Kalendarz Syrenkowy 2013

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
robert skubis
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 384
Rejestracja: 2008-04-30, 12:45
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: robert skubis »

No,no jest w czym wybierać.Nie sądziłem, że będzie taka mobilizacja.Miło zobaczyć Warszawy ale chyba nie do tego kalendarza!A może "szwagier"pozwoli na nie głosować.Ja jestem-za. :ok3 Pozdrawiam! :lol:
ORMO
Awatar użytkownika
szwagier89
-#Junior
-#Junior
Posty: 131
Rejestracja: 2008-08-29, 00:00
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: szwagier89 »

robert skubis pisze:No,no jest w czym wybierać.Nie sądziłem, że będzie taka mobilizacja.Miło zobaczyć Warszawy ale chyba nie do tego kalendarza!A może "szwagier"pozwoli na nie głosować.Ja jestem-za. :ok3 Pozdrawiam! :lol:
Zdjęcia trafiły do albumu, więc można na nie głosować :) Czy się w nim znajdą - decyzja należy do nas wszystkich ;)

Poniżej znajduje się link do galerii. Galeria jest ostateczna - nie można już dodać żadnych zdjęć. Podzieliłem go na katalogi z miesiącami, żeby było łatwiej rozróżnić zdjęcia. Link znajduje się także w pierwszym wątku.

----------> Galeria z propozycjami do kalendarza 2013 <----------

WAŻNE - numer zdjęcia znajduje się za nazwą miesiąca w nazwie pliku. Jak wejdziemy sobie w zdjęcia styczniowe i klikniemy na 3 z nich w dolnym lewym rogu pokaże się nazwa pliku "01 Styczen 3.jpg" - czyli jest to zdjęcie numer 3 :)

WAŻNE_2 - przed zagłosowaniem proszę zapoznać się z treścią regulaminu odnośnie Etapu IIgo.

NO TO GŁOSUJEMY!
Awatar użytkownika
Gieroy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1852
Rejestracja: 2005-12-24, 21:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Gieroy »

Rozumiem, że nie należy głosowac na każdy miesiąc i na wszystkie 3 miejsca. Jak sie nie podoba to można wogóle jakiś miesiąc olać albo przyznac jakiemuś zdjeciu tylko np. 1 miejsce i nie dawac 2 i 3 ciego.

W związku z tym proponuje wprowadzic poprawke do cześci regulaminu dotyczącej wyłaniania zwyciezców. Wg. mnie są miesiące dużo lepsze i dużo gorsze. Bedzie chyba tak, że drugie miejsce z jakiegoś miesiąca zdobedzie wiecej punktow niż pierwsze miejsce z innego miesiąca.
Wtedy wziąłbym pod uwage, że to drugie miejsce podoba sie bardziej i to ono powinno byc wydrukowane zamiast tego słabszego zwyciezcy.
"Samochody Syrena nie są na pewno pojazdami na wskroś nowoczesnymi" mgr inż. Z. Glinka
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Gieroy, ale zdjęcie musi pasować tamatyką, bo na grudzien nie dasz zdjecia z Łeby w kąpielówkach.
Awatar użytkownika
piotrek104
-#Junior
-#Junior
Posty: 193
Rejestracja: 2008-06-05, 21:23
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: piotrek104 »

no ja już zagłosowałem i nawet udało mi się pominąć moje zdjęcia !!
rampampampam.........

104 72r
125p 89r
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

Troche to czasochłonne i problematyczne ale myśle że zaraz ogarnę :)
Chyba lepiej było jak sam wybrałeś i tak wszystko ładnie wyszło.
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

piotrek104, master, a jak się głosuje???? o_O o_O o_O
Awatar użytkownika
szwagier89
-#Junior
-#Junior
Posty: 131
Rejestracja: 2008-08-29, 00:00
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: szwagier89 »

master pisze:Troche to czasochłonne i problematyczne ale myśle że zaraz ogarnę :)
Będę wdzięczny za wszelkie pomysły jak w inny sposób ogarnąć głosowanie - przyda się na następny rok.
master pisze:Chyba lepiej było jak sam wybrałeś i tak wszystko ładnie wyszło.
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ;)

[ Dodano: 2012-11-23, 09:56 ]
Tomasz pisze:piotrek104, master, a jak się głosuje???? o_O o_O o_O
Widzę, że wszystko co piszę to jak krew w piach...

Wszystko jest na pierwszej stronie w zasadach tworzenia kalendarza...

Etap II. Głosowanie (od 19 listopada do 30 listopada 23:59)

1. 16 listopada ze wszystkich nadesłanych zdjęć utworzę galerię i rozpocznie się głosowanie
2. Zdjęcia będą umieszczone anonimowo - autorów poznamy po zakończeniu głosowania.
3. Każdy będzie mógł zagłosować na maksymalnie 3 zdjęcia (minimum na żadne) z każdego miesiąca.
4. Każdemu zdjęciu można przydzielić 1, 2 lub 3 punkty gdzie oczywiście 3 punkty oznaczają, że najbardziej chcielibyśmy aby to zdjęcie trafiło do kalendarza.
5. Karty do głosowania proszę nadsyłać na tego samego maila co zdjęcia czyli kalendarz.syrenkowy@gmail.com
6. W mailu powinny się znaleźć następujące informacje:
- nick z forum osoby głosującej
- preferencje zdjęć na wybrane miesiące np.

