jaki silnik

Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

nie mam dostępu do aparatu cyfrowego :(, ale jak narazie jedno wybrałem :D akurat z tą miałem nieco okrutną wizje :D z lekka ją rozdeptało :wink: , jest pare niedociągnięć robiłem ją ok. 15-20min. pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Całkiem ładnie Ci to wychodzi :D

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
jesh

Post autor: jesh »

dobra chodzi o to że nie jestem syrenkowcem... poprostu zajebiście podoba mnie się kształt syreny... i chciałbym z niej zrobić trochę "lepsze" autko... i nie będe jej wiejsko tuningować... spojlery itp... choć o drzwiach otwieranych do góry myslałem :D jak skończe jeśli wszystko wyjdzie po mojej mysli będzie cacko... aha dziękuje wszystkim którzy dali mi normalne odpowiedzi a nie jakieś fanatyczne odezwy że zgine w piekle jak coś zmienie... :) pozatym nie wiem czy mi to wyjdzie bo na to potrzeba wiele kasy... której nie mam :D więc się nie martwcie... może nic nie zmienie... :(
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

To ja mam jeszcze prośbe do Ciebie :!:
Napisz mi co to znaczy "lepsze autko" :?:
Szukam Syrenki na sprzedaż
jesh

Post autor: jesh »

napisałem "lepsze" w apostrofie żeby nie było takich pytań... bo lepsze będzie dla mnie lepiej będzie mnie się jeździć, co wcale nie znaczy że będzie lepsze dla was... więc apostrof...
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Dobra, dobra i tak moje posty niczego nie zmienią więc po co się tak wogóle trudzić, szkoda nerwów :?
No trudno rób co chcesz przecierz to jest twoje auto :?
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Szamson
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 234
Rejestracja: 2005-04-12, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Szamson »

Do Lajer : odpusc chlopie, wiem co czujesz ale pamietaj ze nie kazdy musi miec taka jazde na syrenki
Do jesh : Prznajmniej gut masz dobry bo sarna to pikne auto a linjia nadwozia po prosty sliczna
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Wiem tylko kur...ica mnie bieże jak ktoś kupuje auto tylko po to żeby je rozpieprzyć w drobny mak i zrobić z niego badziew :!: Bo założe się że nawet jak zrobi sobie "lepsze auto" to pojeździ nim 3 miesiące a potem mu się znudzi i będzie stało pod blokiem i rdzewiało :!: Pisze tak bo znam już kilka takich przypadków :!: Najpier wszyscy mieli ambitne plany, potem jak przychodziło co do czego to przerastały ich koszty lub poprostu nudziło im się "lepsze auto" i nieraz kupowali sobie .........malca :!:

Ps. Już nie będę odpisywać w tym temaci bo uznałem że szkoda moich nerwów i to i tak nic nie zmieni :!:

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Szamson
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 234
Rejestracja: 2005-04-12, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Szamson »

NO STRES JUST RELAX
ale wiem o czym mowisz
bubski

Post autor: bubski »

Jesli chcecie dzwiek Syrenki z czterosuwa to trzeba V6 albo V12.
Ja mam Forda V6, z silnikeim KL-ZE i symetrycznym wydechem,
az sie swojsko robi kiedy dam po gazie.

Ale zgadzam sie z kolegami, tuning syrenki jest nie na miejscu.
Ja bym nawet sostawil orginalny kolor "jajo".

Jak mi kiedys bedzie kasa zbywac to zrobie syrenke z napedem na tylne kola i silnikiem V6. Oczywiscie zadnego tuningu na zewnatrz.

Czy mozna miec felgi ktore wygladaja jak orginalne stalowe tylko szersze ??
ODPOWIEDZ