shit tuning

Aby nudno tu nie było

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
multivan
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 22:24
Lokalizacja: s kontofni

Post autor: multivan »

no wiecie,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
nie wydaje mi się,żeby stwierzdzenie "Właśnie przez taki ambitny tuning maluch jest wiecznie wyśmiewany",gdyż wielu osobom bardzo się podobał mój maluszek.
Dziś mając 2 dzieci nie wyobrażam sobie, aby mój maluszek miał spełnić rolę auta rodzinnego....
ale gdybym miał maluszka, to zrobiłbym go na classic tj:założył mu blaszane zderzaczki , pomalował kolorze czerwonym z drobnymi modyfikacjami silnika...

nie wiem dlaczego, moje auto jest tak wyśmiewane :smiech ,a lajera wpadek nikt nie zauważył<zardzewiały wydech, trzecie światło stop , antena na dachu , i kolor w metalicu na aucie z lat 70~~~~~to dopiero porażka>?


ps. Mój ojciec miał syrenkę w kolorze zółtym, sąsiad kremowym... ale niebieski metalic---- nie bardzo tu pasuje.
Pozdrawiam :piwo:
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

No i nie dziwię się że Lajer skrytykował Twojego szerszenia... A takie komentowanie tylko żeby się odgryźć mija się z celem, bo dla rewanżu zawsze się coś znajdzie... Co kto lubi, dla mnie osobiście taki malczan to wieś gra, tańczy i śpiewa - symbol kiczu(tylko brakuje naklejek PIONIER, TUNING[zwiększa moc o 20%:P]), ale dla innych syrena jest obciachowa...

Co do koloru 105ki Lajera to dość często się spotyka go na zabytkowych autach (sam mam takiego garbiego i znam wiele takich), 3 stop to nie uważam żeby poprawa bezpieczeństwa była czymś nie wiadomo jak hańbiącym, a nie jest to element który trwale niszczy samochód, zawsze można go ściągnąć, zależy tylko jak często się pomyka syreną... A końcówka na rurze to cos chyba na kształt jakze popularnej kociej łapki, może "orginalne rzemiosło" z lat świetlności a nie współczesna ogólnie zaakceptowana chińszczyzna
multivan
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 22:24
Lokalizacja: s kontofni

Post autor: multivan »

zapomnialeś dodać,ze antena na dachu również pochodzi z polski <Chrzanowa>
P.s. wydech lajera pokrywa nalot rdzy produkcji polskiej, a co doo demontarzu stopu...
Hm... w 15 min byłbym w stanie zamienić zderzaki w moim maluszku , zdjąłbym brewki i progi....

[ Dodano: 2009-02-09, 22:42 ]
... :smiech i jeszcze mi powiesz,że tą kocią łapkę to lajer sam klepał?

[ Dodano: 2009-02-09, 22:46 ]
Lizard pisze:Właśnie przez taki ambitny tuning maluch jest wiecznie wyśmiewany.
Wydaje mi się, że za gabaryty oraz osiągi 126p nie jestem odpowiedzialny, wiec nie rozumiem twojej wypowiedzi
.... z korozją i kontrolowaną strefą zgniotu również nie :klnie
nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz!
Równie często nabijają się z tico, trabanta,125p,czy też syreny...
łatwo krytykować,ale ciężko wysłuchać krytyki...
Awatar użytkownika
c-mark
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 209
Rejestracja: 2008-09-26, 20:48
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: c-mark »

a ja nabijam się tylko z golfa czwartej generacji należącego do mojego brata który wytrzymał 46 tyś. km i nadawał się tylko na kurnik
Awatar użytkownika
Lizard
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2007-02-10, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizard »

multivan pisze: Wydaje mi się, że za gabaryty oraz osiągi 126p nie jestem odpowiedzialny, wiec nie rozumiem twojej wypowiedzi
.... z korozją i kontrolowaną strefą zgniotu również nie :klnie
Wydaje mi się, że nie napisałem nic o gabarytach, osiągach, korozji oraz strefie zgniotu, tylko o ambitnym tuningu. Sam zresztą jak możesz zauważyć mam malucha.
Nie spotkałem jeszcze sytuacji w której ktoś by się śmiał z ładnie utrzymanego klasyka, lub nawet FLa- byleby był zadbany, bez folii na reflektorach, zderzaków z betonu, bez właściciela który zasłania tylną szybą naklejką Pionier i przez swoje marketowe głośniki puszcza jakąś techno rypaninę oraz zrywa zabieraki na skrzyżowaniu wyobrażając sobie jakiego to mistrzowskiego bolida prowadzi.
I dotyczy to każdego samochodu. Tuning za pomocą plastiku zasługuje tylko na śmiech.
PF 126p '85
multivan
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 22:24
Lokalizacja: s kontofni

Post autor: multivan »

