Tytuł moderatora i junior admina

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Tytuł moderatora i junior admina

Post autor: mp79 »

Czy tytuł moderatora i junior admina jest dożywotni? Pytam, bo na innym forum zetknąłem się z czymś takim jak "degradacja", czyli przyznawanie tytułu przyjaciela, co wyróżnia byłego moderatora spośród zwykłych użytkowników. A tytułowanie moderatorem kogoś, kto zagląda na forum raz na rok, jest, hm, trochę niezbyt rozsądne ;)
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Adam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 303
Rejestracja: 2007-09-20, 21:05
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Post autor: Adam »

Czy tytuł moderatora i junior admina jest dożywotni?
Zależy od Administratora forum,może zmienić rangę.I to nie jest dożywotnio.
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

dokladnie, trzeba by sie znow tym zajac, i ustawic na to miejsce ludzi- ktorzy czesto sa na forum, mnie niestety ostatnio malo... a przydalby sie napewno ktos do pomocy :)
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
damianek1209
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 60
Rejestracja: 2009-03-23, 22:42
Lokalizacja: Kleszczele/Podlasie

Post autor: damianek1209 »

sereniarz(atom1) pisze:dokladnie, trzeba by sie znow tym zajac, i ustawic na to miejsce ludzi- ktorzy czesto sa na forum, mnie niestety ostatnio malo... a przydalby sie napewno ktos do pomocy :)
najlepiej zrobić ankietę i niech forumowicze zdecydują kto jest najbardziej pomocny itd.itp. :ok3
baska
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 64
Rejestracja: 2008-10-13, 12:24
Lokalizacja: Toruń

Post autor: baska »

tu nie chodzi o pomoc merytoryczną tylko zwykłe zamiatanie śmieci na forum czyli ten kto ma czas...
stopiątka z siedemdziesiątego szóstego (robi się)
Awatar użytkownika
damianek1209
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 60
Rejestracja: 2009-03-23, 22:42
Lokalizacja: Kleszczele/Podlasie

Post autor: damianek1209 »

baska pisze:tu nie chodzi o pomoc merytoryczną tylko zwykłe zamiatanie śmieci na forum czyli ten kto ma czas...

co rozumiesz przez określenie zamiatanie śmieci ??
baska
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 64
Rejestracja: 2008-10-13, 12:24
Lokalizacja: Toruń

Post autor: baska »

Zamiatanie śmieci: przenoszenie wątków do odpowiednich kategorii, pilnowanie alby na giełdzie nie było dyskusji, była podana cena itd, przestrzeganie regulaminu i zamykanie wątków :)
To jest zamiatanie śmieci na forum. Z doświadczenia wiem (nie z tego forum oczywiście), ze jest to niewdzięczna robota, a przede wszystkim czasochłonna. Cześć naszym moderatorom! :faja
stopiątka z siedemdziesiątego szóstego (robi się)
Adam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 303
Rejestracja: 2007-09-20, 21:05
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Post autor: Adam »

Mam takie zasadnicze pytanie odnośnie moderatorów,wiem że są ale jakoś rzadko na forum zaglądają i porządku nie pilnują.Wchodzę co dzień na Forum i przez ostatnie 24 godz(przekłada się również na dni),że Moderatora na forum nie było.I tu nasuwa się moje pytanie,czy nie lepiej było by przydzielić funkcje Moderatora osobie,która na forum jest często,a zarazem rozsądnej i wiarygodnej,która by zajmowała się forum :?:
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Na pewno byłoby lepiej. Dokładnie tak samo myślałem w chwili zakładania tego tematu. "Moderatoruw jak mruwkuw", a mało który w ogóle pojawia się na forum. Na forach, gdzie administrator choć trochę dba o porządek, to nie do pomyślenia. No właśnie - administratorzeee... hop-hoooop... :)
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Ogólnie myslę że bałaganu jako takiego niema na forum ogólnie są kulturalni ludzie i jakoś to się kręci. A jeśli chodzi o admina to nie zawsze może ma czas siedzieć godzinami przy kompie, wiadomo jakie są czasy rodzina, dom, praca rodzina, dom, praca, czasami komputer :D
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Jestem codziennie (jako ukryty) także się pilnujcie....

[ Dodano: 2009-06-09, 06:39 ]
Uważam, że nie ma co zbytnio ingerować. Jak ktoś juz naprawdę przesadzi to wtedy interweniuję, ale wie o tym ten, kogo to dotyczy, a nie całe forum.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Uspokój się, człowieku. Widzimy, że się udzielasz (piszesz na forum, czasem usuwasz moje posty...). Chodzi mi (pewnie innym też) o tych, co w ogóle nie dają znaku życia, a są moderatorami. Kto był ostatnio zalogowany, nawet nie patrzę, bo ja też jestem jako ukryty. :P
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

mp79 pisze:Uspokój się, człowieku.
Ja jestem baaardzo spokojny...
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Wojt pisze:
mp79 pisze:Uspokój się, człowieku.
Ja jestem baaardzo spokojny...
Ktoś tu jet rządny władzy :devil3
spokój ostrzega admin wszystkich adminów :wpysk :ban :gosc
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

... a ja nadal jestem spokolny...
a na marginesie to z adminem nie mam nic wspólnego (drobny szczegół), ja jestem tylko moder... cenzorem.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
ODPOWIEDZ