Czy mi się wydaje....

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Na simsonrulez to samo....Jak założyłem temat pół roku temu tak wisi. :P

[ Dodano: 2017-02-06, 10:15 ]
Aż chciałem wejść na oldtimery.com i otrzymałem taki fajny komunikat:

Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona oldtimery.com została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

U mnie na telefonie też tak miałem z oldtimery.cm
Teraz to biały ekran..
motomania na luzie
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

A czy lud chce oglądać zdjęcia gówna (kupy / odchodów) - dosłownie - powrzucane jak leci do kilku tematów? Bo tak wygladała ostatnia aktywność "przeinteligentnego bajkopisarza". Co prawda reakcja administracji zajęła "tylko" jakieś dwie doby ;) , więc sporo osób miało szczęście o tym przejawie "inteligencji" sie nie dowiedzieć.

------------------------------------------------------------------------------
A forum jak forum - każde ma czas mniejszej i większej aktywności... Ale ogólnie wiele for co najmniej spowalnia - właśnie z racji tego, że prawie wszyscy przerzucili się na facebooka - tak jest i tyle. Starzy użytkownicy zwykle już wszytsko obgadali, nowi większosć, co potrzebują, potrafią wyczytac w starych tematach - jeśłi nie było na fejsie ;)
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Super aprawa.
Żeby był ruch na forum zatrudnimy kogoś do pisania bredni.
Brawo.....
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2041
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Pytanie po co takie forum istnieje. Czy po to, aby pisać dla samego pisania i ew. obrażania innych. Czy też może po to, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami oraz zamieszczać relacje z prac warsztatowych i różnego rodzaju wyjazdów.
Moim zdaniem po to drugie.
Jeżeli ktoś jest innego zdania , to są fora poetów i "przeinteligentnych bajkopisarzy"...
Liczy się treść i jej jakość, a nie ilość kliknięć w klawiaturę...
Takie jest moje zdanie.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Liczy się treść i jej jakość, a nie ilość kliknięć w klawiaturę...
Dokładnie.
Mi tutaj już leci 11rok, a postów mam tyle ile mam, a chcę zaznaczyć, że bywały tu osoby, które nie wiadomo skąd (i jak..?!!) trzepały o wiele więcej postów w kilka miesięcy niż chociażby ja przez te lata.
O treści w treści tego typu wypowiedziach tych osób wolę się już nie wypowiadać, także może lepiej, że jest tak jak jest.. ? :)
Przecież w razie głoszenia jakiejś herezji głosy rozsądku się odezwą :> :ok3
Dodam jeszcze jedno. Są tu starzy, aktywni,a przede wszystkim DOŚWIADCZENI forumowicze, którzy konkretnie zainteresowanym na pewno dorzecznie pomogą.
Natomiast niestety są i tacy, którzy bez większego doświadczenia w tym czy w tamtym tylko piszą, mądrują się, a nie widać by cokolwiek konkretnie robili (przez ten czas nie jedno auto by było zrobione - zero osobistych tematów w dziale "pochwal się"),a ich "mądrości" to niczym powielanie tego co ktoś kiedyś od kogoś usłyszał i często mija się to z prawdą.
Myślę, że to zjawisko najbardziej (jeśli już) działa na niekorzyść tego forum i odpycha na samym progu osoby chcące tu się zarejestrować oraz mające rzeczowe (bardzo potrzebne do wniesienia tutaj) pojęcie, bo po prostu najzwyczajniej nie chce się nikomu kłócić i udowadniać swojej racji. :ok3
Ostatnio zmieniony 2017-02-06, 17:30 przez Tomasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Suwmiarka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2014-07-07, 09:30
Lokalizacja: PL

Post autor: Suwmiarka »

Forum prawdziwie "żyło" gdy na topie był temat Cinquecento kol.KIEROWNCA
Najpierw ten pierwszy, potem drugi. Orzywione dyskusje, wymiana poglądów (motoryzacyjnych i nie tylko); na forum się wchodziło nieraz tylko po to by poczytać temat o CC.
/nie tak/ dawne czasy :piwo:

