Nie wiem czy jest się czym chwalić ?

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
SZTYC
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 330
Rejestracja: 2006-09-24, 19:48
Lokalizacja: Ruda Śl.

Nie wiem czy jest się czym chwalić ?

Post autor: SZTYC »

Po zakończeniu prac nad 105L okazało się że zostało w garażu części na conajmniej jedną syrenę. Nie chcęc bawić się w sprzedawanie ich zdecydowałem że prościej będzie dokupić do nich autko. Jako że zwykła już mam tym razem spróbuję powalczyć z bosto. Jeżeli uda się ją doprowadzić do takiego stanu jak 105 to będzie fajna parka.
Faktem jest że pracy będzie nie porównywalnie więcej niż przy 105-ce.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Ogarzysta
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 434
Rejestracja: 2006-07-29, 13:06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Ogarzysta »

Zdecydowanie jest sie czy chwalic. Ogolnie nie jest tak zle, ale maska do sie chyba do wymiany zalicza. Powodzenia!
Ogarzysta
Awatar użytkownika
SZTYC
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 330
Rejestracja: 2006-09-24, 19:48
Lokalizacja: Ruda Śl.

Post autor: SZTYC »

Teraz te najgorsze miejsca autka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

Gratuluje! Oby wszyscy mieli takie podejscie... Troche pracy przy niej bedzie, ale na pewno efekt koncowy bedzie super. Trzymam kciuki i czekam na relacje z prac!
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Przemek »

SZTYC pisze:Jako że zwykła już mam tym razem spróbuję powalczyć z bosto.
widze ze kolega kompletuje taka sama parke jaka ja chce skompletowac :)

i bardzo dobry zakup :ok3

mi doslownie uciekal sprzed nosa bosto w podobnym stanie stala dobrych kilka lat pod pewnym wierzowcem i trudno bylo namierzyc wsciciela a jak sie udalo i dogadany bylem na odbior za przyslowiowa flaszke w nocy przed odebraniem pocieli ja pieprzeni zlomiarze :fire T_T
Awatar użytkownika
KURU
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-01-21, 19:52
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KURU »

faktycznie trochę zjedzona ale to bosto wiec do walki :) fajne autko


P.S strasznie ci jej zazdroszczę :oops: szkoda ze w okolicy Kielc nie mogę Bosto zdanej znaleźć T_T
KOCHAM MOJE SYRENKI :*
Awatar użytkownika
weteran
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 211
Rejestracja: 2005-08-28, 22:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: weteran »

Super sprawa mieć tylko własną spawarkę ,wycinać ,szlifować ,malować, reanimować to jest właśnie najlepsze w całym tym syreniarstwie widzieć jak jak autko które praktycznie miało już trafić zapewne na złom wraca do życia i patrzeć jak za naszym pośrednictwem z poczwarki przeistacza się w motyla polskich szos . :devil3
Samochody dzielą się na dwie grupy , na syreny i na reszte świata!!!
WSK 125 M06B3 1985
Fiat Cinquecento 1995
sprawny silnik S-31
Syrena 105 z 1973
Awatar użytkownika
Paderewsku
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2007-03-04, 21:08
Lokalizacja: Łosice/Głowno

Post autor: Paderewsku »

...no bo co :shock: ? ze co tu że robić??? no jak :???: jak inaczej nie ma jak... wyciąć trzeba.... :ok3 no bo co??? że nie wiem że co tam innego by można....jak inaczej nie...chyba :???: ...no....tak właśnie myślę....bo jak inaczej, jak nie wyciąć :???:
Budzik
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2006-05-29, 18:45
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Budzik »

bedzie dobrze nie ma sie co lamac dasz rade i parka jak sie patrzy powodzonka :ok3
Budzik
Grzegorz syreni
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 233
Rejestracja: 2007-02-28, 11:25
Lokalizacja: Łobez

Post autor: Grzegorz syreni »

fajniutka bostonka :ok2 a tak z ciekawości można wiedzeć ile za nią dałeś?powodzenia w remoncie :piwo:
FSO POLONEZ 1500 1980r
Awatar użytkownika
SZTYC
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 330
Rejestracja: 2006-09-24, 19:48
Lokalizacja: Ruda Śl.

Post autor: SZTYC »

[/quote]P.S strasznie ci jej zazdroszczę szkoda ze w okolicy Kielc nie mogę Bosto zdanej znaleźć
Najczęściej w

[ Dodano: 2007-07-26, 22:18 ]

Kod: Zaznacz cały

P.S strasznie ci jej zazdroszczę  szkoda ze w okolicy Kielc nie mogę Bosto zdanej znaleźć  
Najczęściej w okolicy to nic nie można znależć a ta była sobie na allegro i wystarczyło licytować.
Ile dałem? wylicytowałem 300 ale musiałem jechać po nią 450 km , Ogarzysta miał bliżej ale był za mało zdeterminowany w licytacji.
Dla wszystkich którzy są zainteresowani podobnym autkiem to jest w Zabrzu podobna wystarczy zalicytować i macie robotę na rok zapewnioną.
http://moto.allegro.pl/item217362201_sy ... montu.html
Awatar użytkownika
Arczi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 409
Rejestracja: 2007-01-22, 14:00
Lokalizacja: Jadwisin/k Warszawy

Post autor: Arczi »

Awatar użytkownika
Tocz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 347
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tocz »

ja zacząłem od bostonki, a kiedyś będę chciał mieć reszte stadka-105 i r20. za dużo przy swej nie robię bo czasu brak ale... kiedyś ją w końcu zrobię. na razie zbieram części. zaczynam powoli przymierzać się do wykonania tylnych błotników, podłogi itd. syrena do reanimacji lepsza zardzewiała niz rzeźbiona przez "kowala artystoblacharza". częsci bo budy bostona praktycznie brak. niema problemu z tylnymi drzwiami ale reszta ma mega cenę bądź jest już nieosiągalna-krótka seria produkcji bostona( niewielka ilość sztuk dokładnie) życzę sukcesów w odbudowie, no i fajnie by zobaczyć jakieś fotki z odbudowy.pozdro :piwo:
105B
Awatar użytkownika
Ogarzysta
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 434
Rejestracja: 2006-07-29, 13:06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Ogarzysta »

SZTYC pisze:Ogarzysta miał bliżej ale był za mało zdeterminowany w licytacji.
Mi sie juz poprostu wiecej dac nie oplacalo. Do tego musialbym wliczyc wynajecie przyczepy... Plusem tej Bosto sa papiery. Moja jest wyrejestrowana :F z mozliwoscia rejestracji 8) . Ta miala byc na czesci albo na odwrot.
Ogarzysta
Awatar użytkownika
z Verwą
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 61
Rejestracja: 2007-08-28, 11:27
Lokalizacja: wawa

Post autor: z Verwą »

ja narazie zbieram na jakiegoś ogara
ODPOWIEDZ