Syrena 101

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

Mateusz pisze:Szybko ludzi oceniacie...
Może napisz coś więcej jeśli wiesz.

Wnioski nasuwają się same...
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Wnioski wyciągacie tylko i wyłącznie, bo ktoś coś zobaczył i pomyślał sobie. Andrzej jeśli będzie miał ochotę odpisze i może wyjaśni sprawę, ale uważam, że ani ja, Mateusz czy ktokolwiek inny nie jest uprawniony do wyjaśniania wam co i jak. Znam Harcerza już trochę i możecie mi wierzyć, że handlowanie takimi okazami dla zarobku to jest ostatnia rzecz jaką by zrobił. Ale wiadomo, są ludzie i ludziska...
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
Fso104
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 92
Rejestracja: 2008-04-04, 13:06
Lokalizacja: Guhrau

Post autor: Fso104 »

Ta fura powinna trafić w ręce AMPIRa on by sie nią najlepiej zaopiekował:) :faja
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

Fso104 pisze:Ta fura powinna trafić w ręce AMPIRa on by sie nią najlepiej zaopiekował:) :faja
...od rana mnie łajacie więc sie wypowiem i zacznę od postu Fso 104! ...AMPIRowi proponowałem zaopiekowanie sie wozem...odpisał że nie może wszystkiego ogarniac!
Ale od początku...
...nauczono mnie wiele w harcerstwie i życiu a to co najwazniejsze to nie oceniać ludzi zbyt pochopnie!
Tak miałem okazję nabyc autko...po kilu latach rozmów i ukłonowi dla pierwszego właściciela (to dla niego był program w TVN Turbo) usiadłem i w radosci zacząłem sie zastanawiać co dalej...jak to ktoś napisał...syreniarstwo nie jest tanie! Aby ją zanabyc musiałem sie zapożyczyć! Patrzyłem na nia wieczorami a co miesiac zliczałem raty! W tym czasie zapodałem kilka maili o tym ze autko będzie do sprzedania dla pasjonata! Nie chciałem jej wystawiać na allegro! A mogłem i np. oddać do Elizówki!
Sprzedałem je osobie która nie sprzeda jej dalej, mam jej zapewnienie a że chce wysondowac cenę to już jego sprawa! Takie ma prawo!

Cóż jeszcze?...

...to tyle...chciałem to napisałem, nie pod Waszą forumowicze presją! Mam nadzieję że będzie jeździć a nie stać w moim garażu!

Ps.: to nie pierwszy zabytkowy wóz nowego właściciela...część ma na podwórku a częsc w hali...tak widziałem na zdjeciach! No chyba że sie pomyliłem i zostałem wkręcony ... :evil:

[ Dodano: 2009-03-22, 18:06 ]
...a może lepiej by było aby dalej stała przywalona gratami u Psora w garazu?...może i tak!
Plany często weryfikuje życie...a życie to nie jest folder ani piękne zdjęcia z classicauto!
Awatar użytkownika
Fso104
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 92
Rejestracja: 2008-04-04, 13:06
Lokalizacja: Guhrau

Post autor: Fso104 »

Cieszy mnie to i ubolewam nad tym, ze nie trafi z jego ręce.. ale rozumiem go, jeżelibylby w stanie jej zapewnoć godne warunki napewno by ją przygarnął
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

Marcin Hojan pisze:
Może napisz coś więcej jeśli wiesz.

Wnioski nasuwają się same...
Teraz już wiesz a wnioski sam przeredaguj!

