Widziane przejazdem-przypadkowe spotkania z ciekawymi wozami

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ

Czy jesteś zdania, że wśród "rozsianych" po Polsce wraków trafi się-zdatny do odbudowy-Żubr, Bałtyk, samonośne Sany (H01, H25/27) lub inne unikaty polskiej myśli technicznej?

Zdecydowanie nie.
18
5%
Wątpię.
30
8%
Być może...
102
27%
Chyba tak.
74
20%
Oczywiście, że tak!
149
40%
 
Liczba głosów: 373

Draka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 252
Rejestracja: 2006-05-16, 20:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Draka »

Kumpelek pisze: to VW Karmann Ghia
Jak niektórzy twierdzą "sportowy Garbus" tyle że kosztuje tyle co 6 - 10 standartowych Chrabąszczy.

A wracając do przypadkiem widzianych... jadąc od Lublińca w stronę Poznania stoi 105L przerobiona na doniczkę - pierwszy raz widziałem ją 11 lat temu, ostatnio tydzień temu - nie mogłem uwierzyć że jeszcze stoi! Dzisiaj jechałem na firmowe szkolenie do Krakowa - nie podam dokładnie lokalizacji ale na odcinku między akademikami a AGH stoi na parkingu 104 w kolorze zielonkawo-żółtym, może ktoś z was ją zna?
M-72 - 1951, AWO 425s-1957, MB W115-1975, ex Junak M10-1962.
banan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 65
Rejestracja: 2006-11-13, 22:55
Lokalizacja: Kraków

Post autor: banan »

Draka pisze:
Kumpelek pisze: to VW Karmann Ghia
Jak niektórzy twierdzą "sportowy Garbus" tyle że kosztuje tyle co 6 - 10 standartowych Chrabąszczy.

A wracając do przypadkiem widzianych... jadąc od Lublińca w stronę Poznania stoi 105L przerobiona na doniczkę - pierwszy raz widziałem ją 11 lat temu, ostatnio tydzień temu - nie mogłem uwierzyć że jeszcze stoi! Dzisiaj jechałem na firmowe szkolenie do Krakowa - nie podam dokładnie lokalizacji ale na odcinku między akademikami a AGH stoi na parkingu 104 w kolorze zielonkawo-żółtym, może ktoś z was ją zna?
jeśli chodzi ci o tą co stoi przy skrzyżowaniu z kijowską to jest, a przynajmniej była do sprzedania za 2k pln i to do remontu.

jaszecze a propos tego karmanna to jest to wersja na usa :P
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

banan pisze: jaszecze a propos tego karmanna to jest to wersja na usa :P
Po czym to niby poznajesz?;]
Grzesiek
-#Junior
-#Junior
Posty: 102
Rejestracja: 2006-07-02, 16:20
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Grzesiek »

batagur pisze:i co syrena 102 za 1000zł? Chyba że rzeczywiście wygladała jak 104ka...
ta z Wyszogrodu, którą widział przejazdem Berliet to 102, tak właścicel mówił a za ile ja kupił to nie wiem w kazdym bądź razie sprzedac nie chce bo "bedzie robił", a ta z Warszawy, co na Ursusie stoi to wrak 104 i tu cena była ponoć 1000zł o_O (w te wakacje jak pytałem stróża parkingu na którym ów Syrena stoi)...to wszystko gwoli wyjaśnień...
...Ba też bym chciał 102 za tysiąc :>
Zanim miałeś swego Fiata, byłeś pieszym długie lata!
rallyfan
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 207
Rejestracja: 2006-05-13, 16:05
Lokalizacja: teraz Pl

Post autor: rallyfan »

Draka pisze:
Kumpelek pisze: to VW Karmann Ghia
Jak niektórzy twierdzą "sportowy Garbus" tyle że kosztuje tyle co 6 - 10 standartowych Chrabąszczy.

A wracając do przypadkiem widzianych... jadąc od Lublińca w stronę Poznania stoi 105L przerobiona na doniczkę - pierwszy raz widziałem ją 11 lat temu, ostatnio tydzień temu - nie mogłem uwierzyć że jeszcze stoi! Dzisiaj jechałem na firmowe szkolenie do Krakowa - nie podam dokładnie lokalizacji ale na odcinku między akademikami a AGH stoi na parkingu 104 w kolorze zielonkawo-żółtym, może ktoś z was ją zna?
Hehe chyba ja kojarze stoi jak sie jedzie na stadion wisly , wydawalo mi sie ze stan nawet ok
banan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 65
Rejestracja: 2006-11-13, 22:55
Lokalizacja: Kraków

