Po Długim przestoju cieżko pali

(silnik, skrzynia)
ODPOWIEDZ
RADEK1985
-#Junior
-#Junior
Posty: 148
Rejestracja: 2019-03-20, 19:24
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Po Długim przestoju cieżko pali

Post autor: RADEK1985 »

Witam wiem ze temat był pare razy ale mam 2 problemy ze swoja syrena 1 jest taki ze jak miesiać postoi nie chce zapalic moge ja krecic do usrane smierci a i tak nic to nie da musze ja podlac paliwem w komore lub pod swiece mam zamontowany zaworek elektryczny pomiedzy pompa a bakiem ale tez to nic nie stawiam ze pompa gdzies puszcza ale wyglada na nowa drugi problem jest na 3 i 4 biegu jak zmienie bieg z 2 na 3 dam full gazu to jak by sie przyduszala nie chce sie rozpeddzać jak popuszcze gazu jest ok tak samo jest na jak z 3 biegu wrzucam na 4

1 bieg i drugi jest spoko jezdzi dobrze za wszelkie porady dziekuje :piwo:
życie jest jak rower nie krecisz nie jedziesz
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

pompa kosztuje grosze wiec ja wymien jak elektrozawor jest sprawny- tam nie ma filozofii, zdejmij wezyk od gaznika i druga osoba niech kreci rozrusznikiem na wyraznie sikac paliwem

wieksze biegi to wieksze obciazenie, albo za malo paliwa- nieszczesna pompa, albo problemy z zaplonem
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Babcia
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 672
Rejestracja: 2018-10-01, 12:37
Lokalizacja: Czerwonak

Post autor: Babcia »

Można sprawdzić jeszcze filtr powietrza, jeśli będzie zapchany to efekt może być podobny , może się przydławiać. Jeśli chodzi o zapalanie to również sprawdziłbym pompę paliwa ale też sprawdziłbym zawór elektryczny czy podczas zapalania jest otwarty. Chodzi o to że podczas zapalania może być duży spadek voltów na akumulatorze i zaworek może się zamykać mimo początkowego otwarcia.
Junak M1o Syrena 104
mój mail: panbabcia@o2.pl
radekk
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 775
Rejestracja: 2005-01-21, 23:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: radekk »

Radek1985 - Niewiele trzeba zrobić. Wystarczy włożyć znaki interpunkcyjne czyli m.in. przecinki i kropki. Użyć odpowiednio znaków diakrytycznych i już będzie można czytać tekst, który udało Ci się wklepać. Myślę, że to nie jest trudne zadanie, od którego, jako formy rozgrzewki przy dzisiejszej aurze, możesz zacząć prace przy Syrenie.
RADEK1985
-#Junior
-#Junior
Posty: 148
Rejestracja: 2019-03-20, 19:24
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: RADEK1985 »

Chyba kupie Pompę szklaną + nowy zestaw naprawczy i dokupię gruchę do paliwa w każdej chwili będę mógł sobie napompować paliwa;) Poleci ktoś sprawdzony zestaw do regeneracji szklanej pompki?
życie jest jak rower nie krecisz nie jedziesz
ODPOWIEDZ