Amerykańskie kłamstwa...nigdy nie byli na księżycu....

Aby nudno tu nie było

Moderator: adameo2

Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

No a przecież Papałe to zabił złodziej samochodów, który połasił się na... daewoo :-]
Wg statystyk z tamtych lat, kradzieży samochodów tej marki było zgłoszone w całej Polsce aż 3, słownie: TRZY.

A rozwijając wypowiedź Leppera, wytłumaczenie można znaleźć w materiale dokumentalnym Wiernikowskiej, (który jakimś zbiegiem okoliczności nie został wyemitowany w TVP), jak to za czasów tej czerwonej szumowiny Kwaśniewskiego, wysocy rangą politycy byli umoczeni w handel szmaragdami pochodzącymi z... z Afganistanu. Więc Ci Talibowie to nie byli jak to się w telewizji nabijano, terroryści z kałachami, tylko ludzie robiący brudne interesy z tym czerwonym skur****stwem u władzy ówcześnie.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

pietrekder pisze:No a przecież Papałe to zabił złodziej samochodów, który połasił się na... daewoo :-]
tak tak świadek koronny masa opowiadal o tym w wywiadzie daewoo espero to było ale uniewinniony został ten złodziej jakos niedawno z tego zabójstwa ksywka tego jegomoscia PATYK 8) duzo takich spraw jest dziwnych... wiadomo kazdy chce wiedziec jak jest w konia robiony i na co ida podatki po co sa ustawy i jak to jest naprawde i wtedy sie tworza historie spiskowe i basnie niczym z andersena a i tak wiemy 30 procent moze ?? prawdy jak bylo i jest
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

adameo2 pisze:Każdy następny post ( w szczególności największego frustrata Kierowcy) który będzie zaśmiecał czyjś wątek, będę usuwał albo moderował. Bo ludzie nie chcą się już na forum logować jak mają takie wypociny czytać.
Pewnie ===po to mamy wolność słowa żeby ludzi wyzywać od sekciarzy i frustratów. Jedna wersja wydarzeń podana przez Boga TVN a poza tym klapki na oczy.
Mierni bierni ale wierni.

Lepper przynajmniej walczył o prawa ludu ===nie bał się otwarcie występować przeciwko unijnym domiarom za "nadprodukcję" rolniczą czy importowi zboża kiedy nasi rolnicy nie mieli zbytu. Nie był częścią okrągłostołowej sitwy. Takie są FAKTY.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Jest wolność słowa i Leppera można sobie wychwalać w niebogłosy ale nie na tym forum....
To jest forum o Syrenach, Warszawach, i innych starych autach i ogólnie o epoce PRL-u itp.

Dam przykład forum lokalnego mojej miejscowości http://arch.ciechanow.net.pl/
Forum nie zabija ilością postów, ale lubię w nim to, że logując się wiem że nie będę czytał politycznych bzdur, każdy pisze na temat.

A nie co drugi post odbiegający od tematu, nie wspominając tworzenia sobie pogaduszek w tematach giełdy.
Jakoś wszystkim wam przyszło się łatwo rozpasać i głęboko w tyłku mieć estetykę i dbałość o dobre imię forum.
Mercedes 200 W110 - 1965r.
brunoSS
-#Junior
-#Junior
Posty: 164
Rejestracja: 2011-01-23, 19:40
Lokalizacja: polska

Post autor: brunoSS »

AMADEO morda ..jest dzial rozrywka wiec kazdy mowi co slina przyniesie na jezyk...zeby sie rozerwac i popatrzec jak nieliczni sie naprezaja ,ze tak ujme.przeciez wiadomo ,ze wiekszosc piszacych akurat w tym temacie musi miec dystans do siebie ,zeby takie bzdury pisac i kazdy zdaje sobie sprawe z tego ............dlatego jest to dzial rozrywka
JESZCZE RAZ Z UPOREM MANIAKA POWROCE DO MOJEJ TEZY .........SYRENKA NIE BYLA ZAPROJEKTOWANA PRZEZ POLSKICH KONSTRUKTOROW.. i koledzy od spiskowych teorii pewnie znajda zelazne fakty jak w przypadku tak zwanej inside job on 9/11 i tak dalej ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhha
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

brunoSS pisze:AMADEO morda ..jest dzial rozrywka wiec kazdy mowi co slina przyniesie na jezyk...zeby sie rozerwac i popatrzec jak nieliczni sie naprezaja ,ze tak ujme.przeciez wiadomo ,ze wiekszosc piszacych akurat w tym temacie musi miec dystans do siebie ,zeby takie bzdury pisac i kazdy zdaje sobie sprawe z tego ............dlatego jest to dzial rozrywka
JESZCZE RAZ Z UPOREM MANIAKA POWROCE DO MOJEJ TEZY .........SYRENKA NIE BYLA ZAPROJEKTOWANA PRZEZ POLSKICH KONSTRUKTOROW.. i koledzy od spiskowych teorii pewnie znajda zelazne fakty jak w przypadku tak zwanej inside job on 9/11 i tak dalej ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhha


mordę to ja mogę zaraz ukrócić...

