Seba i Rysiek

Aby nudno tu nie było

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Seba i Rysiek

Post autor: KIEROWCA »

>>>Tekst pożyczony od Krzysztofa Micielskiego NRGeek'a<<<

Za każdym razem, gdy jadę na wakacje spotykam jeden typ człowieka, znacie go też doskonale. Zazwyczaj podróżują w grupach w dwie pary, faceci ubrani w czerwone Adidaski, koszulka lub czapka z ulubioną marką samochodu czyli Audi. Sami jeżdżą 20 letnimi trupami, ale w końcu co Audi to Audi, nieważne że jedyne co tam z Audi zostało to wentyle i jedna wycieraczka. Cała reszta to szpachla i zamienniki z republiki chińskiej.
W samolocie typów poznasz po tym że drą japę bo wypili bo jednym małym piwku za 2 euro więc muszą wszystkim oznajmiać, że są młodzi choć mają grubo po czterdziestce i że oni są najbardziej zajebiści w samolocie. Na pewno podczas odbierania biletów pokażą jak mają na wszystko wyjebane, radośnie oznajmiając, że nie wiedzą do jakiego hotelu jadą i mają to w dupie, choć tyrali na tę wycieczkę trzy lata w fabryce azbestu.
Zazwyczaj mają dość popularne ksywki typu Seba, a drugi to Czesiek albo Wiesiek albo Rysiek. Ich lafiryndy to jedna koniecznie tleniona blondyna mająca najlepsze lata za sobą, ale nadal w młodzieżowych ciuchach, spalona na najtańszym solarium w okularach słonecznych od najmodniejszych projektantów kupione na przydrożnym bazarku za dyszkę, druga to brunetka, ale sporo brzydsza od tej pierwszej co stanowi zawsze powód zazdrości Wieśka, choć prawdopodobnie Wiesiek tyra ja od dawna za plecami Seby, ale i tak jest zajebiście bo to najlepsi kumple.
Podróżują w dwie grupy bo Seba nie zna angielskiego, ale Wiesiek znał kogoś kto znał angielski, więc się dogada, a w grupie wiadomo - łatwiej i śmieszniej. W autokarze do hotelu oczywiście jest wesoło, warto pośmiać się z lokalsów ich biedy umysłowej, że mieszkają na takim zadupiu, a nie jak Seba i Wiesiek - światowcy z Konusowa co stolicę widzieli na pocztówkach. Warto zaśmiać się z ich kiepskich samochodów i głośno podkreślić, że mało kto tu jeździ Audi bo ich nie stać, nie to co Sebę i Wieśka którzy po 8 godzinnej tyrce w fabryce azbestu kupili sobie po Audiczce od Janusza na giełdzie. Samochody po dachowaniu, wodowaniu i wystrzeleniu w galaktykę Andromedy, ale nadal sprawne i mają radio Blaupunkta na USB.
Wiesiek i Rysiek jak i ich lafiryndy mają określone gusta muzyczne. O czym zamierzają was przekonać. Zgrane na biedasmartphony największe szlagiery disco polo typu "majteczki w kropeczki" czy "Czesława chwyta za drągala" to przecież takie chwytliwe utwory i takie dwuznaczne bo z jednej strony zboczone a z drugiej nie, genialne! Nad basenem idą w ruch komóreczki i już Seba pokazuje swoją wyższość puszczając grand mix Martyniuka ku uciesze lafirynd które radośnie podrygują odsłaniając nad dupą obowiązkowe dziary tribal, które zrobiły w Mielnie, aby pokazać jakie są szalone i jak kochają swoich chłopaków.
Jeśli Seba i Czesiek rzucili się na all inclusive poznasz ich spacerujących nerwowym krokiem z górami żarcia na talerzach bo przecież nie daj Boże zbraknie albo Niemcy wszystko zeżrą. Zawyczaj posiłek składa się z trzech rundek ładowania mięsa koparką bo za darmo. Znaczy... w mniemaniu Seby i Wieśka za darmo, bo za to zapłacili, ale zmierzają opierdolić więcej niż by wychodziło z ceny wycieczki bo tak. No i alkohol, temat rzeka, to samo co z żarciem tylko 4 razy bardziej. Wódeczka za darmo lejemy w szklanki, piwko w kuflach zamawiajmy po sześć bo może zbraknie albo Niemcy wychlają. Po takim sutym obiadku, basenik, disco polo i żarciki czyli opowieści jak to na wiejskiej dróżce Seba swoim Audi nie stuknął się z traktorem, albo jak to poznał Dżesikę na dyskotece i w kiblu uprawiali ostry seks. Na co zazwyczaj Dżesika trąca go łokciem i z uśmieszkiem krzyczy "Seba, no przestań", ale tak naprawdę chce, aby opowiadał dalej bo fajnie w tym kiblu było no, Wieśka czarna dziewucha jest mniej urodziwa i nie ma się czym chwalić więc kontruje opowieścią jak to był młody i w swojej rodzinnej wiosce stał pod byłym PGRem i z ziomkiem pobili głupiego Leszka i ten wpadł ryjem w krowie gówno bo chciał od nich pięć złotych na wino hahaha ale to był ubaw o ja pier....ole.
Tak trwa dzionek raz Seba raz Wiesiek kursuje z częstotliwością japońskiego metra po wódeczkę i piweczko, wieczorem umęczeni, nażarci i opici przetaczają się do lokacji z animacjami, już tak głośno nie komentują, to czas tzw zjazdu. Seba i Wiesiek przeliczyli się gastronomiczne, wesołym opowieściom zaczyna brakować pointy i opowieści są komentowane tylko nerwowym uśmieszkiem tego drugiego. Lafiryndy oglądają animacje tępym wzrokiem, ale z racji że chłopakom zabrakło już charyzmy ,same nie potrafią funkcjonować i znaleźć wspólnego języka. To czas, aby isc spać bo jutro nowy dzień pełen przygód.
:lol:
Ostatnio zmieniony 2021-08-09, 22:47 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Pasjonat87
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 282
Rejestracja: 2016-08-10, 12:29
Lokalizacja: PL

