Wiadomo coś o zimowym?

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

Wiadomo coś o zimowym?

Post autor: Sokół »

No więc na poczatek spytam czy wiadomo coś o tym zlocie? Ja sie wybieram i mam taki mały problem... bo nie mam za bardzo czym jechac :???: Moge pociągiem ale srednio mi sie widzi. Poszukuję osoby która by jechala i mogła by zabrac dwie osoby. Mieszkam w Szydłowcu między Radomiem a Kielcami. Wiadomo że dorzucę się do wachy itd. Bardzo chciałbym jechac na ten zlot bo szczerze mówiac jeszcze nigdy nie byłem na typowo Syrenkowym zlocie. U mnie w okolicy nie ma zadnych konkretnych zlotów i ludzi syrenkowo zakręconych. Prosze o odzew. Z góry dzięki. Pzdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Jacek B.
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2006-05-29, 21:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Jacek B. »

Pewnie Ci chodzi o łodzki zlot. Więc jak nazwa wskazuje planowany jest na okres zimowy. Konkretów żadnych narazie jeszcze nie ma.
--o00o----'(_)'----o00o--
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: Sokół »

No o Łodzki, zazwyczaj jest pod koniec lutego czyli w sumie juz nie długo, więc pytam czy coś wiadomo i jakby w razie to jakiegoś transportu. Tak czy siak będę tam napewno.
Awatar użytkownika
Jacek B.
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2006-05-29, 21:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Jacek B. »

Jeśli się odbędzie to planowany jest raczej na ostatni weekend zimy.
--o00o----'(_)'----o00o--
Awatar użytkownika
Dulek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 88
Rejestracja: 2006-01-01, 15:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Dulek »

Gdyby mial sie odbyc napewno byloby o tym glosno ... podobnie jak z wawa-karczew....
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

w zeszłym roku to sie odezwałem do jednego z organizatorów z zapytaniem czy bedzie, ale w tym raczej sie nie bede odzywał, bo jak by był to by na pewno już o nim było wiadomo. ale ekipie organizacyjnej powinno to dać domyslenia ze juz 2rok z kolei domagamy sie zimowego 8) Sam bym wpadł, co prawda bez auta, ale jednak :grinser

[ Dodano: 2007-01-08, 22:47 ]
PS

Dulek super avatar!
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Warszawy- Karczew to raczej już nie będzie....
Ale zimowy, to jest coś! Szkoda, że Frunc bosto zamszaka pogonił, to nie będzie gdzie cebuli kupić :D
syrena to nie samochód.
ODPOWIEDZ