P 70

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
romek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-30, 22:16
Lokalizacja: Lublin

P 70

Post autor: romek »

Chciałbym nawiązać kontakt z właścicielami P70,która jest trochę podobna do Syreny,pasują nawet do niej przeguby.Zaczynam renowację swojej petki odziedziczonej po Dziadku.
Roman Gawęda
roman@gaweda.com
tel. kom. 0-603793254

[ Dodano: 2006-07-16, 16:52 ]
Minęło 2 tygodnie, jak widzę chyba P70 nie będzie tak popularne jak nasze syrenki.oczywiście próbowałem odszukać swoją syrenę,którą dostałem w 3 klasie liceum i jeździłem przez kilka lat na studiach- resory z teflonem,tapicerka pikowana jak w dużym fiacie,pasta głusząca na podłodze z przodu,itp. Zdobywam książki serwisowe do P 70,drugie auto będę miał w częściach i mimo protestów części rodziny przywrócę w ciągu kilku lat petkę do życia.Mam piękne foldery reklamowe w języku polskim i niemieckim z lat 50-tych o moim autku. W moim automobilklubie nikt nie ma auta lub np.karety należących do swoich przodków.Ja do tej pory pamietam zapach petki mojego Dziadka z dzieciństwa gdy byłem nią wożony, a ona nadal tak fajnie pachnie.Wczoraj znowu sobie pojeździłem po podwórku.Mam nowe tłoki(nieużywane),nówka aparat zapłonowy,etc.,wszystko odzyskałem od człowieka,który odkupił to kiedyś od mojego dziadka.Pozdrawiam wszystkich syreniarzy
Romek ps.petka

[ Dodano: 2006-07-16, 17:28 ]
Szkoda,że nikt się nie zgłasza ,ktokolwiek wie coś o petkach lub o ich aktualnych właścicielach.Wzywam wszystkich i proszę o pomoc w przygotowaniach do jej renowacji.Będę wdzięczny za wszelkie cenne uwagi o petce.
Roman ps.petka

[ Dodano: 2006-07-20, 17:30 ]
Nadal nikt się nie zgłasza,właśnie zamówiłem opony do petki,dętki będę miał od syrenki , a zatem mamy dużo wspólnego.Ciekawe kto z forum wybiera się w sobotę na zlot pojazdów krajów komunistycznych w Czersku?
romek
ODPOWIEDZ