Spot poznański

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

Awatar użytkownika
witek
-#Junior
-#Junior
Posty: 126
Rejestracja: 2007-07-17, 21:18
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: witek »

witam wszystkich pozytywnie zakręconych :D

mam pytanko kiedy planujecie kolejne spotkanie ? Chętnie bym się zjawił :D

pozdrowionka :D witek :D
SYRENA 105 L 1980 rok
SYRENA BOSTO 1982 rok - reanimacja :)
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

Uważam majówkę za udaną :ok3 Podziwialiśmy nasze samochody, toczyliśmy ciekawe rozmowy, mogliśmy także zobaczyć na żywo pracę firmy ochroniarskiej oraz poznaliśmy przemiłego pana kierownika czy kogoś w tym rodzaju :majk
Niestety okazało się, że parking na którym się ulokowaliśmy jest pilnie strzeżonym obiektem prywatnym, którego nie można fotografować (nie widziałem na bramie wjazdowej ostrzeżenia :???: )
Nasze samochody napewno przyciągnęły tego dnia więcej klientów, dlatego sądzę, że powinniśmy dostać jakiś procent z dziennego utargu Makro :) :devil3
Chyba wszyscy mieli nadzieję, że Syrenka 100 odpali, no niestety ona miała inne plany 8)
Po wyproszeniu nas z parkingu przenieśliśmy się już w trochę mniejszym składzie na sąsiadujące osiedle :D
Oto zdjęcia:
Obrazek

Obrazek

Próba odpalenia Syreny 100
Obrazek

100 w całej okazałości
Obrazek
witek pisze:mam pytanko kiedy planujecie kolejne spotkanie ? Chętnie bym się zjawił :D
Dokładnie nie wiadomo, ale pewnie w przyszłym miesiącu :D
PS. Dlaczego nie pojawiłeś się wczoraj? Dużo ciekawgo przegapiłeś :P

Pozdrawiam
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
Awatar użytkownika
witek
-#Junior
-#Junior
Posty: 126
Rejestracja: 2007-07-17, 21:18
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: witek »

Niestety nie pojawiłem się z przyczyn ode mnie niezależnych :/ ponieważ moja pszczółka od pewnego czasu jest na rutynowej kosmetyce u pewnego fachowca z epoki PRLu mam nadzieje ,że następnego razu zaszczycę Was swoją obecnością :D
SYRENA 105 L 1980 rok
SYRENA BOSTO 1982 rok - reanimacja :)
macio
-#Junior
-#Junior
Posty: 192
Rejestracja: 2006-12-18, 00:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: macio »

witam,
zgodnie z nowo ustanowioną tradycją spotykamy się w pierwszą niedzielę miesiąca,
tj. 01.06.2008 godz 16, będziemy badać czas reakcji ochrony na nasz widok. makro ma chyba 1h. zobaczymy czy zostanie pobity, tym razem spotkanie odbędzie się w swarzędzu na terenie ETC, będziemy odpalać syrenkę 102 z gdańska, którą uroczyście wyciągnę z garażu po 3 latach. ma przepiękny zielony kolor, jest totalnie zgnita więc warto sobie z nią zrobić zdjęcie bo w tym stanie nie przeżyje już długo. jako że zostało mi od cholery coli /chyba wszyscy byli niepijący/ to zwiozę ją znowu dokupie ciasteczek i do zobaczenia!
a i wielkie dzięki za umożliwienie mi siedzenia w waszych furach, tu szczególne podziękowania za doznania zapachowe w żnińskiej syrence-dzieciństwo mi się przypomniało-mocno mnie podrajcowaliście i postaram się na lipiec wyjechać czymś starszym o własnych siłach. a i weżcie jakieś krzesła będzie wygodniej. pozdro
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Skromnie, ale dobrze, że działacie. U nas niestety nikt nie ma ochoty na spoty;/
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

macio pisze:zgodnie z nowo ustanowioną tradycją spotykamy się w pierwszą niedzielę miesiąca
Stajemy się właśnie świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji :grinser :majk
Mateusz pisze:U nas niestety nikt nie ma ochoty na spoty;/
Podstawą osiągnięcia sukcesu w zorganizowaniu spotu jest odpowiednia motywacja :ok3
Może przytoczę pewien cytat:
"Motywacja to nie to, co ty narzucasz innym, ale to, co sami sobie narzucają" H.D. Thoreau
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
macio
-#Junior
-#Junior
Posty: 192
Rejestracja: 2006-12-18, 00:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: macio »

właśnie właśnie :-)
Awatar użytkownika
kochajmysyrenki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 397
Rejestracja: 2007-03-13, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kochajmysyrenki »