[ Dodano: 2009-03-22, 18:11 ]
Fso104 pisze:Cieszy mnie to i ubolewam nad tym, ze nie trafi z jego ręce.. ale rozumiem go, jeżelibylby w stanie jej zapewnoć godne warunki napewno by ją przygarnął
Dokładnie... :(
Awatar użytkownika
Fso104
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 92
Rejestracja: 2008-04-04, 13:06
Lokalizacja: Guhrau

Post autor: Fso104 »

Zernij na priva wysłałem Ci wiadomość:)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

batagur pisze: ...Szkoda że trafiła w Twoje łapska, a nie do jakiegoś prawdziwego pasjonata. Lepiej dla Niej wyszło jakbyś się koło niej nie kręcił. Teraz muzealny okaz się marnuje i nie wiadomo jak skończy. :F
...moim zdaniem to zrobiłem dla tego egzemplarza to co mogłem aby nie stał w ciemnym garażu następne 18 lat! Takie jest moje zdanie! A Co Ty sadzisz to już Twoja sprawa! Tylko jedno...nie obrażaj mnie! :evil: ...
Awatar użytkownika
Fso104
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 92
Rejestracja: 2008-04-04, 13:06
Lokalizacja: Guhrau

Post autor: Fso104 »

Napisłem ponownie;]
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

Jack pisze:powód się zawsze znajdzie ale po prostu nie znoszę cfaniaków typu "tanio kupie, drożej sprzedam", do tego jeszcze reklama w tvn turbo
....przeczytaj ze zrozuminiem teksty w powyższych postach to mam nadzieję że Ci sie rozjasni! Zyć mam z czego więc nie musze handlowac...i będzie to ostania rzecz jaką bym zrobił z autami które mam!

[ Dodano: 2009-03-22, 18:34 ]
kombi pisze:tak mi przykro
żądza pieniadza albo coś gorszego
nie lubie komentowac ale historia miała być tak wspaniała a rzeczywistosc szkoda gadac i pisac widac na allegro
...mnie także jest przykro...że patrzycie wszyscy przez swój format myslenia!
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Przperaszam napisałem to pod wpływem emocji. Ale niestety nie fajnie to wygląda i wyszło, może nie miałeś złych intencji ale jaki jest los tej syreny każdy może zobaczyć stoi pod chmurką obok Prinza i kadilaka - więc nie herezje... Osobiście uważam że ciemny garaż dzięki któremu ta syrena ocalała w takim stanie jak widać jest lepszy niż niszczenie pod chmurką na złomie :F

Fakt faktem to Twoja decyzja ale zdziwiło mnie że w tym temacie wszystko pozostało takie kolorowe..

Sikor, skoro nie Ciebie dotyczy to co napisałem to chwyć się tramwaju. Nikomu do szczęścia nie jest potrzebny Twój komentarz.
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

batagur pisze:Sikor, skoro nie Ciebie dotyczy to co napisałem to chwyć się tramwaju. Nikomu do szczęścia nie jest potrzebny Twój komentarz.
Wiedziałem, że Harcerz do wieczora nie będzie przy kompie, a nie pozwolę, żeby jakiś łepek opluwał mojego przyjaciela nie znając dobrze kulis sprawy. Poniał?
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

Kolorowo nie jest...kupujący zapewniał mnie że będzie traktowana z "szacunkiem"! Widać że nie można jednak wszystkim wierzyć...ale co miałem wynając detektywa! Dwie...trzy osoby ręczyły za gostka że nie sprzeda jej i będzie szanował! To że jest na alledrogo to tylko do jutra...już rozmawiałem z wlaścicielem...a dalej co do przechowywania to także porozmawiam! ...tyle mogę...
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Cóż miejmy nadzieje że trafi do tego hangaru o którym wspomniałeś. I przepraszam raz jeszcze za poprzedniego posta, uniosłem się emocjami, ale nie moge pojąć jak takie cudo można wepchnąć i zostawić pod chmurką.


Typowy przykład liżydupstwa. Zostaw to dla siebie, albo na PW.
Sikor pisze:Wiedziałem, że Harcerz do wieczora nie będzie przy kompie, a nie pozwolę, żeby jakiś łepek opluwał mojego przyjaciela nie znając dobrze kulis sprawy. Poniał?
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Jeżeli chodzi o aukcję, to cena minimalna już pękła :fire
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Zablokowany