I nie chodzi mi tu o dział rozrywka bo w nim milion bzdet, tylko o to że wszędzie się roznosi te paplanie
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

brunoSS pisze:SYRENKA NIE BYLA ZAPROJEKTOWANA PRZEZ POLSKICH KONSTRUKTOROW..
Dobrze piszesz. To nieznane dotychczas niuanse polskiej motoryzacji. Są podobno dowody, ze została zaprojektowana w Stalingradzie przez uczonych radzieckich. Za wzór wykorzystano Goliatha 700, jednak zaprojektowano umyślnie wiele wad, by auto było kłopotliwe w eksploatacji. Przy projektowaniu korzystano z części Pobiedy, by auto było ciężkie a co za tym idzie miało niskie osiągi, było droższe w produkcji i eksploatacji. Auto miało być karą za poznański czerwiec 56. W tajnym rozporządzeniu kara miała trwać 30 lat, jednak dzięki ruchom solidarnościowym w latach 80-tych udało się ten okres skrócić o 3 lata.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Eee, no, przecież była zaprojektowana przez polskich konstruktorów. Ew może wzorowali się na już istniejących rozwiązaniach. W każdym bądź razie nie można powiedzieć że była w 100% polskim autem, w tym znaczeniu że grupa konstruktorów siadła przy stole kreślarskim z czystymi arkuszami i wyszli z gotowym kompletnym projektem, nie mając kontaktu ze światem zewnętrznym czy też świadomości istnienia takiej np IFY F9.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

pietrekder, he he podpuszczaja Cie dla beki a Ty lykasz wszystko.... :smiech
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

No ja wiem że to dla beki, tylko chciałem zdementować te bzdury :-P Dla beki :-)
To nie dyskusja odnośnie teorii spiskowych, gdzie każdy wszystko bierze na serio i się aż czasami robi ferment na forum :-P
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

adameo2 pisze:Jakoś wszystkim wam przyszło się łatwo rozpasać i głęboko w tyłku mieć estetykę i dbałość o dobre imię forum.
Zabrzmiało to trochę jak brygadzista rozpędzający plotkującą grupkę próżnych roboli w zakładzie :smiech
Nieeee no weźcie chłopaki ja tu widzę jak wy ciężko pracujecie ale co tu robią te szmaty, co tu taki bałagan na biurku?
===To wszystko wina tuska.
Tusk przyszedł i porozwalał wszystko na biurku?
===Taaaaaak :grinser

Po czym się wszyscy ze śmiechem poklepują i rozchodzą do swoich zajęć :ok2

I tak powinno być na Forum, bez wzajemnego obrażania się i brania wszystkiego do Siebie.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

No dobra, a ja czekam, aż ktoś mi napisze prawdę o 11.września, bo ja lem9ing uważam, ze to alkaida zrobiła zamach samolotami. Słyszalem, że było inaczej, ale jak było to już nie słyszałem.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

j23
Ostatnio zmieniony 2018-03-12, 21:31 przez Mikrusiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

w sieci jest wszystko. Tą tezą nie popieram nikogo, ani nikomu nie przeczę, ale przypuszczam, że jakbyś chciał dowodów, że Polska to ósma planeta układu słonecznego, to też byś znalazł. Znam te wszystkie historie o rozsypywaniu się konstrukcji w proszek, o samochodach w okolicy WTC w których po tych wypadkach brakowało np. silnika, o brzozie, o ptasiej grypie, bywałem na wykładach profesora Biniendy, ale Bogiem a prawdą, co my szaraczki się o tym dowiemy? Do każdej prawdy objawionej, której autor nie ma żadnego "ale" podchodzę z dystansem i mam wrażenie, że jest to potężne marnotrawienie naszego życiowego czasu. Będą chcieli, to nas załatwią. Ci ONI. Sowieci, alkaida, isis, UE, UB, tusk, kaczyński, putin, obama, kardynał adiutant dziwisz, jerzy urban i wróżbita maciej.

Możemy tylko wybierać pomiędzy tym , co jest realne dla nas i uznawać , że mamy racje. Ja na przykład uważam, bez żadnej podbudowy naukowej, że technicznie możliwym jest fakt wylądowania na księżycu, ale uważam,że jeszcze bardziej możliwe jest to, że w ramach oszczędności dokonano tego w studio telewizyjnym. Uważam również, że jest niemal pewne, że tupolewa w smoleńsku utrącili Rosjanie i to nawet nie ze względu na jakiekolwiek dowody, tylko w związku z ogólnym mataczeniem. Uważam też, że jest wysoce prawdopodobnym, że WTC wyburzyli amerykanie/żydzi/ogólnoświatowa masoneria/niepotrzebne skreślić. Chodzę do kościoła i myślę, że Bóg istnieje. Tylko mam jedno pytanie.

Co z tego? Co to zmienia? Na co to wpływa? Czy uprawnia mnie to do zabijania w imię moich przekonań?

Natomiast każdego, kto targa się na czyjeś życie w imię jakiejś idei, bajki, przekonań należy wyeliminować. Tak jak walczyliśmy 123 lata z zaborcami, tak jak pogoniliśmy kota czerwonym szaleńcom w 1920 roku, tak jak wydawało nam się, że solidarnością obalamy komunizm.


Pozdrawiam tych z wątpliwościami. Chciałbym ich nie mieć.
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

j23
Ostatnio zmieniony 2018-03-12, 21:31 przez Mikrusiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