Mateusz pisze:Skromnie, ale dobrze, że działacie. U nas niestety nikt nie ma ochoty na spoty;/
Koleś, ja od ponad dwóch tyg. zapraszam do siebie. Weź pozbieraj ludzi i przyjedź i nie narzekaj :piwo:
Citroen GS Club 1975
Trabant 601s 1989
Austin Mini Morris 1989
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

Ja niestety nie dojechałem mimo zapowiedzi. Mojego wołka roboczego (astre) staranował na ulicy rowerzysta (uciekł oczywiście :evil: ) pozbawiając ją tylnej szyby i wgniatając klapę. Zamiast na spot pojechałem kupić tylną klapę. Mam nadzieję, że w czerwcu dotrę (chyba, że kac poweselny zwycięży :piwo )

Najważniejsze, że pomysł wypalił! Dla pomysłodawcy :piwo:
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

kochajmysyrenki pisze:
Mateusz pisze:Skromnie, ale dobrze, że działacie. U nas niestety nikt nie ma ochoty na spoty;/
Koleś, ja od ponad dwóch tyg. zapraszam do siebie. Weź pozbieraj ludzi i przyjedź i nie narzekaj :piwo:
Coś bym napisał, ale nie chcę robić chłopakom bałaganu w temacie...
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
TOMASZ WRZEŚNIA
Posty: 18
Rejestracja: 2007-03-04, 12:04
Lokalizacja: Września

Post autor: TOMASZ WRZEŚNIA »

Przyjade zobaczyć 102-ke chociaż moje auto w remoncie. 1 czerwiec po szesnastej będe i trzymam :ok3 za odpalenie auta pozdrawiam
Tomasz Września
Awatar użytkownika
Komandor Kris
-#Junior
-#Junior
Posty: 153
Rejestracja: 2005-01-21, 20:42
Lokalizacja: Mogilno
Kontakt:

Post autor: Komandor Kris »

Spróbuję namówic moje latorośle na tę wycieczkę. Zrobię im raz syreniarski dzień dziecka :D


===========================

19.05.2008
Czy słychać coś nowego w sprawie spotu?
Nadal aktualny...?
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Komandor Kris
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

Nie ma innych propozycji co do miejsca spotu i godziny 8) Na dodatek termin już się zbliża, a chętni się dopytują czy spotkanie jest aktualne zatem ogłaszam:
następny SPOT odbędzie się 1 czerwca br. o godz 16.00 w Swarzędzu na parkingu koło ETC

Zapraszam wszystkich chętnych :ok3
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
Awatar użytkownika
Komandor Kris
-#Junior
-#Junior
Posty: 153
Rejestracja: 2005-01-21, 20:42
Lokalizacja: Mogilno
Kontakt:

Post autor: Komandor Kris »

No i o to chodziło! :majk
Tak trzymać :ok3


=======================

24.5.2008

Po małej naradzie po koncercie Feela w Mogilnie mogę wstępnie zaanonsować pojawienie się przy ETC 2 syren z Mogilna i jednej (a może i więcej...) z Nekli. :helm

Kto wybiera się jeszcze? :grinser
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Komandor Kris
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

Temat jakoś ucichł, mam nadzieję, że ktoś się wogóle pojawi :wink:

Mój Garbik niestety zaniemógł, hamulce się strasznie grzeją i do Swarzędza bym raczej nie dojechał :( Może uda mi się go doprowadzić do porządku przed terminem, jeśli nie to przyjadę samochodem zastępczym, też chłodzonym powietrzem :grinser

Pozdrawiam
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
ODPOWIEDZ