Uszczelki dzwi?

(karoseria, blachy, lakierowanie)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SzyMek
Posty: 24
Rejestracja: 2008-06-14, 17:02
Lokalizacja: Gdańsk

Uszczelki dzwi?

Post autor: SzyMek »

Cześć mam pytanie odnośnie zamykania drzwi w syrenie... mianowicie mojej lux zamykają się z pustym hukiem po mocnym uderzeniu ( zaznaczam ze mam jakieś tanie uszczelki z agromy) a w syrenie Kemi którą miałem przyjemność nie dawno oglądać drzwi zamykają się z przytłumionym dźwiękiem aż mnie zdziwiło :shock: i nie trzeba tak napier....ć ( Kemi ma uszczelki od fiata Cinquecento) stąd moje pytanie czy to kwestia uszczelek czy innych ustawień? dodam jeszcze ze syrena Kemi to nie jedyna która mnie zdziwiła tym zachowaniem:P jedni twierdzą ze to uszczelki a inni że nie... więc się pytam:P
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

uszczelki z agromy sa tak twarde ze nadaja sie jedynie do napierdalania drzwiami od traktora i tylko do tego,,, one maja profil taki jak oryg syrena ale twardosc gumy zupelnie inna zaloz od cienq ,, jak bede nadal opory to lekko powyginaj ranty do srodka i bedzie git majonez
maciejowski
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 301
Rejestracja: 2008-10-05, 02:52
Lokalizacja: krk

Post autor: maciejowski »

wyreguluj zamki, ewentualnie całe drzwi.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

ewentualnie jak masz oddzwięk metalu pustych drzwi to nie masz poprostu wygłuszenia w drzwiach.... ( jak masz założone nowe drzwi to tak jest) trzeba wtedy popaćkać pastą głuszącą wewnątrz łączenia tak jak jest orginalnie (zobacz na starych drzwiach)
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
ODPOWIEDZ