ILE JEST W POLSCE "SYRENEK"?

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Waldemar
Posty: 8
Rejestracja: 2007-08-17, 18:19
Lokalizacja: Piła

ILE JEST W POLSCE "SYRENEK"?

Post autor: Waldemar »

Czy ktoś wie ile jest w Polsce zarejestrowanych "Syrenek" A może jeszcze są bardziej szczegółowe dane, jak np. podział na modele jeżdżących aut?[/b]
Waldemar z Piły
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

www.fpm.up.pl tam jest liczenie
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

No niestety nasze forum nie działa. Ale tak myśle że istnieje zakamuflowanych z 5000 sztuk we wszelakim stanie, większość oczywiście 105. A zarejestrowanych? Z 15 000
Waldemar
Posty: 8
Rejestracja: 2007-08-17, 18:19
Lokalizacja: Piła

Post autor: Waldemar »

Czyli wspomniane tu powyżej forum, czynne będzie ponownie od 1 września?
Waldemar z Piły
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Myślę, że kilka tysięcy spokojnie.
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

fpm będzie czynny pewnie za kilka dni, może się ściepniemy na lepszy serwer?
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Jeszcze dosc duzo.Lecz bardzo szybko maleja bo ida na zlom..Albo sa bardzo zaniedbane nie oplacale do naprawy wiec na czesci,jezeli sie cos da wykrecic oczywiscie..Z innej beczki np,Zobaczcie ile np maluchow idzie na zlom po kilka stoi na kazdym u mnie w miescie 5-6 na zlomie to norma.....Wiec ile syrenek obecnie jeszcze idzie na zlom??.A wszystko przez obowazkowe OC i nie chec ludzi do takich aut :/ ........Smialo moge powiedziec ze syren jest wiecej jak 50 tys..........Tylko jak dlugo ????? Moze za 5 lat ta liczba spadnie nawet do 20 tys..........TEGO NIE JESTEM W STANIE OKRESLIC..Ale przy obecnej tendencji do zlomowania to moze tak byc!!
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

tu musze sie z kolega zgodzic przez system ubezpieczeniiowy wiele oldtimerow trafia na złom, co do maluchow to syulacja sie powtarza, z syrenami kiedys tez tak było.... a za kilka lat na drodze malca ujrzec to bedzie....
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Przemek »

Marcinek 77 pisze:nie oplacale do naprawy
a w temacie kim wy jestescie popierasz ide remontu ach szkoda gadac z takimi ludzmi jak ty swoja droga skad wnioskujesz ze w polsce zostalo 50 tysiecy syren przeprowadziles jakis spissyren w polsce na wzor spisu obywatelskiego :?:
Awatar użytkownika
o3r
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 201
Rejestracja: 2007-08-16, 21:42
Lokalizacja: Łódź - Śródmieście

Post autor: o3r »

O jacy wy kłótliwi! Grrrrrrrrr!!! Żeby wiedzieć ile jest w Polsce syrenek, trzeba sprawzić w wydziałach praw jazdy i rejestracji pojazdów we wszystkich gminach ile jest zarejestrowanych pojazdów tej marki i dodać wypadkowy współczynnik procentowy pojazdów będących poza ewidencją. Tyle, że ten współczynnik właściwie da się ustalić tylko "na oko". Ma ktoś wtyki w urzędach? :helm
Polonez 1500, 1980 r.
Waldemar
Posty: 8
Rejestracja: 2007-08-17, 18:19
Lokalizacja: Piła

Post autor: Waldemar »

Spokój mi tu i bez awantur! Syrenki liczyć, a nie się kłócić!
Waldemar z Piły
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Waldemar pisze:Spokój mi tu i bez awantur! Syrenki liczyć, a nie się kłócić!
kolejny przykład nabijacza postów, tylko zeby mieć inny napis pod nickiem załosne...

Liczenie syrenek już było :szukaj!:
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

www.fpm.up.pl zapraszam do działu syren i liczenia.
To że syrenek jest 50 000 jest zgoła niemożliwe.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Przemek pisze:
Marcinek 77 pisze:nie oplacale do naprawy
Pisze o mentalnosci ludzi O MENTALNOSCI WIEKSZOSCI LUDZI

a w temacie kim wy jestescie popierasz ide remontu(NO BO POPIERAM) ach szkoda gadac z takimi ludzmi jak ty swoja droga skad wnioskujesz ze w polsce zostalo 50 tysiecy syren..WNIOSKUJE ZE MOZE NAWET WIECEJ!!!!! W MOJEJ OKOLICY JEST OKOLO 25 SYREN TYLE ZE JEZDZI 1 SPORADYCZNIE...A RESZTA TO ZLOM ALBO MOZE ICH JUZ NIE MA przeprowadziles jakis spissyren w polsce na wzor spisu obywatelskiego PRZEKALKULOWALEM PO SWOJEMU...Np;Szukalem syrenek oddalonych tylko o 30-35km od mojego miasta.Taki okrag robilem.i naliczylem 25! W jednym miejscu nawet 3.Lapino kolo kolbud !!..A zobacz jaka polska jest duza??....I np takie miejsca jak Mauzy czy wisie kolo Rzeszowa....Spokojnie jest z 50tys no ew te 46 NA BANK NIE MNIEJ...Ile lat minelo od konca produkcji nie przesadzajmy.To nie samochod z 2 wojny swiatowej!!!!!
Awatar użytkownika
o3r
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 201
Rejestracja: 2007-08-16, 21:42
Lokalizacja: Łódź - Śródmieście

Post autor: o3r »

W pewnym sensie może i racja, tym bardziej, że koniec masowej eksploatacji tych samochodów nastąpił stosunkowo niedawno. Kiedyś można było wyrejestrować samochód i sądzę, że wiele osób skorzystało z tego, by nie pozbywać się auta i nie płacić ubezpieczeń. Syren może jest i dużo, ale takich, które nadają się do czegokolwiek jest raczej mało.
Polonez 1500, 1980 r.
ODPOWIEDZ