Remont 105 L ciąg dalszy

Relacje z przeprowadzonych remontów.
arkadiuszwiza
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 94
Rejestracja: 2009-11-21, 21:39
Lokalizacja: RP

Remont 105 L ciąg dalszy

Post autor: arkadiuszwiza »

Kilka kolejnych fotek mojej syrenki. Póki mrozu nie ma czas poczynić przygotowania do odbudowy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

105

Post autor: kapti2 »

O widze ze ktos niemiaał co robic z kasa wez moze lepiej szukaj innej na przekładke bedzie taniej,chyba ze jestes dobrym blacharzem.
przepraszam kolego ze robie Tobie doline ale taka jest prawda
maska chyba baba 200kg usiadła
niewspomne o dachu
a podłogi tez niema napewno bo widac wyzarte profile i jeszcze elka fuj ta wajcha w podłodze nielubię ale sa amatorzy
A mozna wiedziec ile za te cudo dałes i czy ma dokumenty a teraz najwazniejsze ile zaplanowałes czasu na odbudowe tak +-
Jak niedałes duzo to szukaj drugiej ale juz w lepszym stanie
Ogolnie to moja pierwsza była podobna ale jednak troche w lepszym stanie frycowe trzeba zpłacic jak chce sie jezdzic.
Zycze wytrwałosci i sorry za pociski
arkadiuszwiza
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 94
Rejestracja: 2009-11-21, 21:39
Lokalizacja: RP

remont 105l

Post autor: arkadiuszwiza »

Papiery ma, dałem nie zawiele, co do blacharki poradzę sobie bez problemu. Jest to kolejne auto które restauruję, mam na koncie garbusa i 126p czas na syrenkę
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

oj i tu sie mylisz przekonasz sie sam na własnej skorze ze tanio niebedzie bo nikt Tobie blachy niesprzeda zabardzo tanio.Ja tez myslałem o tym i porównywałem ceny czesci i wyremontowanie mercedesa takiego z lat 70 było by duzo tansze ale niewszystcy tym chca jezdzic.Ja tez cos dłubie ale pokaze dopiero jak bedzie w podkładzie do lakieru.Tylko ja mam z Czego to robic czyli mam blacharke cała,i duzo czesci nagromadziłem wszystkiego niemam bo to juz niebyłoby takie fajne.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
joker
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 40
Rejestracja: 2007-09-18, 15:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: joker »

Nie dołujcie chłopaka....da sobie radę...zawsze w razie czego dział giełda zostaje :-)
Bez Syrenki :(
syrena r20 80
-#Junior
-#Junior
Posty: 123
Rejestracja: 2009-10-18, 21:36
Lokalizacja: wlkp

Post autor: syrena r20 80 »

nie trzeba było brac Takiej slicznotki a ta baba to była krowa!!!!
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

kapti2 panikujesz... przecież każda tak przed remontem wygląda, to jest Syrena. Piękna- powodzonka w remoncie. Jak masz już jakieś doświadczenie, kasę i zapał to nie widzę przeszkód.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

jasne CI co tak gadaja to zazyczaj nic nie robią albo odwalają prowizorke, syrka nie jest w tragicznym stanie myśle że bez probelmu da sie z niej wyjść elegancko
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

ja sadze ze tragedi niema, z tym dachem troche gorzej, no ale....

jeszcze tylko pytanie w jakim stanie podłoga i rama...
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
elektryk85
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 569
Rejestracja: 2009-08-26, 22:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: elektryk85 »

troszke roboty czeka ale jak ktos ma checi na odbudowe to poradzi sobie moja była w podobnym stanie ale czesci idzie kupic nawet blacharke za rozsadne pieniadze :) powodzenia
Syrena 105 1975
Syrena Bosto 1979 w remoncie
Komar MR 232
WSK 125 M06 1961
Fiat 126p 1983
Wartburg 1000 1965
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

dokładnie.. wkurz amnie jak ktos tak gada.. ze sie nieda ze sie neiopłaca.. - ech szkoda gadać..!
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
grzegorz7713
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 406
Rejestracja: 2009-05-11, 15:43
Lokalizacja: WRZESNIA

Post autor: grzegorz7713 »

bardzo ładna ssssssssyyyyyyyyyyyrrrrrrrrreeeeeeeeennnnnnnnnnnaaaaaaaaa
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

:ok3 . I broń Boże kupować rzeczy na alledrogo.[/quote]

witam to znowu ja w tym temacie podziwiam kolege za samozaparcie i juz wiecej nie pisze na ten temat chciałbym osobiscie zobaczyc ja na drodze
A teraz gdzie mozna szybko cos kupic jak nie na allegro wiec wiekszosc z forumiarzy z tego korzysta a jak nie to wystawia co moze sie myle.Ale to niejest chyba cos zdroznego ze jezeli sie ma czegos wiecej to sie odsprzedaje.
Wiec jak ktos niemieszka na wsi lub nielubi latac po złomach lub nieumie sie dogadac z drugim to co mu zostaje.A te objazdy wiosek tez kosztuja i mecza nie liczac czasu ale to jest sprawa Wasza,Ja rowniez cos tam zakupie ale przestałem sprzedawac bo mi sie niechce za grosze wystawiac a pozniej fiskus zabierze reszte.
Pozdrawiam
arkadiuszwiza
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 94
Rejestracja: 2009-11-21, 21:39
Lokalizacja: RP

Remont 105L

Post autor: arkadiuszwiza »

Widać z niektórych wypowiedzi, że faktycznie są ludzie którym się nic nie chce i pewnie chcieli by mieć gotową Sarenkę na talerzu podaną tylko wsiadać i jechać. Co to za frajda!!!!!! Frajdą jest zrobienie czegoś z niczego. Zapał i chęci są, jakiś grosz się znajdzie, większość blach mam nowych zakupionych już. Jedynie co poszukuje tylnych błotników.
Myślę że jak zima nie zawali nas mrozem i śniegiem to syrenka do wiosny będzie gotowa.
syreniarz
-#Junior
-#Junior
Posty: 132
Rejestracja: 2009-04-15, 22:03
Lokalizacja: Dąbrowy

Post autor: syreniarz »

No Syrena nie jest tragiczna. Gorsze ludzie kupowali i remontowali. Moje w nie lepszych stanach były a już coraz bardziej przypomina fabryczny pojazd :grinser . Najważniejsze to jednak w miarę dobra podłoga i sprawny silnik. Życzę powodzonka.


P.S. Kolego M4V4X a załatwisz mi po tej cenie już 2 razy niższej niż na alledrogo błotniki przód-tył do 105?
Proszę często i gęsto wchodzić w mój temat :D http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic. ... c&start=30
ODPOWIEDZ