Post autor: banan »

Kumpelek pisze:
banan pisze: jaszecze a propos tego karmanna to jest to wersja na usa :P
Po czym to niby poznajesz?;]
po zderzakach, mają tą dodatkową poprzeczkę powyżej normalnego zderzaka.
w garbusach i T1, T2 tak samo było.
zresztą popatrz na tego borgwarda na 1 stronie. też ma na siłę dodaną poprzeczkę na nienaturalnie wyciągniętych do góry kłach. wersje europejskie były ładniejsze :)
Awatar użytkownika
kamil
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 94
Rejestracja: 2005-10-04, 21:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kamil »

w Cz-wie na ul.Kiedrzyńskiej na parkingu koło bloków widziałem ładną 105.żółta,w super stanie,miała chromowane kołpaki i hak. o ile dobrze pamiętam to rejstracja zaczynała się od CZD. :piwo:
syrena 104 68r.
1999
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 663
Rejestracja: 2005-06-01, 09:55
Lokalizacja: PL

Post autor: 1999 »

trasa łowicz-łódz - 2km za miejscowoscią Domaniewice po prawo stoi gaz lub ził bez tylnego zawieszenia , błłekitny,

po łodzi jezdzi skrzyniowy star z weglem, koloru ciemno szergo lub ciemno zielonego rejestracja zaczyna sie LZO. Modelu nie znam ale taki z lat 1960-65
125p/126p/ŻukA03/Isuzu Gemini/Ford A-Series
(L)
Posty: 2
Rejestracja: 2006-08-21, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: (L) »

Grzesiek pisze:
batagur pisze:i co syrena 102 za 1000zł? Chyba że rzeczywiście wygladała jak 104ka...
ta z Wyszogrodu, którą widział przejazdem Berliet to 102, tak właścicel mówił a za ile ja kupił to nie wiem w kazdym bądź razie sprzedac nie chce bo "bedzie robił", a ta z Warszawy, co na Ursusie stoi to wrak 104 i tu cena była ponoć 1000zł o_O (w te wakacje jak pytałem stróża parkingu na którym ów Syrena stoi)...to wszystko gwoli wyjaśnień...
...Ba też bym chciał 102 za tysiąc :>
no ja tez pytalem ciecia to jakiegos studenta tylko ze blotniki z zywicy silnik w czesciach w bagazniku i czesc w w srodku a pod maska jakies graty
Grzesiek
-#Junior
-#Junior
Posty: 102
Rejestracja: 2006-07-02, 16:20
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Grzesiek »

Od jakiegoś czasu jeżdząc z Pruszkowa do Warszawy widać takie coś, wrak pełną gębą :P
Ciekaw jestem co się z nim stanie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
zajac1982
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-06-11, 22:51
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: zajac1982 »

Pewnie niedługo będziemy się nią golić :(
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

parę detali można próbować ratować! i nawet bym polceał to zrobić!!!:)
Grzesiek
-#Junior
-#Junior
Posty: 102
Rejestracja: 2006-07-02, 16:20
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Grzesiek »

Pewnie niedługo będziemy się nią golić
to ja już chyba zarośnięty wolę chodzic :P
Kumpelek pisze:parę detali można próbować ratować! i nawet bym polceał to zrobić!!!:)
tez sie nad tym zastanawiałem ale jakoś "sowiety" mnie średnio interesują, poza tym czy w ogóle ktokolwiek odnawia takie auta i czy komuś by sie przydały jakies detale z niego???
a i tak nie wiadomo jaki ma do niego stosunek właściciel...ale można zapytac :>
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Grzesiek pisze: tez sie nad tym zastanawiałem ale jakoś "sowiety" mnie średnio interesują, poza tym czy w ogóle ktokolwiek odnawia takie auta i czy komuś by sie przydały jakies detale z niego???
a i tak nie wiadomo jaki ma do niego stosunek właściciel...ale można zapytac :>
zobacz ile bedzie za co chciał, bo jak naprawde grosze to wykrec co fajniejsze i potem bedziesz sie martwil co z tym zrobic, ale raczej na pewno na allegro ktos to kupic. bo Ludzie o dziwo rózne pojazdy remontują!:)
Awatar użytkownika
szczupak
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2006-12-10, 20:45
Lokalizacja: Wójcice

Post autor: szczupak »

Ja ostatnio wracając ze szkoły drogom którom chodze już pare miesięcy natknołem się na 105 zasypanom jakimiś gratami niestety trudno się dogadać z właścićelem
GDZIE MÓJ ZNACZEK ARCZI !!!????
ODPOWIEDZ