moja sarenka

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
lewar

moja sarenka

Post autor: lewar »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Elegancko :D Wszystko ładnie, pięknie ....... aż mi sie przypomniało jak moja była na takim etapie :) Tylko cuś Ci powietrze z kółeczka uciekło :P

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

heheh .Czesc kolego widze z moje czesci sie przydaly w odbudowie :piwo: ..Pozdro wpadnij nia kiedys do mnie jak bedziesz w okolicy:D
Awatar użytkownika
Maciekk
-#Junior
-#Junior
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-17, 09:45
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Post autor: Maciekk »

No fotki rewelacyjne poprostu :ok2 świetnie wygląda
Mam 2 pytania:
1. Czy na elementach zostawiłeś oryginalną minie czy są zapodkładowane czymś współczesnym ?
2. Co będziesz robić z rowkami w miejscach zgrzewów na przednich błotnikach? (Proponuje to zaspawać)
lewar

Post autor: lewar »

witam

no ja juz te rowki zaszpachlowalem , najpierw epoksydowa potem podklad potem natryskowa i znowu podklad ...(taki szary co na budzie)

co do czerwonej mini ... roznie, ile zostanie , generalnie przed malowaniem podkladem akrylowym szlifuje ten stary podklad, w miejscach gdzie wykazila rdza to do zywca. pewno najlepiej bylo by je opiaskowac ale obcinam po kosztach...

a no i jeszcze do Marcinek 77 ??? sorki ale nie kojarze. A cojets od CIebie ? pewnie blotniki???


:shock:
:zdziwko

[ Dodano: 2006-11-05, 17:19 ]
a no co do lakierowania.
bedzie baza + klar.

i tu pytanie co myslicie o zestawie - bez- jasny blekit (czy biel blekit a moze wcale nie blekit??)
bo chce dwubarwnie i musi stylowo pasowac pod slub :-)

[ Dodano: 2006-11-05, 18:31 ]
a i jeszcze jedno,
napodlodze i wmiejscach niewidocznych pojechalem farba dwuskladnikowa (tez taka czerwono brazowa) ktora maluja statki na stoczni :-)

pozwole sobie wrzucic link do fotki blotnikow po szpachlowaniu. jeszcze raz podklad szlifowanie i baza i klar.

http://i25.photobucket.com/albums/c72/l ... C06054.jpg
http://i25.photobucket.com/albums/c72/l ... C06053.jpg
http://i25.photobucket.com/albums/c72/l ... C06049.jpg
http://i25.photobucket.com/albums/c72/l ... C06050.jpg
http://i25.photobucket.com/albums/c72/l ... C06051.jpg
Awatar użytkownika
Maciekk
-#Junior
-#Junior
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-17, 09:45
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Post autor: Maciekk »

odnośnie tych rowków to ja bym radził to zaspawać potem zeszlifować i dopiero wyrównać szpachlą...na Warszawie tak mam zrobione(nietylko ja) a dlatego tak zrobiłem bo widziałem pare warszaw z zaszpachlowanymi tymi miejscami i po paru latach lakier tam pękał.

A moje błotniki tez były w tym podkładzie i profilaktycznie zdarłem wszystko do żywego(chemią oraz mechanicznie). Sporo niespodzianek było pod farbą
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Przemek »

powodzenia w dalszych pracach :piwo:
lewar

Post autor: lewar »

no pewnie masz racje...
zawsze tam gdzie duzo szpachl;i to z czasem lubi pekac.
ale mam nadzieje ze tak nie bedzie (juz poprawiac nie bede ) szpachel jest dos c rownomiernie rozlozona zobaczymy.

dobrze tez bylo by moze twardym lutowaniem to zalatwic, mosiadzem albo czym s podobnym...

na budzie tez laczenia szpachlowalem. o_O
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

