nasze syrenki

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Gość

nasze syrenki

Post autor: Gość »

mam propozycje, aby w tym poscie umieszczac zdjecia swoich cudnych pojazdow opatrzonych krotkim opisem :D
Karol

Post autor: Karol »

Dobra, to moja syrena 105, '80. Stoi sobie w garażu w Zagościńcu ( koło Woomina, a Wołomin jest koło Warszawy, jakby kto nie wiedział ;) )Remont trwa od czerwca 2003, w tym roku planuję koniec - rejestracja i pierwsze jazdy. Muszęjeszcze wydobyć zaświadczenie o rejestracji, odpowietrzyć hamulce, popracować nad silnikiem, podłączyć pożądnie elektrykę, pobawić się z wnętrzem, zabezpieczyć antykorozyjnie, pomalować felgi i naprawićślady po wjeździe do garażu....a... i jeszcze kupić opony... to chyba tyle ;)))

Zdjęcia z poprzedniego roku - teraz już są szyby i w sumie wygląda jak syrena właściwa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Syrena 105L, 1980 rok. Od dwóch tygodni jest w moich rękach. W najbliższym czasie mam zamiar ja uruchomic(m.in wstawić i podlaczyć chłodnicę). A pozniej sie okaze co dalej :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Witam!
Karolu, czy to Ty pisales o swojej Syrenie na stronce http://www.brzozuch.internetdsl.pl/jaco ... a_105.html :?: (poznalem po tym zoltym maluchu :D )
GRATULACJE, czekam na wyniki 8)

Pozdro
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

A to moja 105L z 82 roku :D W wakacje czeka ja lakierowanie (mam nadzieje) :wink: :D
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

A to jej silniczek :D
Szukam Syrenki na sprzedaż
Karol

Post autor: Karol »

Hehe, tak, na jacomoto cośtam jest sam początek remontu mojej syreny :) Zdjęcia z lata 2003. A ten żółty maluch to moja poprzednia bryka - samochodzik z '77 roku:)
ODPOWIEDZ