Syrena 101

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

batagur pisze:Typowy przykład liżydupstwa. Zostaw to dla siebie, albo na PW.
Słuchaj no koleś, nie tobie to oceniać. Mało wiesz. Zajmij się swoim k u r w i d o ł k i e m, żeby Ci rdza twoich "eksponatów" nie zeżarła, a potem leć naprawiać świat.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Jeżeli chodzi o aukcję, to cena minimalna już pękła
No to widać że jednak nie sondowanie ceny...

Sikor pisze:Zajmij się swoim k u r w i d o ł k i e m,
Czytać nie umiesz? Temat jest o 101, a nie o Twoich życiowych problemach. Jak masz jeszcze jakieś problemy, którymi chcesz się podzielić to napisz je na PW, a nie rób śmietnika z forum posługując się prostackim językiem. O mnie się nie martw, ja sobie radę dam. :)
Dunio
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 30
Rejestracja: 2009-01-01, 21:11
Lokalizacja: Olsztyn woj. Śląskie

Post autor: Dunio »

Witam, może to wszystko już wiesz ale przez przypadek znalazłem taki adresik http://fso.warszawa-syrena.webpark.pl/czesci.htm
pozdrawiam i gratuluję zakupu.
Przejrzałem przed chwila pobieżnie co się działo na forum.......
ładne kwiatki....
a wracajac do syrenki - naprawde ładna.
bk :ok3
Awatar użytkownika
Wartburg353
-#Junior
-#Junior
Posty: 155
Rejestracja: 2008-03-24, 00:55
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Wartburg353 »

wroce do tematu
łatwo wieszac na kims psy, a zrobic po ludzku auto i je trzymac w odpowiednich waronkach troche inna bajka, zeby to zrobic z glowa trzeba miec pelne zaplecze techniczne i kwalifikacje oraz czas no i z 10 kzl lub za duzo o 20-30 kzl na fachowcoof i odpowiednie miejsce do przechowywania zima....

sam sie usralem z nowszym warbolotem a syrena z tego rocznika to juz nie przelewki....
co z tego wyniknie sie dowiemy z czasem
mam nadzieje ze jeszcze zobaczymy ten mobil na zlotach

jak zadbac z glowa o zabytki motoryzacji zapytajcie ludzi z norblina.... walczyli dzielnie i skonczylo sie nieszczegolnie.

tematow do uzalania sie jest az nadto zaraz wejdzie premia wrakowa i pewnie sporo fajnych wozow trafi na szroty.... bo wbrew pozorom sporo stoi zakamuflowanych

ciekawe czy najwieksi krytycy harcerza podejma sie wydlubania ze szrota czegos ciekawego kapitalki ciazkich jajec z rejestracja itd
Awatar użytkownika
szwagier89
-#Junior
-#Junior
Posty: 131
Rejestracja: 2008-08-29, 00:00
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: szwagier89 »

Wartburg353, nie ująłbym tego lepiej.
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

mp79 pisze:Jeżeli chodzi o aukcję, to cena minimalna już pękła :fire
...nie będzie sprzedana dalej! ...spoko! :evil:

[ Dodano: 2009-03-23, 07:55 ]
Fakty są takie a nie inne więc mam prośbę...nie podgrzewajcie "atmosferki" ciężkimi słowami! Nie tędy droga...pamiętajmy że nikt z nas nie ma prawa komuś czegoś zakazywac i nakazywać!

