Legendy PRL

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

motonita pisze:chociaz tvn turbo nie mam w telewizorni
Tak jest jak się abonamentu nie płaci :devil3
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

mam płacic abonament i oglądać reklamy? (że ten ma "sraczkę" albo durnego murzyna walczącego ze swoim smrodem? albo weź kredyt... kup pigułkę wszystkie problemy miną...)

wole na necie lajkonika poogladac
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Panowie czy jest jakaś strona z której można pobierać legendy PRL i np. nagrać sobie na płytę?
Na tamtej stronce player.pl jak kliknę Ant Video Downloader do przechwytywania filmików to zapisuje same reklamy ale nie właściwy plik video.

http://player.pl/programy-online/legend ... dcinki,44/

Pozdro
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
biegunka57
Posty: 25
Rejestracja: 2018-07-29, 21:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: biegunka57 »

Witam Państwa.
Odświeżam temat po prawie 4 latach (!) bo mam sprawę dotyczącą Legend PRL.
Sprawa 1:
Chciałem ostatnio ściągnąć sobie odcinki sezonu 1 tego programu i niestety okazało się że mnóstwo linków wygasło, tak więc nie da się ściągnąć odcinków jakie się pod nimi znajdowały T_T
Chodzi o odcinki:
01. Syrena
04. Fiat 126p
06. Skoda
07. Wartburg
09. Samochody Sportowe
11. Moskwicz
12. Łada
15. Star (nie działa żaden z trzech linków)
18. Jednoślady cz.I
19. Jednoślady cz.II
28. Auta urzędników
Czy jest ktoś w stanie ponownie wrzucić te odcinki na jakiś serwer by można było je ściągnąć?
Sprawa 2:
Czy zaginione odcinki nr. 21 o polskiej motoryzacji i nr. 22 o Dacii zostały w końcu odnalezione? Jest ktoś kto pamięta je z telewizji i wie co w nich było?
Na łamach tematu było powiedziane, że odc. 21 był odcinkiem zbiorczym na temat polskiej motoryzacji, więc pewnie pojawiły się tam wszystkie pojazdy polskiej produkcji jakie zagościły na łamach serii. Napomknięto tutaj też że w owym odcinku Patryk Mikiciuk odwiedza Norblin i pokazuje tamtejsze prototypy: z tego co się orientuję stała tam Warszawa 210, Syrena 110, dwa Warsy, prototyp Syreny 100 z 1957, Meduza, Smyk.
Z informacji zamieszczonych tutaj wynika że jedną z powtórkowych emisji przerwano na Polonezie i nie wznowiono po reklamach.
Co do odc. 22 - o Dacii - nie wiadomo praktycznie nic, poza tym że kiedyś został nakręcony lub co najmniej były plany by został nakręcony. Nie wiemy jak wyglądał, jakie samochody w nim pokazano. Podobno został wyemitowany premierowo, ale jak na razie nie zabrał głosu nikt kto je widział.
Czy mógłby ktoś rozwinąć ów temat. W mojej głowie rodzi się wiele pytań: jak wyglądały te odcinki? Jakie samochody właściwie tam pokazano? Dlaczego TVN Turbo/Grupa ITI postanowiła ukryć je przed światem? Dlaczego w ogóle owa TVN Turbo/Grupa ITI ignoruje pierwszą serię "Legend" i udaje jakoby seria zaczęła się dopiero od sezonu drugiego? Co się stało, że nigdy nie zostały powtórnie wyemitowane? Jaka historia/anegdota kryje się za tajemniczym przerwaniem emisji odcinka o polskiej motoryzacji?
Bardzo intryguje mnie historia tych dwóch odcinków - jest to jedna z tajemnic rodzimej telewizji o której nikt szerzej nie mówi. Na papierze brzmi to nawet jak jakaś creepypasta :smiech
Mam nadzieję że kiedyś cała sprawa doczeka się rozwiązania.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

no własnie, czy odc 2 mozna gdzies zobaczyc ?
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
ODPOWIEDZ