Pytanie odnośnie gumy na podłodze w srodku.

tapicerka, fotele, uszczelki, podsufitka itp.
beny69
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2010-03-14, 23:10
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Pytanie odnośnie gumy na podłodze w srodku.

Post autor: beny69 »

Witam jak w temacie mam pytanie co to jest za guma na podłodze w srodku na całości na lakier położone jest takie jakby wygłuszenie, karoserie oddałem do piaskowania i bedzie to zerwane i mam takie pytanie jak to można odtworzyć zeby było tak jak dawniej, mozna takie coś kupić gdzie i jak to sie nazywa. Za szybka odpowiedz bardzo dziekuję.
homer
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 309
Rejestracja: 2005-12-25, 16:30
Lokalizacja: Łódź

Post autor: homer »

Pasta głusząca? Takie twarde chropowate?!? Jeśli to to, ja kupowałem parę lat temu w sklepie ciągnikowym. Szukaj w sklepach motoryzacyjnych z częściami do polonezów, nysek i innych pługów trójskibowych z dawnych lat (najlepiej w małych miejscowościach- tam najszybciej można to znaleźć).
W uszach świst, w oczach mgła, na liczniku dwajścia dwa!
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

mI SIE ZDAJE ŻE KOLEGA RACZEJ PYTA O MATĘ GŁUSZĄCA A NIE PASTĘ
beny69
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2010-03-14, 23:10
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Post autor: beny69 »

ktos kiedys powiedział mi ze to może być surowa guma.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

a w malcach co było
A co do nabycia tego ustrojstwa to zajedz do lakiernika i powie Tobie gdzie można nabyć.
A teraz jak dajesz do piasku to piasek tego niezadrze raczej i napewno Ci tego niezrobią i bedziesz darł tą mase sam
beny69
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2010-03-14, 23:10
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Post autor: beny69 »

kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

A co tam chcesz szukać poprawić fabrykę chcesz.WIDAĆ że buda ładna więc niewiem co chcesz piaskować pod spodem rozumiem i zakamarki ale środek po co.

No wzasadzie to mozesz jak powiekszyłem to dopiero widać że coś się kryje ale maty pościągaj sam bo piasek ich niesciągnie
beny69
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2010-03-14, 23:10
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Post autor: beny69 »

myślałem ze będzie to dobrze zrobić cały spód i w środku w rogach wspawywałem blachę bo były dziury, i postanowiłem ze najlepiej bedzie całość przepiaskowac a ta guma o która mi chodzi to jest prawdopodobnie MATA BITUMICZNA
Ostatnio zmieniony 2010-11-07, 21:13 przez beny69, łącznie zmieniany 1 raz.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Nieno buda ładna narożniki i spód niech piaskie walną jak wyjdą dziury to piaskuj całość bo i tak wyboru niebędzie.Pytanie ładna buda Twoja bo kiedyś coś podobnego wpadło mi w oko ale mogę się mylić.Pozdrawiam

Takie zboczenie ładne syreny warszawy i fiaty od niedawna i oczywiscie kobiety
beny69
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2010-03-14, 23:10
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Post autor: beny69 »

tak to moja byda tutaj kilka jeszce zdjec http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/003 ... 3650b.html
Awatar użytkownika
Kangur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 398
Rejestracja: 2011-06-14, 16:53
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kangur »

Odnośnie gumy podłogi to nie wiem czego mi brakuje bo widać otwór na prawo od pedału gazu (na pewno oryginalny)
http://img827.imageshack.us/img827/8281/wpododze.jpg
Coś mi się zdaje że ktoś nieźle pozmieniał i poprzekładał elementy obsługi w mojej Syrenie..
:/ w końcu nic dziwnego- ostatnia nalepka z pzu na przedniej szybie jest z 1993 roku..
Uświadomcie mnie proszę do czego są te pokrętła u mnie- oba prawe, a z lewej strony to chyba stacyjka powinna być- a jest przycisk ? :shock: Czy tak było w 102-ce że nie było kluczyka..
http://desmond.imageshack.us/Himg221/sc ... res=medium
Powiedzcie także co ktoś wymontował z tego otworu - centralnie na lewo od rączki ręcznego hamulca.. czy tam może ma być ta dźwignia z prawej strony zdjęcia- widać że chyba nieoryginalnie przykręcona:
http://img580.imageshack.us/img580/622/deskai.jpg

Mam jeszcze zagadkę do czego są te przedmioty znalezione w bagażniku.. :???: Ech, Syrena to jednak "ciężki orzech do zgryzienia"
http://desmond.imageshack.us/Himg197/sc ... res=medium

:wall:
Awatar użytkownika
tom2212
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2949
Rejestracja: 2011-02-13, 22:02
Lokalizacja: CB

Post autor: tom2212 »

Kangur, prawa góra to wycieraczki a dół to włącznik świateł
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Jeśli chodzi o tą gumę to tam nic niema. Chociaż sam się ostatnio zastanawiałem co tam mogło by być o_O

Jeśli chodzi o ten włącznik z lewej strony to owszem powinna tam być stacyjka, ktoś zamontował tam włącznik do startu rozrusznika a gdzie włącznik zapłonu???

Jesli chodzi o te przedmioty to jeszcze tak czegoś nie widziałem w Syrenie.


Zdjęcie takie poglądowe, trochę słabo widać :oops:


Za to zdjęcie mam nadzieję że ta osoba się nie obrazi którą mam na myśli :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Jeśli chodzi o konsolę srodkową to oryginalnie było: po prawej na górze włacznik wycieraczek, na dole włącznik świateł. Po lewej na górze włącznik oswietlenia wskaźników, na dole stacyjka (na kluczyk). Jesli chodzi o otwór na środku, to powinna tam być taka sama rączka jak po prawej, ale linka idzie do dźwigienki wolnego koła (w skrzyni biegów). Po prawej masz ciegno otwierania maski. Mocowanie nieoryginalne, bo oryginalne się zapewne urwało. Taki urok ;) Miejsce sie zgadza.

Nie jestem pewny, ale możliwe, że przez tą dziure koło pedału gazu powinna iśc własnie linka do wolnego koła, choć na zdjęciach tak jakby troche zbyt nisko.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
Jacek B.
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2006-05-29, 21:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Jacek B. »

co do części: u góry przełącznik dmuchawy pokręcany z Warszawy, po prawej znaczek na deskę rozdzielczą do Warszawy M20.
--o00o----'(_)'----o00o--
ODPOWIEDZ