jeżdzcy apokalipsy

Aby nudno tu nie było

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

jeżdzcy apokalipsy

Post autor: makscom »

http://pl.youtube.com/watch?v=bv1kcJy-y ... re=related <---- syrenka


ciekawa konstrukcja, ale powiem szczerze bałbym sie tym tak zapierniczac...

ale coż no ich sprawa.. i ich dobra zabawa


http://pl.youtube.com/watch?v=X2L2-D-g8 ... re=related <--- a tutaj warczyblacha :)
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

hahahaha tytuł jest genialny! A i konstrukcja też niczego sobie, tyle dobrze ze dla laika na pierwszy rzut oka nie wygląda jak królowa... :)

Ale jak to widzę to odrazu przypomina mi się nawet nie skok syrenką, a prawdziwy kaskader i ta otoczka kaskadera :D ale ja bym to nazwał zemsta syrenki... :devil3

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=0

[ Dodano: 2008-04-06, 22:56 ]
kurcze a tutaj jakaś starsza syrenka, mam nadzieje ze nie zagrożona spaleniem itp... :F http://pl.youtube.com/watch?v=E6rU3k2Vy ... re=related
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

ostatniego lata zrobilem se takiego samego sprzeta i jezdrze nim po lesie zajebista sprawa na dniach dam foty !!!!

[ Dodano: 2008-04-07, 16:20 ]
postanowilem wam pokazac mojego syreno-quada takiego jak maja jezdzcy apokalipsy, tylko mi nie piszcie ze biedna syrena itp bo kaste miala tak zgnita ze nic nie dalo sie z tego wyczarowac, zreszta jedna syrene uratowałem wiec moge troche poszalec z gumowa i siekiera :) czasem

[ Dodano: 2008-04-07, 16:22 ]
efekt koncowy

[ Dodano: 2008-04-07, 18:33 ]
w ciemnosciach
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

i tak biedna :F co jak co to tak bym syrenki nie załatwił. . Bo to mi sie kojarzy z takim ośmieszaniem królowej (zwłaszcza jak wygląda jak np na 4 zdjeciu od góry, tak że odrazu widac ze to syrna), a i na nadmiar syren nie narzekamy... :/

Już bym wolał mieć hodowlę rdzy i podziwiać jak powoli powraca do natury... Ewentualnie opisać że części do syreny kupię itp i niech sobie stoi.

Fajny masz garaż jak jakiś bunkier na pociąg :lol: :D
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

no zabudowania pamietaja jeszcze niemieckich gospodarzy !! ta sa rejony zachodniej polski blisko miedzyrzecza
-odnosnie syreno-quada to sie nie zgadzam,bo jak by tak stała w tym grazu to nie było by rzadniej frajdy a tak jest super jazda po lesnych bezdrozach, do niej uzywam tylko czesci używanych tych które wyeksplatowałem w mojej żóltej sarnie tak zeby nie marnowac bez sensu !!, ps no plus oczywiscie drut i porady taedy syreniarskiego mac gywera;), kasta i tak była tylko do wywalenia podłoga to sito a blotniki plastik dlatego tak dobrze na zdjeciach wygladaja zreszta wszystkie pierdoły ktore wyciolem i sie do czegos nadaja mam w grazu, łacznie z dachem ,[/code]
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

a dach do czego?

Czyżby standardowe wykorzystanie - zadaszenie dla ptactwa domowego? :D
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

no juz takiego wiesniaczenia to syreniarz nie odwala, trzymam na zapas jakby jakis jełop zrobił miednice w dachu mojej zóltej sarny albo co , dach to jedyna rzecz ktora byla zdrowa zreszta ;) reszta to jedna wielka ruda
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

Jack czy to nie czasem Twoja Skarpeta jechała tydzień temu we wtorek ulicą Grunwaldzką :?: :>

Pozdrawiam
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

pewnie tak bo raczej jestem jedyna osoba ktora jezdzi syrena po poznaniu na codzień , a grunwaldzka zawsze wracam do chaty ps czy twój garbus czasem nie stoi na parkingu na os zwyciestwa ?? tam na koncu blisko obwodnicy
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

Jack pisze:czy twój garbus czasem nie stoi na parkingu na os zwyciestwa ??
Zgadza się :) Brawo za spostrzegawczość, do tej pory myślałem, że miejsce w którym stoi jest dosyć ustronne, ale wychodzi na to, że się myliłem :wink:
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
ODPOWIEDZ