14.o1.2oo7 Garbusy i WOŚP

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
danon
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 200
Rejestracja: 2005-12-04, 15:48
Lokalizacja: warszawa

14.o1.2oo7 Garbusy i WOŚP

Post autor: danon »

joł miksole!
Takie coś mam myśle, że ciekawe 8)

Jak co roku uważamy, że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie może odbyć się bez parady wszystkich warszawskich Garbusiarzy oraz Przyjaciół w innych starych oraz ciekawych autkach. Dlatego też i w tym roku angażujemy się w organizację parady, która odbędzie się 14 stycznia 2007 r., czyli dokładnie w dzień XV Finału WOŚP.

Wszystkich posiadaczy Garbusów, Busów, Karmannów, innych klasycznych Volkswagenów, a także wszelkiej maści autek z duszą serdecznie zapraszamy na coroczną paradę z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Spotykamy się 14 stycznia 2007 r., o godzinie 10:30, na Placu Teatralnym.

Wyjazd parady, po ustawieniu uczestników w kolumnę zaplanowany jest na godzinę 11:00.

Trasa przejazdu parady: Plac Teatralny --> ul. Wierzbowa --> Moliera --> Nowy Przejazd --> Aleja Solidarności --> Most Śląsko-Dąbrowski --> Targowa --> Aleja Zieleniecka --> Rondo Waszyngtona --> Most Poniatowskiego --> Aleje Jerozolimskie --> Jana Pawła II --> Rondo ONZ --> Świętokrzyska --> Marszałkowska --> nawrót na Placu Konstytucji --> Marszałkowska

Na końcu trasy (najprawdopodobniej Plac Zamkowy) zatrzymujemy się i rozpoczynamy wspólne kwestowanie, zbieranie datków do puszek w zamian za przejażdżki samochodami, możliwość wykonania zdjęcia itp.

Potwierdzenie miejsca końcowego postoju jeszcze podamy. Ponadto, każdy uczestnik parady otrzyma od organizatorów serduszka orkiestrowe, dokładne mapki z trasą przejazdu i z informacjami o przebiegu parady. Ponieważ parada została oficjalnie zgłoszona w urzędzie miasta każdy zostanie zaznajomiony z jej regulaminem.

W sprawnym przebyciu trasy pomoże nam Policja oraz Straż Miejska.

Jeżeli ktoś ma, niech zabierze flagi WOŚP, CB Radio (komunikujemy się na kanale 32) ponieważ to ubarwi całą paradę i ułatwi nam wspólne paradowanie.

I więcej pod linkiem: Garbusy dla WOŚP
Nie wiem jak Wy, ale ja się swoim białym pepikiem wybieram :grinser A każda Syrena napewno chętnie będzie widziana. I żeby nie było, że za późno:P
A i jeśli ktoś nie ma chęci brać udziału w paradzie to wydaje mi się, że to co będzie się działo pod kolumną będzie arcyciekawym;)
www.norblin.info

stodwadzieściasześćpe razy dwa
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Jak zwykle mnie uprzedziłeś, miałem to za chwilę napisać(o wośpie). 8)
Jak uda się zrobić skrzynię w 601 do soboty, to wpadnę
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

o suuuper, chłopaki jedziemy !!!!
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

W Poznaniu jest może coś podobnego :?:
Dwa lata temu chyba była licytacja Syrenki
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Tak przy okazji, dla tych co płaczą, że zlotów nie ma.Zapraszamy
Pewnie przyjedzie jedna, dwie syreny... a ludzie dalej będą narzekać, że nikt nic nie organizuje
syrena to nie samochód.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

W Częstochowie tez jest WOŚP. o 12:30 zbiórka na parkingu Real, a potem to nie wiem gdzie jada, ale pewnie przed ratusz- z garbomani sie dowiedziałem :P
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

mnie nie będzie, mam awarie silnika :/
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Niestety mnie też nie będzie, nie dam rady.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy
syrena to nie samochód.
ODPOWIEDZ