żalę się

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Zablokowany
Awatar użytkownika
hebel
Moderator
Moderator
Posty: 219
Rejestracja: 2008-08-30, 23:52
Lokalizacja: Lublin

żalę się

Post autor: hebel »

jako że nie ma tu takiego działu to postanowiłem się wyżalić tutaj...
Szwagier przyprowadził wczoraj kolejny motocykl do domu wsk 125 sport podobno wersję na export (licznik w milach) i jest to już chyba 14 motocykl w domu a ma jeszcze shl, wsk dudek, wsk 175 x 3 w różnych odmianach w tym jakiś kros, wsk 125 M06, inne stare wsk 125, shl gazela, jakieś suzuki 750 i kros 75 małolata - (jego syna) który ma przecudny dzwięk z wydechu.

Jest mi cholernie przykro że ja nie mam żadnego motocykla, nawet przebrzydłej wueski... jak się patrze na te jego sprzęty to gul mi skacze jak cholera. Stoją one wszędzie w garażu, w szopie, w magazynku pod schodami , na strychu, normalnie wszędzie motocykle... ja już dalej nie wytrzymam :cry:
Ale ja niestety tam obcy jestem więc mam tylko garaż który i tak pęka w szwach od nadmiaru gratów od syreny i niestety nie miał bym się gdzie podziać z motocyklem. Może w ciągu dwuch lat postawię duży garaż tak z 70 - 80 metrów to sobie zapodam jakąś wueskę i będę szczęśliwy... :grinser
Awatar użytkownika
intruder
-#Junior
-#Junior
Posty: 150
Rejestracja: 2006-04-25, 18:31
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: intruder »

Mylisz się, jest już tutaj taki jeden beznadziejny ''dział'' :helm
http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic. ... sc&start=0
"Samochody Syrena charakteryzują się bardzo dobrą statecznością oraz dobrą kierowalnością"
(Z.Glinka "Jeżdżę samochodem Syrena")


SYRENA 104 '71
FIAT 125p 1300 '77
JUNAK M-07 '58
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

aja kupilem 104 zrobilem mehanike wziołem się za blahe i kiha buda na złom nienada sie do re,ontu musze kupić 2 104 aniema nikt niechce mi sprzedac :(
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

wątek do narzekania już macie.

Zamykam
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Zablokowany