Zakup kontrolowany 7

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
1999
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 663
Rejestracja: 2005-06-01, 09:55
Lokalizacja: PL

Post autor: 1999 »

dam przyklad za syrene facet chciał 10tys zł a finalnie kupiłem za 1tys zł. te ceny na allegro mnie nie powalają. Realnie są inne :ok3
125p/126p/ŻukA03/Isuzu Gemini/Ford A-Series
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Dokładnie tak jest. Jakoś nie słychać o ludziach, którzy kupują te wozidła po allegrowych cenach. Bądźmy szczerzy. Syrena 105 to nie jest samochód który na siebie zarobi; unikat to to też nie jest. Prawdziwe ceny są dyktowane nie przez allgro.pl, lecz przez samo życie. Ktoś, kto śpiewa za opłaconą stopiątkę w niezłym stanie... nawet więcej niż 2 tys. zł, często po prostu "buja się" ze sprzedażą i sprzedaje dopiero po jakimś czasie, gdy straci już cierpliwość, "pod ladą", za połowę tej ceny.
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

mp79, a pamiętasz za ile ja kupiłem? :ok3
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4297
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

:D zycie wreyfikuje wartośc towaru
czyli zasobnosc kupujacego :D :D
motomania na luzie
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

marcin459 pisze:mp79, a pamiętasz za ile ja kupiłem? :ok3
Pamiętam :) Później, jak się z nim widziałem, trochę jęczał, że można było więcej wziąć; ja uważam, że i tak dobre pieniądze za nią wziął. Pamiętam, jaką cenę podałem w ogłoszeniu. Trochę urosła wskutek zainteresowania. :D Ja bym jednak dał nie więcej niż było na początku. Pamiętam, za ile sprzedałem swoją, w gorszym stanie, lecz opłaconą i na chodzie.
Tutaj był rewelacyjny przebieg i stan auta naprawdę niezły, ale sprawy opłat i kwestie własnościowe... Trzeba patrzeć realnie. Taki samochód to kłopot - złodziej czasu i ciągłe koszty. Wiem po sobie i innych znanych mi użytkownikach. Niemniej, jako zabawka doskonale się sprawdza. Dużo dzięki niej się nauczyłem. :)
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Ja tylko w niej wymieniałem błotnik, wyczyściłem, umyłem no i ostatnio musiałem kupić jednak nowe opony bo tamte dostały balony i jeszcze sam koszt rejestracji w sumie wyszła mnie ponad 6 tyś ale warto naprawdę warto takiej srytki szukałem sporo czasu. Jeszcze raz serdeczne DZIĘKI :ok3 za kontakt i Pozdrawiam :piwo:

P.S. Erkę też kupiłem niedaleko Białegostoku widać w Waszych okolicach są niezłe srytki :ok3
halski
Posty: 26
Rejestracja: 2009-06-10, 10:03
Lokalizacja: Pajęczno

Post autor: halski »

Może ma ktoś linka do tego zakupu kontrolowanego?
Adam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 303
Rejestracja: 2007-09-20, 21:05

Post autor: Adam »

halski
Posty: 26
Rejestracja: 2009-06-10, 10:03
Lokalizacja: Pajęczno

Post autor: halski »

Niestety to płatne...
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

marcin459, wiem, że robimy offtop, ale wiele wskazuje na to (i z tego się cieszę), iż 105, o której piszemy, trafiła do pasjonata, a nie do handlarza :ok3
Zainteresowanie było niemałe i trwało jeszcze tydzień po owej transakcji, więc jej losy mogły potoczyć się naprawdę różnie. Pozdro! :piwo:

[ Dodano: 2009-07-07, 17:42 ]
Edit:
Moją interesował się koleś ze Żnina (to też kujawsko-pomorskie) ;)
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

No i moja Niuńka trzyma się znakomicie i spełniło się moje marzenie dzięki Wam koledzy :piwo: :ok3 Kto wie może jeszcze ściągne bostonkę z waszych okolic :ok3 ale do tego jeszcze długo długo narazie remont erki. Za jakieś 5 lat pomyślimy :D


JESZCZE RAZ DZIĘKI :piwo:
ODPOWIEDZ