Styczeń
- zdjęcie nr. 23 - 3 pkt
- zdjęcie nr. 12 - 1 pkt
Październik
- zdjęcie nr.17- 3 pkt
itd...
- w temacie proszę napisać "Karta głosowania Kalendarz 2013"
7. Głosować można tylko raz
8. Nie głosujemy na swoje zdjęcia ;)

[ Dodano: 2012-11-23, 10:05 ]
Gieroy pisze:Rozumiem, że nie należy głosowac na każdy miesiąc i na wszystkie 3 miejsca. Jak sie nie podoba to można wogóle jakiś miesiąc olać albo przyznac jakiemuś zdjeciu tylko np. 1 miejsce i nie dawac 2 i 3 ciego.
Jest dokładnie tak jak piszesz.
Gieroy pisze:W związku z tym proponuje wprowadzic poprawke do cześci regulaminu dotyczącej wyłaniania zwyciezców. Wg. mnie są miesiące dużo lepsze i dużo gorsze. Bedzie chyba tak, że drugie miejsce z jakiegoś miesiąca zdobedzie wiecej punktow niż pierwsze miejsce z innego miesiąca.
Wtedy wziąłbym pod uwage, że to drugie miejsce podoba sie bardziej i to ono powinno byc wydrukowane zamiast tego słabszego zwyciezcy.
W przypadku zaistnienia takiej sytuacji wezmę to pod uwagę i zastanowię się co z tym zrobić. Niemniej jednak zdjęcie z maja np. nie może trafić do stycznia. Robimy kalendarz, nie album ze zdjęciami ;)
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

8. Nie głosujemy na swoje zdjęcia ;)
Poważnie..? o_O :piwo:
Awatar użytkownika
piotrek104
-#Junior
-#Junior
Posty: 193
Rejestracja: 2008-06-05, 21:23
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: piotrek104 »

wszyscy są za wygodni tylko 'klik' i już głos oddany a tu nie... tu trzeba wziąć kartkę długopis przeglądać , zastanowić się i wpisać w maila. Myślę że @szwagier dość czasu spędził nad tymi zdjęciami wiec was chyba 10 minut nie zbawi żeby zagłosować w ten sposób.Bez obrazy ale mnie to wcale nie przeszkadza.pozdrawiam
rampampampam.........

104 72r
125p 89r
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

No i ja też już po głosowaniu. Kawał dobrej roboty zrobionej ze strony szwagier89,
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Ja też zagłosowałem. Szkoda,ze na grudzień 5 zdjec a na sierpień 30. Panowie trzeba robić będzie więcej zdjęć w zimie. :)
Awatar użytkownika
piotrek104
-#Junior
-#Junior
Posty: 193
Rejestracja: 2008-06-05, 21:23
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: piotrek104 »

@Kozak90 a może faktycznie byśmy zmienili tematykę w zimę dać lato a w miesiące letnie zimę?? :faja było by takie wspomnienie lata i zimy!!
rampampampam.........

104 72r
125p 89r
Awatar użytkownika
szwagier89
-#Junior
-#Junior
Posty: 131
Rejestracja: 2008-08-29, 00:00
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: szwagier89 »

piotrek104 pisze:@Kozak90 a może faktycznie byśmy zmienili tematykę w zimę dać lato a w miesiące letnie zimę?? było by takie wspomnienie lata i zimy!!
:fire

[ Dodano: 2012-11-24, 20:04 ]

Słuchajcie!

Z powodów technicznych nie dotarły do mnie na czas zdjęcia od jednego Syreniarza. Dorzuciłem je do galerii, są to zdjęcia na październik z numerami 21 - 25 i listopad 30 - 35.

Jeżeli ktoś chciałby zmienić głoś na powyższe miesiące to nie ma problemu :)

Przepraszam za komplikacje, ale wynikły one z czynników od nas niezależnych.

[ Dodano: 2012-11-27, 00:21 ]

Głosujemy głosujemy, nie ociągamy się ;)
Awatar użytkownika
vikadan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 486
Rejestracja: 2010-11-25, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: vikadan »

szwagier89 pisze: W końcu się trochę ruszyło, ale wciąż szału nie ma...

Większość zdjęć to przecież amatorska praca, ale to właśnie też ma swój urok bo to takie swojskie "nasze" zwykłe fotki i Syrenki.
Ale jak już pisałem do Ciebie e-mail, tak i tu powtórzę, iż WIELKI SZACUN dla Ciebie
za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w kalendarz.
:) KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :) KRÓLOWA POLSKICH SZOS :)
http://syrena.nekla.pl/forum/album_pers ... er_id=3096
ODPOWIEDZ