Czesc
Bierz sie stary do roboty bo ja jestem dalej a slub ma dopiero w lipcu :). Zartuje oczywiscie bo tak naprawde to najwiecej roboty bede mial z dachem (rozkladany) Mi tez sie podobaja Syrenki z dachem ale chce by jedna byla porzadnie srobionym cabrio. (moja narzeczona tez chce wiec co za wybor mam :) ). Ciesze sie ze tez robisz dwubarwna bo malo jest takich a sa naprawde piekne.
Jesli robisz oryginal to proponuje dac ten blekit i bialy dach (sama gora). Jakbym zostawil go to tak bym pomalowal. Byly takie w jakis starych folderach (jeszcze zielone) i slicznie wygladaly.
Powodzenia

[ Dodano: 2006-11-07, 13:19 ]
PS:
Cos w tym stylu (gdzies widzialem kiedys wspolczesne zdiecie blekitno bialej pomalowanej w ten sposób
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
lewar

Post autor: lewar »

noooo wlasnie

ino ja myslalem zeby zrobic to ciut inaczej

boczki ajk u ciebie
dach bialy razem z podszybiami oi maska i caly tyl

mordka juz blekit.


tak jakos.

no ja juz nie wyrabiam kupilem ja na poczzatku sierpnia..... zapitalam dzien i noc (od 17-18 , dzis to dopiero o 20 wroce z pracy wiec nie jest za duzo tego czasu)



Obrazek
sierpien 2006

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tydzien temu.....


no wczoraj obdarlem maske i drzwi z farby :-)
i pomalowalem blotniki przod podkladem (drugi raz po szpachl natr)
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

takie tez byly, chociaz w blekicie tak ladnie wyglada ze bokow bym nie malowal. Ostatni widzialec cala blekitna na kolor jakim pandy teraz maluja i byla super tylko tego bialego dachu mi brakowalo.
Jesli chcez do ozenku sie wyrobic to musisz rozplanowac prace (zwlaszcza ze zima idzie) Chyba ze odroczenie dostaniesz :). Lepiej jednak podgonic z robota. Mysle ze najgorsze masz juz za soba bo z tego co widze to blachcarka jest przygotowana. Samo lakierowanie nie trwa dlugo a ubieranie to przyjemnosc.
Trzymam kciuki i licze na zdiecia

[ Dodano: 2006-11-07, 15:21 ]
PS:
Pamietam ta Syrenkez allegro tez o niej myslalem ale za daleko mi bylo., chyba nizla sztuka byla.
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

w gdansku jest juz jedna bialo-blekitna a wlasciwie niebiesko-biala :) ma pomalowany sam dach na bialo i wyglada dosyc oryginalnie... Twoja bedzie pewnie do niej bardzo podobna :) zobacz sam :)
ps mam nadzieje ze wlasciciel autka nie pogniewa sie za umieszenie na forum zdjecia
ps2 daj znac jak bedziesz chcial zeby na Twoim slubie zjawilo sie wiecej syrenek :) mysle ze to sie da zalatwic jak cos :)

pozdrawiam serdecznie kolejnego syreniarza z 3miasta :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2041
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Ładna, efekt psuje jednak ta ramka atrapy i brak listew.

Ale ostatnio marudny się zrobiłem :grinser
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Kemi, nie masz fotki tego rózowego Trampka co tam jest w oddalI?
Będę bardzo wdzięczny jak bys mi taką fotke zapodała 8) :D
Bo pamietajmy Trabanty to najbardziej kultowe wozy :majk
lewar

Post autor: lewar »

no ladna zebym nie zostal posadzony o plagiat ;-)
tylko ja zamierzam jeszcze boczki zrobic w klasycznym stylu i prawde mowiac chcialem tez miec maske biala i slupki i tylno ascianke ale sam juz nie weim. byky by wtedy tyakie paski jakby na blotnikach ...

jutro planuje zakupic baze, wiec dokona sie finbalny dobor odcieni. nie bedzie tez czystej podstawowej bieli tylko mysle nad leciutenkim bezem lub czyms podobnym, wydaje mi sie ze czysta boiel troche za bardzo kontrastuje. moze ktos jest wstanie doradzic to bede wdzieczny.

moja jak narazie wyglada tak...

a co do obecnosci innych sarenek, bylo by super - dzieki , ale to zalezy od tego czy zdaze... :cry:

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