Syrena 101

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Harcerz pisze:mp79...ja nie "płaczę" ...ino kilka zdań wyjaśnień...a o gólnie to za stary jestem na przejmowanie się...ja to ja i spoko
Dlatego napisałem, że offtopic. :) Porównałem reakcję obrażalskich (jacy co jakiś czas się tu trafiają) do zaprezentowanej przez Ciebie właściwej (w moim mniemaniu) reakcji na krytykę ;)
motonita pisze:czasem lepiej niemiec hobby i niemiec kłopotow finansowych
Popieram; z tym, że ja bym to inaczej ujął: lepiej żyć marzeniami niż te marzenia realizować bez względu na własne możliwości.
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Myślę, że casus kolegi Harcerza powinien uzmysłowić aktualność staropolskiego opwiedzienia - mierz siły na zamiary... posiadanie auta wiąże się z pewnymi kosztami, nie zależnie czy jest to daewoo tico, czy jakiś tam mercedes. Dla jednych koszty sąmniej, a dla drugich bardziej dotkliwe. Posiadanie auta zabytkowego, szczególnie tak unikatowej syreny to także odpowiedzialność. Jestem wyznawcą zasady, że jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję, więc nie kupiłem nigdy auta, o którym zawsze marzyłem i na zakup którego byłoby mnie stać, ale już nie na późniejsze utrzymanie, nie mówiąc o odbudowie. Ta przykra sytuacja powinnna nam uzmysłowić - na zabytek, a takim jest już syrena, nawet 105ka z '83 potrzeba przede wszytkim pieniędzy, miejsca garażowego, czasu i jeszcze troche pieniędzy. Jeżeli nie mamy któregoś z tych środków to nie warto.
Z drugiej storny zastanawia mnie Wasza wrogość do tak przecież rozpropagowanego handlu. Żyjemy w kapitalistycznym kraju i kazdy ma prawo, także to moralne do kupna na rozsądną cenę pewnyc hdóbr i następnie ich odsprzedaży za wyższą kwotę. Tak działa rynek :) Czy będąc np. użytkownikiem... forum miłośników telefonow komórkowych równiez ganicie ludzi, którzy telefon sprzedali za powiedzmy 500 zł, płacąc poprzedniemu właścicielowi za niego 450 zł? Nie... pewnie powiecie, że zrobił dobry interes.
Czasy, gdy syreniarze, czy w ogóle miłonicy samochodów innych marek byli wąską grupą, blisko ze sobą trzymająca i wymieniali się wszelkimi częsicami, a syrenkę kupowało się za przysłowiowe pińset dawno mineły... jednym się to nie podoba, a inni robią na tym interesy i tego nie zmienimy, czy nam się to podoba, czy nie.
rallyfan
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 207
Rejestracja: 2006-05-13, 16:05
Lokalizacja: teraz Pl

Post autor: rallyfan »

Sikor pisze:
batagur pisze:Typowy przykład liżydupstwa. Zostaw to dla siebie, albo na PW.
Słuchaj no koleś, nie tobie to oceniać. Mało wiesz. Zajmij się swoim k u r w i d o ł k i e m, żeby Ci rdza twoich "eksponatów" nie zeżarła, a potem leć naprawiać świat.
Sikor nie chodzi, o to ale w niedziele był twoj post cytuje mniej wiecej,, P... bip handlarzyna?'' jakos tak brzmiało, a teraz jedziesz na Batagura.Poznej tu usunołeś, może ktos widział nieważne.Wiecej luzu Panowie, ostatnio atmosfera na forach jest nieciekawa, nie musicie isc tym trendem.
Harcerza z kolei rozumiem, sam miałem rzeczy do których byłem bardzo przyzwyczajony,które kupiłem za śmieszne pieniadze, a po paru latach sprzedawałem to na allegro za dobre pieniadze. I wiem jak pisali na mnie handlarzyna, mnie to bzyka. Nie ukradłem ,tego zainwestowałem pieniadze, a jak jest ktoś kto może dać wiecej to czemu tego nie wykorzystać.Mam komuś dawać za darmo?
Nie lubie tylko typowego cwaniactwa,, handlarskiego" w stylu fiolka, ale normalny handel czemu nie. Mamy demokracje, nie PRL.
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

rallyfan pisze:t
Sikor pisze:
baagur pisze:Typowy przykład liżydupstwa. Zostaw to dla siebie, albo na PW.
Słuchaj no koleś, nie tobie to oceniać. Mało wiesz. Zajmij się swoim k u r w i d o ł k i e m, żeby Ci rdza twoich "eksponatów" nie zeżarła, a potem leć naprawiać świat.
Sikor nie chodzi, o to ale w niedziele był twoj post cytuje mniej wiecej,, P... bip handlarzyna?'' jakos tak brzmiało, a teraz jedziesz na Batagura.Poznej tu usunołeś, może ktos widział nieważne.Wiecej luzu Panowie, ostatnio atmosfera na forach jest nieciekawa, nie musicie isc tym trendem.
Fakt był taki post. O tym, ze Harcerz sprzedał strucla wiedziałem i po zobaczeniu linki do aukcji, to było pierwsze co pomyślałem... ale o nowym nabywcy. Potem, palnięcie w łeb, szybki telefon, sprawa jasna, stąd post wyleciał.
I tak samo mogło zrobić większość malkontentów w tym temacie. Zamiast drzeć się pod publiczkę jakim to ja jestem miłośnikiem pol-motu, napisać PMkę do Harcerza z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. I spokój by był, nie było by kwasu, bicia piany i wzajemnego umartwiania się.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
la2women
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 320
Rejestracja: 2005-08-14, 01:48
Lokalizacja: poland

Post autor: la2women »

co was to k..u...r...w....a.... obchodzi co gosc robi a autem. swoim autem .jak jestescie TACY MILOSNICY SYREN TO PROSZE KUPIC , WYREMONTOWAC , I ZADBAC O syrene 101 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Fso104
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 92
Rejestracja: 2008-04-04, 13:06
Lokalizacja: Guhrau

Post autor: Fso104 »

potwierdzam wypowiedź poprzednika:)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

:piwo: ...dla wszystkich na Zlocie Wartburga w Warszawie! więcej infoo www.wartburgzone.pl

...
Adam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 303
Rejestracja: 2007-09-20, 21:05
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Post autor: Adam »

Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Refleks godny szachisty...
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Adam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 303
Rejestracja: 2007-09-20, 21:05
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Post autor: Adam »

Dzisiaj zajrzałem na Allegro dopiero ;)
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Ale wątku już się czytać nie chciało, nie?
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Ludzie - co wy się człowieka czepiacie, żeswój samochód sprzedał?? Jakieś PM z prośbą o wyjaśnienie. Ta 101 była jego i mógł sobie z nią zrobić co tylko zechciał bez obowiązku informowania was o tym. Jeśli czujecie się ojcami sukcesu Harcerza, że znalazł 101 w takim stanie to ją sobie kupcie - na sprzedaż jeszcze jest...
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

No dobra dzieci, chowamy łopatki i idziemy do domu!
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Zablokowany