Uszczelki do drzwi i klapy bagażnika nowej szukam..

(karoseria, blachy, lakierowanie)
ODPOWIEDZ
gazela
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 388
Rejestracja: 2006-02-12, 12:19
Lokalizacja: Wawa

Uszczelki do drzwi i klapy bagażnika nowej szukam..

Post autor: gazela »

Witam,

tak jak w temacie poszukuję PILNIE :/ nowej lub w bardzo dobrym stanie uszczelki do drzwi (na dwie strony- pomiędzy drzwi a nadwozie) oraz klapy bagażnika..W sumie okiennych też potrzebuję..

Wydaje mi się, że gdzieś widziałem taki temat ale nie mogę odszukać, nie wiem czy nie czasem na FMP.

Może ktoś mi doradzi jak się z tym uporać?
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Rozumiem, że uszczelek potrzeba Ci do modelu 105 ?
Ja w swojej mam uszczelki drzwiowe od malucha - mogą Ci mówic, że nie będą się drzwi zamykać, ale wtedy pomaga lekkie przegięcie rantów na które zakłada ię uszczelkę do wnętrza pojazdu. A do bagażnika początkowo załozyłem uszczelkę bagażnika od PF 125p i... to był błąd. To była uszczelka, którą się przyklejało. W końcu otrzymałem od kolegi Maćkka uszczelkę bagażnika, którą miał założyć w swoim fordzie capri, a najważniejsze w niej jest to, że jest ona zbrojona. I proponuję, abyć takiej poszukał. Wydaje mi się, że od poloneza będize pasować, ale nie jestem pewwien. Musisz popatrzeć jaki masz profil rantu w bagażniku i wtedy dobrać odpowiednią uszczelkę. Uszczelka od fiata moim zdaniem miała taki feler, że trzeba było ją przykleić i nie wiem dlaczego ten klej na "zakrętach" nie trzymał - mimo, że użyłem nowego butapremu , a powierzchnię odtłuściłem.
Uszczelki odrzwiowe od malucha dostaniesz za ok 30 zł szt. (w sklepie w Radzyminie przy ul. Konstatucji 3go maja - 28 zł, a w sklepie motoryzacyjnym w Zamościu ok 13 zł).
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

na alegro som orginaly po 19 za metr
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
dzido111
-#Junior
-#Junior
Posty: 131
Rejestracja: 2006-12-11, 09:40
Lokalizacja: Wa-wa / Piastów

Post autor: dzido111 »

Zgadzam się z kolegą mam u siebie maluchowskie w drzwiach i sprawują się bardzo dobrze natomiast w bagażniku założyłem od dużego fiata i to był błąd butapren nie trzyma i też zastanawiam się czym ją zastąpić. Uszczelka do bagażnika od fiata to zbędnie wywalone pieniądze szukaj czegoś innego jak jakaś podejdzie pochwal się na forum z przyjemnością u siebie też podmienię.
Syrenka 104 '69
VW Polo '78
BMW Rekin E21 323i Baur '81
BMW E30 325iX 4x4 '87
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Dziś patrzyłęm na uszcelkę bagażnika w moim VW Passat B4 - i wydaje mi się, że mołaby pasować do syreny... ale głowy nie dam sobie za to uciąć :p Co do oryginalnych po 19 zł.... na jedne drzwi idzie ok 3 m.... a te oryginalne uszczelki trzeba i tak przykleić butapremem, który nie trzyma.... najlepsze uszczelki są te zbrojone :)
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

cobra19_men pisze:na alegro som orginaly po 19 za metr
Te co "som" na allegro to nie calkiem oryginały. Była niedawno o nich mowa. To uszczelki od kabiny traktora, są podobno za sztywne, trzeba mocno trzaskać drzwiami, by się zamknęły. W agromach podobno są za połowe tej ceny.
Awatar użytkownika
tynium
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 251
Rejestracja: 2006-06-11, 13:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: tynium »

Do bagaznika polecam uszczelke od bagznika Poloneza caro, na szrocie do dostania za dobre slowo.
ladnie wchodzi i pasuje, trzeba tylko przyciać na dlugosc i szczelna jest - sprawdzone.
Polski Fiat 125p 1500: filtr powietrza 7 zł, komplet klocków hamulcowych 40zł spojrzenia przechodniów na jego widok...bezcenne
MaSa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 659
Rejestracja: 2007-05-03, 13:00
Lokalizacja: stargard

Post autor: MaSa »

Te ,,oryginały" są dokładniej do kabin ursusów c-330 i c-360 i kosztują ok.4zł za metr:)
Ale wcale nie są takie sztywne:)
Awatar użytkownika
hamer_mocne
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2008-04-27, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hamer_mocne »

MaSa pisze:Te ,,oryginały" są dokładniej do kabin ursusów c-330 i c-360 i kosztują ok.4zł za metr:)
Ale wcale nie są takie sztywne:)
Gdzie je można kupić w takiej cenie? Jak masz dojście do takich to chętnie się piszę. Mógł byś mi kupić i wysłać?
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

hamer_mocne pisze:Gdzie je można kupić w takiej cenie? Jak masz dojście do takich to chętnie się piszę.

Sklepy z częściami rolniczymi AGROMA.
Awatar użytkownika
dzido111
-#Junior
-#Junior
Posty: 131
Rejestracja: 2006-12-11, 09:40
Lokalizacja: Wa-wa / Piastów

Post autor: dzido111 »

Dzięki za info z tą uszczelką od Caro dzisiaj podejdę do sklepu z częściami do poldka, zakupię a weekend założę nareszcie wyzbędę się tego wynalazku od dużego fiata który wiecznie przecieka i odłazi.

pozdro
Syrenka 104 '69
VW Polo '78
BMW Rekin E21 323i Baur '81
BMW E30 325iX 4x4 '87
Awatar użytkownika
hamer_mocne
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2008-04-27, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hamer_mocne »

marcin459 pisze:
hamer_mocne pisze:Gdzie je można kupić w takiej cenie? Jak masz dojście do takich to chętnie się piszę.

Sklepy z częściami rolniczymi AGROMA.
szczególnie w Warszawie...
dzido111 pisze:Dzięki za info z tą uszczelką od Caro dzisiaj podejdę do sklepu z częściami do poldka, zakupię a weekend założę nareszcie wyzbędę się tego wynalazku od dużego fiata który wiecznie przecieka i odłazi.

pozdro
Ale za to będzie ci odstawać klapa.
Awatar użytkownika
Pyza20
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 229
Rejestracja: 2006-06-08, 23:14
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Pyza20 »

A czy do drzwi syreny 104 też podejdzie ta uszczelka od ursusa ?
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Pyza20 pisze:A czy do drzwi syreny 104 też podejdzie ta uszczelka od ursusa ?
Chyba nie ma to różnicy skoro do 105-tki pasuje.
Awatar użytkownika
hamer_mocne
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2008-04-27, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hamer_mocne »

i co z tymi uszczelkami mogl by mi ktos kupic?
ODPOWIEDZ