Post autor: Pasjonat87 »

KIEROWCO a ty do ktorej grupy nalezysz ?? Majac lade,dywan na scianie i radziecka wodke w torbie :D
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

przeczytłem... nawet 2x... ale co z tego tekstu wynika?
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Pasjonat87 pisze:KIEROWCO a ty do ktorej grupy nalezysz ?? Majac lade,dywan na scianie i radziecka wodke w torbie :D
Ja do Rycerzy Ortalionu hehe :devil3
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
majeniu1810
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 359
Rejestracja: 2010-11-25, 23:43
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: majeniu1810 »

mnie tam to rozbawiło :lol: :lol: :lol:

jest w tym odrobina prawdy :D :lol: :D 8) 8)
czeresss
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1263
Rejestracja: 2016-01-09, 07:29
Lokalizacja: Wiśniowa

Post autor: czeresss »

majeniu1810 pisze:mnie tam to rozbawiło :lol: :lol: :lol:

jest w tym odrobina prawdy :D :lol: :D 8) 8)
Ja bym powiedział, że nawet nie odrobina. Znam takich gości i dziewoje.
Czy to Ptak? Samolot? Nie! To Syrena szosą mknie.

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... sc&start=0
majeniu1810
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 359
Rejestracja: 2010-11-25, 23:43
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: majeniu1810 »

czeresss pisze:
majeniu1810 pisze:mnie tam to rozbawiło :lol: :lol: :lol:

jest w tym odrobina prawdy :D :lol: :D 8) 8)
Ja bym powiedział, że nawet nie odrobina. Znam takich gości i dziewoje.


no niestety , życie panie kochany życie :lol: :lol: :lol: a odnoszę wrażenie że z każdym rokiem jest coraz zabawniej - kiedyś usłyszałem na wycieczce super tekst " płacę , to wymagam" :lol: a najbardziej przykre że ja to potraktowałem jako zabawny tekst - ale ta osoba która to powtarzała dała mi do zrozumienia że to nie miało być zabawne :shock: :shock:
ODPOWIEDZ