Remont 105 L ciąg dalszy

Relacje z przeprowadzonych remontów.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

M4V4X witam kolege a z choinki to ty sie chyba urwałes ja pewne zapasy posiadam i duzo rzeczy dostałem od ludzi za free ale niewszystko sie udało tak dostac a tez miałem kilka syrenek izawsze cos zostawało po nich nowego.Pozdrawiam
syreniarz
-#Junior
-#Junior
Posty: 132
Rejestracja: 2009-04-15, 22:03
Lokalizacja: Dąbrowy

Post autor: syreniarz »

A ja jakoś mam niestety.
Proszę często i gęsto wchodzić w mój temat :D http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic. ... c&start=30
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

to super ciesz sie ale jakie kupiłes w mini czy białe
i teraz 300 to polowa z allegro dobrze ze napisałes
tylko jakos takiej cenki niewdziałem
A powiem Tobie ze juz myslałem ze za czesci przepłacam ale dałem duzo mniej
Zycze tanich zakupów wszystkim i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Remont 105L

Post autor: Mateusz »

arkadiuszwiza pisze:Widać z niektórych wypowiedzi, że faktycznie są ludzie którym się nic nie chce i pewnie chcieli by mieć gotową Sarenkę na talerzu podaną tylko wsiadać i jechać. Co to za frajda!!!!!! Frajdą jest zrobienie czegoś z niczego. Zapał i chęci są, jakiś grosz się znajdzie, większość blach mam nowych zakupionych już. Jedynie co poszukuje tylnych błotników.
Myślę że jak zima nie zawali nas mrozem i śniegiem to syrenka do wiosny będzie gotowa.
Za jakiś czas powinienem mieć używki w dobrym stanie. I na pewno nie po 300zł komplet, tylko znacznie taniej. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz :-)
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Mi udało się kupić w zeszłym roku Fabryczne blachy mianowicie 2x przednie błotniki 2x przednie fartuchy 2x progi 2x tylne błotniki 2x tylne nadkola przedni i tylny pas za wszystko zapłaciłem 200zł :faja
syreniarz
-#Junior
-#Junior
Posty: 132
Rejestracja: 2009-04-15, 22:03
Lokalizacja: Dąbrowy

Post autor: syreniarz »

Marcin459 to trafiła się okazja super. Ale może zakończmy ten OT w temiacie Arka :) .
Proszę często i gęsto wchodzić w mój temat :D http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic. ... c&start=30
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

remont

Post autor: kapti2 »

witam piszesz kolego ze sie komus niechce tylko ze ja akurat koncze 105 i rozebrałem erke i zaczynam ja reanimowac tak miedzy nami to Ty niemasz pojecia wogole za co sie wziołes widac po postach jakie piszesz.Ale wazne ze masz zapał i to sie liczy a reszty sie nauczysz bo jakies podstawy kazdy ma a Ty wkoncu młody jestes.Niemysl ze sie czepiam ale nielubie jak mi ktos cisnie ze mi sie niechce.Niedługo wkleje zdjecia 105 jest z 78 biegi w kierownicy stoji u lakiernika bo niemam daru do tej pracy rowniez czasu ale erke malował bede sam.Odbudowałem całe podłogi z przetłoczeniami tak ze syrenka dzior nie posiada,sprawdziłem skrzynie i silnik.
Odbudowałem układ hamulcowy co prawda najwiecej problemu było z czesciami ale dalismy rade.
arkadiuszwiza
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 94
Rejestracja: 2009-11-21, 21:39
Lokalizacja: RP

Post autor: arkadiuszwiza »

Kolego kapti2 nie cisne ci z niczym, po prostu było to ogólne stwierdzenie i się zaraz nie obruszaj jak nastolatka. Z twoich postów też mogę wywnioskować że mi ciśniesz że o niczym pojęcia nie mam lecz to twój problem. Forum jest po to by się dzielić wiedzą nie po to by filozofować że jest się najmądrzejszym a ktoś nic nie umie i nie wie za co się zabiera. Zakończyłem sam od podstaw remont 126p z 76r włącznie z lakierowaniem i garbusa z 75 r włącznie z lakierowaniem oraz trabanta od podstaw włącznie z lakierką. Co do syrenki jeszcze nie remontowałem więc to chyba logiczne że jak się czegoś nie jest pewien to wręcz wypada spytac mądrych kolegów tego forum co na niejednej syrence zęby zjedli.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

no ok wiec jak co to pisz pomozemy!\pozdro
ODPOWIEDZ