Było też parę innych (m.in. wrak Syreny 100 Luigiego; KAP itp) no ale te już takiego zainteresowania nie budziły
Widelec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 591
Rejestracja: 2015-10-16, 22:24
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Widelec »

Są tu starzy, aktywni,a przede wszystkim DOŚWIADCZENI forumowicze, którzy konkretnie zainteresowanym na pewno dorzecznie pomogą.
Ale ci niektórzy doświadczeni "udzielają" czasami takich odpowiedzi, że człowiek żałuje, że w ogóle zapytał.

Summa summarum temat bardzo ożywił forum. :ok3
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

To teraz wypowie się zły admin junior...

Reksio - po sprawdzeniu numerów oraz przeanalizowaniu pewnych rzeczy chyba bedzie trzeba Cię zablokować IP to samo co laczek.... inne rzeczy też to potwierdzają....
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Uffff udało mi się przebrnąć i przeczytać wszystkie wypowiedzi. Zajęło mi to nawet dwie wizyty na forum. Moje zdanie jest takie, że ludzie pokroju Laczka to są zwykli śmieciarze. Jeszcze żeby on swoje brednie pisał w jednym temacie to by to jakoś uszło. Ale w pewnym momencie i tak zaczęło się to robić niesmaczne, a i zdarzyło się, że zaśmieciło to kilka tematów. Jeśli chodzi o normalnych ludzi. To wiadomo, że każdy ma swoje poglądy i swoje doświadczenie. Czasem lepsze, czasem gorsze. Według mnie lepiej jest mieć na forum 100 osób, na których pomoc i doświadczenie można liczyć, niż 1000 ludzi, którzy tylko nabijają posty. wydaje mi się, że dość dobrym tego wskaźnikiem są "pomagasy", choć i tak wydaje mi się, że nie do końca osiągnęły one zamierzony cel.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Widelec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 591
Rejestracja: 2015-10-16, 22:24
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Widelec »

I tym się różnią forumowicze od jednostrzałowców, którzy rejestrują się bo chcą odpowiedzi na 1 pytanie, którego nie mogą znaleźć na fejsbuku. Dowiedzą się czego trzeba i znikają.
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

witam obywatele gejbook pochłania ludzi według mnie nadal jest to forum na którym tętni jeszcze życie bo inne które odwiedzam to trupiarnia
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Też jestem zarejestrowany na kilku forach. I na naszym forum jest o wiele większy ruch niż na FPM. Tam to wieje już chłodem i po forum latają kłęby kurzu jak na dzikim zachodzie. Natomiast na forum mercedesa i jeepa na których jestem również zarejestrowany ruch jest jak w ulu. Tam co dwa, trzy dni wychodzi wiadomość że nie przeczytało się 500 postów.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
czeresss
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1263
Rejestracja: 2016-01-09, 07:29
Lokalizacja: Wiśniowa

Post autor: czeresss »

A ja w tym temacie zwrócę się do administracji.
Czy można dział "Sprzedam" przekonstruować w taki sposób, aby ludzie nie rejestrowali się tylko po to, by coś sprzedać. Od sprzedaży jak wiemy są przeznaczone do tego celu portale.
Podejrzewam, że uzbierałaby się spora liczba takich "forumowiczów", którzy oprócz tematów zakładach na "Sprzedam" nie popełnili gdzie indziej żadnego posta. I to też moim zadaniem jest problem.
Czy to Ptak? Samolot? Nie! To Syrena szosą mknie.

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... sc&start=0
Awatar użytkownika
ufik
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 51
Rejestracja: 2016-08-24, 13:14
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: ufik »

O ktoś z Sulechowa jest i Krosna , ostatnio w Sulechowie była wystawiona Syrena 105 ale stan kiepski i cena 4000 bez papierów
ODPOWIEDZ