymieniłem w nim wygodne jak bielizna z drutu kolczastego pasy statyczne na bezwładnościowie. Nie było to trudne, bo ten model Fiata miał już gniazdo do przymocowania bębna pasu na słupku drzwiowym (w pobliżu podłogi).
Pasy statyczne leżą u mnie w garażu do dziś i stąd mam pytanie, czy przypadkiem nie będą pasowały do Syreny 105???
Na pewno górne ucho jest inne, szersze i z haczykiem do powieszenia klamry, ale klamra jest taka sama (zapinana na pałąku, pałąk też gdzieś mam).
Pewnie wrzuce je na Allegro (może komuś robiącemu samochód na oryginał się przydadzą), ale jeśli podejda do Syreny to je podaruje wujowi syreniarzowi :-)
Niestety on mieszka daleko i nie mogę na razie do niego podjechać, zeby przypasować pasy do Syreny.
Pzdr, Hennos
017hnoor
Posty: 1
Rejestracja: 2015-04-15, 11:11
Lokalizacja: PAKISTAN

Post autor: 017hnoor »

Na pewno górne ucho jest inne, szersze i z haczykiem do powieszenia klamry, ale klamra jest taka sama (zapinana na pałąku, pałąk też gdzieś mam).
We offer best quality six sigma certification test papers and University of Saint Joseph
ODPOWIEDZ