Widać,że twoja matka pracowała w ZOMO, bo nauczyła cię tolerancji :smiech
Swoją drogą nie posiadałem na tylnej szybie maluszka naklejki żadnej firmy produkującej audio, ani oklejonych folią reflektorów - polecam wizytę u okulisty... :zdziwko
Ps.poczytaj sobie w necie kawały o 126 p - zapewnie nie okreslają czy auto jast oryginalne , czy tuningowane...
Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-02-11, 21:51 ]
aha!
na twoim awatarze zauważyłem,że posiadasz malca z 85r Ktory ma założone blaszane zderzaki<Chcąc, nie chcąc przeprowadziłeś modyfikację oryginału na tuning classic>Według twojego myślenia popełniłeś grzech śmiertelny i zasługujesz na karę chłosty! :klnie
Z poważaniem <multivan>
Awatar użytkownika
Lizard
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2007-02-10, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizard »

multivan pisze:Widać,że twoja matka pracowała w ZOMO, bo nauczyła cię tolerancji :smiech
Ambitne.
Swoją drogą nie posiadałem na tylnej szybie maluszka naklejki żadnej firmy produkującej audio, ani oklejonych folią reflektorów - polecam wizytę u okulisty... :zdziwko
Nie pisałem o twoim samochodzie, tylko ogólnie o problemie tuningu malucha. Polecam myślenie.
na twoim awatarze zauważyłem,że posiadasz malca z 85r Ktory ma założone blaszane zderzaki<Chcąc, nie chcąc przeprowadziłeś modyfikację oryginału na tuning classic>Według twojego myślenia popełniłeś grzech śmiertelny i zasługujesz na karę chłosty!
To tak zwana przejściówka- zderzaki są w nim od nowości- tak samo jak wąskie błotniki ST.
Marzec 1985. Polecam się dokształcić na przyszłość.
PF 126p '85
Awatar użytkownika
elgora
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 51
Rejestracja: 2008-06-19, 21:33
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: elgora »

nie bede zabieral glosu w sprawie dotycacej tuningowanego malucha a jedynie zderzakow chrom w malczanie z 85 roku. mialem takiego, kolor pomarancza, zderzaki chrom, maly licznik, ale przetloczenia na blotnikach juz pod plasticzane zderzaki, nie byl nigdy przerabiany bo to byl samochod moich rodzicow, wiec napewno w 85 roku byly maluszki i takie i takie
bo kazdy Polak ma polski organizm, lubimy co polskie, wszystko inne nam szkodzi :)

Syrena 105B '82 rok
Awatar użytkownika
Angelo.
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 206
Rejestracja: 2006-05-14, 11:05
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: Angelo. »

Temat jakoś zamilkł.
Ostatnio zmieniony 2010-02-11, 17:47 przez Angelo., łącznie zmieniany 1 raz.
SYRENA - Bo stara miłość nie rdzewieje;)
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Myślę że na wyróżnienie zasługuje Syrena R-20 połączona z mercedesem i tarpanem, coś pięknego...

[ Dodano: 2009-02-16, 21:19 ]
multivan pisze:Widać,że twoja matka pracowała w ZOMO, bo nauczyła cię tolerancji
dotknąłeś już dna. Bardziej prymitywnym i chamskim się już być nie da. Myślę że powinieneś dostać nagrodę... o_O
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

styl kol. kierowcy. ktoś pamięta?
Awatar użytkownika
korabol
-#Junior
-#Junior
Posty: 191
Rejestracja: 2009-07-15, 16:44
Lokalizacja: LTM / UK

Post autor: korabol »

Koleś musiał mieć fantazję przy upiększaniu jej.

Wawa
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

:D :D fantazję to malo powiedziane :D
Te chromowane "wasiki" na przodzie maski :D
wow
motomania na luzie
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

co do konkursu tosam si ezgłosze i wygram..;p hehe

ale tak pozatym to draznia mnie takie tematy generalnie.. bo.. bo okreslenie szit czy wies tunng mim zdaniem niejest ani dobrym ani potzrebnym naśmiewaneim si ez cudzych aut. dlamnei wazne zeby auto bylo zadbane. niesypoało sie rdza - a jak wyglada tojuz jest kwestia gustu własciciela. wiec kazdy kto wysmiewa sie z cudzego auta bo jemu si eono nie podoba niezasluguje u mnie na szacunek.. owszem mozna powiedziec ze komus sie cos neipodoba - tak. wyrazic swoja opinie ale nie obrażac wlasciciela ani auta. poto są rożni ludzie i rożne gusta aby byly rozne auta. !
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
korabol
-#Junior
-#Junior
Posty: 191
Rejestracja: 2009-07-15, 16:44
Lokalizacja: LTM / UK

Post autor: korabol »

Trochę masz racji ale ten uchwyt z "pod prysznica"- (bo na takie coś mi to wygląda) na tylnej klapie to już lekka przesada.
ODPOWIEDZ