Wszystko to tylko życie...
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Sprostuję jedną ze swoich poprzednich wypowiedzi, bo nie wiem, czy zostałem dobrze zrozumiany.
Nie chodziło mi o to, że niektórzy muszą kupować tanio i sprzedawać drogo, żeby w ogóle przetrwać (choć są różne sytuacje). Po prostu utrzymanie syreny w super stanie wymaga ciągłego dokładania do interesu. No i czas, który też w ogromnych ilościach trzeba na to wszystko poświęcać.
Wiem coś o tym wszystkim, bo uratowałem jedną syrenę przed zgniciem na jednym z podwórek, co już na początek kosztowało mnie 500 zł. A kilka lat później musiałem ją (zarejestrowaną, opłaconą i na chodzie) sprzedać za 600 zł, bo nie było mnie stać na jej utrzymanie. Dlatego nigdy nie skrytykuję kogoś, kto kupił i sprzedał takie auto. Nawet gdyby kupił za bezcen, a sprzedał za gruby szmal, to co komu do tego! Ludzka zawiść nie zna granic. :x
Jeszcze mały offtopic: Śmieszą mnie natomiast ludzie, którzy, posądzeni przez kilku mądrali z forum o handlarstwo, zamiast wypiąć się na prześmiewców, idą chlipać w poduszkę, bo "nikt ich nie lubi" :lol: i nie widzą, że większość użytkowników forum i tak wstawia się za nimi. :) Żałosne przypadki... :/

PS. Przepraszam za te płomienie. ;) To właściwie nie moja sprawa, jaki będzie dalszy los tego samochodu. Miejmy tylko nadzieję, że trafił w dobre ręce i - że lata swojej świetności ma jeszcze przed sobą :piwo:
Ostatnio zmieniony 2009-03-23, 14:45 przez mp79, łącznie zmieniany 1 raz.
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Awatar użytkownika
kpt_witko
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 241
Rejestracja: 2008-08-20, 14:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kpt_witko »

Miejmy nadzieję, że nie trafi na elizówkę, która już mocno o to auto się bije...
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

A swoją drogą to gdzie można znaleźć odcinek tvn turbo z udziałem tej syreny?
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Pewnie na YouTube ;)
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

żal PL piszac mlodzieżowo...
ta syrena i tak nigdy nie wyjedzie bedzie czekala gdzies w hangarze nie wiadomo na co.. a byla szansa zeby chociaz jedna dwucylindrowke zobaczyc gdzies na zlocie, przykre to
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Adam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 303
Rejestracja: 2007-09-20, 21:05
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Post autor: Adam »

ta syrena i tak nigdy nie wyjedzie bedzie czekala gdzies w hangarze nie wiadomo na co.. a byla szansa zeby chociaz jedna dwucylindrowke zobaczyc gdzies na zlocie, przykre to
Może będzie inaczej :!: :?:
Awatar użytkownika
dzik
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 34
Rejestracja: 2006-12-04, 13:50
Lokalizacja: wa-wa

Post autor: dzik »

sereniarz(atom1) pisze:żal PL piszac mlodzieżowo...
ta syrena i tak nigdy nie wyjedzie bedzie czekala gdzies w hangarze nie wiadomo na co.. a byla szansa zeby chociaz jedna dwucylindrowke zobaczyc gdzies na zlocie, przykre to
też miałem taką nadzieję.... ale cóż ludzie wszystko robią, są mili a potem jak zawsze się okazuje ze chodzi o kasę.
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.
Awatar użytkownika
Harcerz
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2007-12-22, 08:23
Lokalizacja: w-wa Bemowo

Post autor: Harcerz »

batagur pisze:A swoją drogą to gdzie można znaleźć odcinek tvn turbo z udziałem tej syreny?

...mam na płycie...jak potrzebujesz to zapodaj adres na priv to wyślę...

mp79...ja nie "płaczę" :P ...ino kilka zdań wyjaśnień...a o gólnie to za stary jestem na przejmowanie się...ja to ja i spoko :>

[ Dodano: 2009-03-24, 09:44 ]
dzik pisze:...też miałem taką nadzieję.... ale cóż ludzie wszystko robią, są mili a potem jak zawsze się okazuje ze chodzi o kasę.
...problemik do mnie jakiś?... :lol: :piwo:
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

Panowie i dzieci (sami ocencie do których nalezycie) poziom niektórych wypowiedzi mnie pzeraza, w zyciu niema tak ze całe pieniazki jakie sie ma i bedzie miec mozna przeznaczyc na hobby, a uwiezcie mi ze czasem lepiej niemiec hobby i niemiec kłopotow finansowych... skonczcie głupia gadke...
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Zablokowany