Prace przydotowawcze( PODLOGA)

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Prace przydotowawcze( PODLOGA)

Post autor: drobson »

WItam, po remoncie silnika czas na blacharke. Troszkę to trwalo poniewaz musialem posprzatac garaż na zime w ktorym bedzie stala Sarna. Moja pierwsza Jazda odbyla sie w poniedzialek tego tygodnia, silnik swietnie pracuje przejechalem 20 km i wszystko jak narazie ok, pompa wodna tez prawidlowo dziala po regeneracji. Mam jeszcze problem chyba z resorem bo jest przechylona na prawo:( Oto zdjecia podlogi generalnie nie jest tak źle byla zakonserwowana ale na srodku dostala sie woda i odprysnela farba( skutek kilku lat pod drzewem) wazne,ze nie trzeba nic spawac. Zamieszczam jeszcze zdjecie glosnika( czy u waz też jest tak obwiniety materialami, jest to zrobione moim zdaniem profesjonalnie, czy tak robili fabrycznie??? Bede dodawal zdjecia z postepowania prac:) Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
krzemien323
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 431
Rejestracja: 2009-01-27, 20:51
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: krzemien323 »

Podłoga na pierwszy rzut oka wygląda na zdrową, będziesz piaskował, czy ręczna robota?
U mnie głośnik był identycznie zawinięty.
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: drobson »

No wlasnie troche smieszne z tym glosnikiem, a czemu ma to sluzyc??? Piaskowanie:)
Awatar użytkownika
krzemien323
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 431
Rejestracja: 2009-01-27, 20:51
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: krzemien323 »

Może dzięki temu jest głębszy bas ;) wklej zdjęcia po piaskowaniu - ciekawi mnie jak będzie wyglądała. Ja już 4 miesiące zbieram się zawieźć moją do piachu.
karolmaly
Posty: 11
Rejestracja: 2009-02-13, 19:35
Lokalizacja: kalisz

Post autor: karolmaly »

podłoga nie jest taka zła. Wystarczy kilka łatek i bedzie ok. Oczywiscie piaskowanie jest mile widziane. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kapitan Zbik
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2005-01-21, 16:17
Lokalizacja: Głubczyce/Trzebnica
Kontakt:

Post autor: Kapitan Zbik »

drobson co masz na myśli pisząc że siedzi na prawą stronę?
może tak jak moja jest z lewej 3cm wyższa niż z prawej? (a z tyłu równo co do 0,5cm...)
gdybyś doszedł co jest tego powodem to daj znać, ja kiedyś 3 różne resory wkładałem i za każdym razem było to samo :cry:
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: drobson »

Witam, pogoda w miare sprzyjala, czasu tez troszke wolnego bylo po wykladach wiec troszke porozbieralem Sarne, duzego zaskoczenia nie bylo spodziewalem sie, ze zastane taki widok lewa strona jest w lepszym stanie, natomiast prawa pozostawia troche do życzenia, mam tu na mysli prg... Mam pare pytań znow odnosnie zdejmowania nadwozia.
Pierwsze, czy da sie jakos zdjac bude nie demontując drazka kierownicy???
Drugie gdzie i iloma śrubami jest przymocowana buda i ile Ona waży
Trzecie, moze ktos mi doradzi jak zdejmowal szyby chodzi mi tu glownie o uszczelki, tak zeby nie uszkodzić...
Dzieki z gory za odp a tu dolaczam pare FOTEK z prac.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

http://automobilista.boo.pl/viewtopic.php?t=661&start=0 powinieneś tu wszystko znaleźć, to co u nas na forum, ale trochę jaśniej.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: drobson »

KApitan Zbik, Moja siedzi i z tylu i z przodu z prawej strony i to jest widoczne.
104-1969 r- oryginal
shl m11- 1961r- oryginal
MZ etz 250 - 1983r - oryginał
Klania sie PRL
ODPOWIEDZ