Kieszenie na tapicerce drzwi.

tapicerka, fotele, uszczelki, podsufitka itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Kieszenie na tapicerce drzwi.

Post autor: Yanosik »

Witam. Czy na tapicerce drzwi były kieszenie? W mojej są, przez całą długosc drzwi, głęboka kieszeń z jakieś szmaty. Generalnie cała tapicerka jest w takim stanie, ze rozpada sie w rękach. Zastanawiam się, czy to oryginał czy twórczość poprzedniego właściciela.
Aha, mówimy o 103.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Były kieszenie orygionalnie. W 104 krótkie, a 103 właśnie na całej długości przedzielone mniej więcej na środku drzwi (tzn. ta guma u góry co ściąga kieszeń była przypieta do boczka. Najlepiej jak ktoś Ci wysle zdjęcie to będzie widać o co chodzi.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
Jacek B.
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2006-05-29, 21:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Jacek B. »

Z tego co ja widziałem kieszenie były różne zamiennie w 100-103. Jedne były długie z listewką jak pisze Wojt a drugie miały małą kieszonkę mniej więcej pośrodku boczka drzwiowego.
--o00o----'(_)'----o00o--
Piotrek75
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 36
Rejestracja: 2010-05-03, 15:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Post autor: Piotrek75 »

Ja w swojej 104 z 1966r,na tapicerce drzwiowej nie mam żadnych kieszeni .
syrena103
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2009-09-03, 00:59
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: syrena103 »

W 103 z tą szmacianą tapicerką kieszenie na drzwiach są długie dzielone na pół, na szwie dzielącym pionowa listewka chromowana, w kieszeń u góry nawleczona gumka. Gdybyś potrzebował fotkę daj znać bo mam cały taki komplet w zapasie
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Znalazłem taką fotkę kiedyś w necie jak ta poniżej. Tez ze 103. U mnie tak samo, tylko bez pionowej listewki. A na tylnych boczkach też jest kieszeń, czy to na zdjeciu to jakiś mix materiałów ;) Bo u mnie są gładkie ze skaju.
Generalnie zrobie sobie w takim samym kolorze jak tu na zdjeciach. Będzie pasować do koloru auta? Byłem u tapicera, znalazł ładny czerwony materiał, bez oryginalnej, ale z ładną - taką PRLowską fakturą.
Do tego musze zakupić beżowego skaju i jazda. 200zł za zrobienie kanapy i dwóch foteli to chyba niezbyt wygórowane żądanie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
tynium
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 251
Rejestracja: 2006-06-11, 13:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: tynium »

Przednie boczki widac jakie byly w syrenie 102 w glince strona 234, wydanie 3.
Wielce mozliwe ze 103 miala podobne
Polski Fiat 125p 1500: filtr powietrza 7 zł, komplet klocków hamulcowych 40zł spojrzenia przechodniów na jego widok...bezcenne
ODPOWIEDZ