piękny dzień...

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

piękny dzień...

Post autor: Sokół »

Widziałem 104!!!!!!!! No a teraz po kolei. Poszedłem z rańca na warsztaty ( projektowanie mebli na kompach dziś było), posiedziałem 7 godz. na forum. Moj nauczyciel ma taki program co widzi na swoim co ja oglądam. No i w co chwila, o miałem kiedys Syrene 105, za chwile o mój tata miał Warszawe Garbatą (temat Mascoma), Po pewnym czasie wracam z moją kobietką ze szkólki. Gadamy o zlocie w Gliwicach, o mojej Syrenie przyszłej itd. I ona mówi że chce ze mną jechac do Gliwic bo nigdy Syreny nie widziała na żywo tak z bliska itd... odprowadziłem ją odszedłem dosłownie 20 metrów, jedzie laweta... a na niej 104 :o no a ja zawołałem Marte. Pózniej wybieglem na środek krzyzówki zatrzymałem klienta. I pytam gdzie on z tym jedzie a on dumny z usmiechem i miłym spojrzeniem .. do siebie. Wziołem od niego nr tel i tyle. Krzyknął jeszcze zę ma 52tyś. od nowości. Nie gadaliśmy bo staliśmy na srodku skrzyzowania... Zaraz bedę dzwonił do niego i może wieczorem do niego pojade jak będe mógł. Nie wiem po co napisałem tego posta ale jestem jeszcze w transie (szoku) Syrenkowym. Chcialem się Wam pochwalić bo Wy zrozumiecie ta radośc. Ciesze sie bo 2 raz w życiu widziałem 104. W mojej okolicy nie ma wogóle Syreniarzy, Syreny stoją gdzieniegdzie ale żadnych kurołapek. Pozdrawiam Wszystkich maniaków Syren. Syrena rządzi i będzie rządzić na wieki.
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

To lepiej nie idź do norblina nigdy, bo jak zobaczysz syrenę 100 to Ci chyba serce padnie
. :wink:
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
pavulon
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 254
Rejestracja: 2006-05-20, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pavulon »

ani na festiwal motoryzacji w norblinie, bo wtedy mozna sie nią przejechac :P ech...nei zapomniene wrarzenia :D
..."kup SYRENKE, SYRENKA będzie twoim wiernym przyjacielem...":)
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: Sokół »

Nie no moze jakos przezyje :grinser byłem u klienta ( to taki handlarz z Szydłowca, od dawna zajmuje sie zabytkami, i tak myślałem że to on ) Syrena to świetna baza do remontu, naprawde polecam ją wziąć. Jutro chyba się pojawi na allegro. Cena nie mała bo 2 tyś ale polecam. Koleś dodaje do niej 4 nowe błotniki. Jest chyba kompletna. Jutro ma byc odpalana. Pierwszy raz w życiu siedziałem w 104 :grinser odlot frajda te drzwi :helm

[ Dodano: 2007-01-23, 21:11 ]
A i zapomniałem dodać że posiada on jeszcze 101, 103 a jego ojciec posiadał prototypową Syrenę R3 :zdziwko

[ Dodano: 2007-01-27, 10:49 ]
http://www.allegro.pl/item161294863_syr ... _opis.html

To jest ta Syrena. Teraz jak snieg na nią spadł wygląda lipnie. Panowie bierzcie ją. Opłaca sie naprawde.
ODPOWIEDZ