a oto co kupilem by poszalec

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Marcinek 77

a oto co kupilem by poszalec

Post autor: Marcinek 77 »

2 dni temu kupilem jette 1 80rok nie dalem za nia duzo 600zl...stan super 1,6 bemz gaz 110km....180 lekko juz przetestowalem 8).Sadze ze jest to dobra alternatywa dla mlodych takich jak ja bo i czesci tanie i oc nie duze gau pali malo zaly jaka ma sie noge :helm...Calkiem przyjemne autko :D Bo syrenka na codzien to nie da rady niestety T_T :F .A i lato idzie i cos poderwac trzeba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :piwo:
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

auto którego nie szkoda zajeździć :ok3 dobry zakup chyba, ale wyrywac na coś takiego to może gdzieś na wsi pod GS-em :lol:
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Pod GS-em czy nie nikt nie kaze mi z nia byc 8) Na syrene lub na jakiegos oldtimera np warszawe napewno nie poleci o_O...Wazne by byla ladna co chlopaki na podrywy nie jezdzicie :lol: :D :D No racja nie szkoda zajezdzic :ok3..Dlatego kupilem.Co samochod ostatnio przezywal o_O cala noc smigalismy po obwodowej i okolicznych wioskach i dyskotekach hahahaha :helm :helm :devil3
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

Marcinek 77 pisze:cala noc smigalismy po obwodowej
bede wiedziec zeby unikac na obwodnicy jetty 1...
a wyrywac no coz... wiecej uwagi dziewczyn przyciagniesz na bank w syrenie niz w tym szrocie :majk chociaz nie ukrywam ze za 600zl to chyba bylo warto :)
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

No coz syrena to moja milosc :ok3.A ten oto niemiecki wynalazek..jest oszczedny czesci tanie oc grosze bo 26lat ma i zniszki sa..A mlody jestem i musze sie wyszalec :majk a tego syrena mi nie zapewni ani zaden inny oldtimer bo go poprostu szkoda T_T :???: Chyba tez macie inne auta do jazdy na codzien :> Przecierz to logiczne :D
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

logiczne, dobry zakup; :piwo:
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2041
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Fajne wloty i spoilerek :hihihihi:
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Mylisz się, to nie spoiler lecz uchwyt do holowania rolkowców.

....a na masce hiperboliczne zapętlacze czasoprzestrzeni. :helm
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Jak dziadek zwyczajnym autem nie bede jezdzil :devil3.I tak jest w super stanie silnik pali od dotyku oc na pol roku jeszcze i przeg...za 600zl w gazie 1,6 110km???hahah niewiem czy cos lepszego dostaniesz :majk I JESZCZE jestem 3 wlascicielem auta nie skladane i cholowane na lawecie jak wiekszosc rupieci tylko kupione w POLSCE mam na niego cala dokumentacje umowy wszytkie ksiazeczke serwisowa i wiem ze jego przebieg tez jest org 8) 8) A jaki bagaznik 540litrow :devil3........super alternatywa dla mlodych kierowcow taka jetta :ok3
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

Marcinek 77 pisze:1,6 110km
to niby tyle koni ma !? :smiech to musi byc jakis nowy silnik..albo to ten spojler i wloty tyle mu daly?
no chybaze chodzi o przebieg:] w ktory tez nie wierze, a sadzac po jej wygladzie to dziadek tez nia jezdzil

ale za ta kase to napewno dobry zakup i troszke pojezdzisz:)
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Piotr Surma
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 265
Rejestracja: 2005-04-10, 20:32
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Piotr Surma »

hahaa.. ja i tak pierwszy widziałem te zdjęcia....ale cena :P naprawde szok ...
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

zobacz na stronie jetty jak nie wierzysz panie sereniarzu jakie jetty 1 mialy silniki....i sie zdziwisz ze to mozliwe 8) :lol:
mozesz nie wierzyc dokumenty sa na wszytko :ok3
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

dokumenty są, ale pewnie przez lata stracił parę koni, ale przecież i tak dobrze ciśnie to jest git :faja
kozak
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 96
Rejestracja: 2006-01-25, 18:35
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: kozak »

1.6 110km na wtrysku mechanicznym taki motor robili tez w pierwszym na swiecie GTI czyli w vw golfie z 1976 roku...a jetta to przeciez golf z plecakiem:) dobry zakup.pozdro ps.mam cos podobnego bo vw scirocco a golf1,jetta1,scirocco 1 i 2 maj te same bebechy czyli zawieche,silniki,elementy wnetrza itp. wiec tak jak kolega mowi takie autko to zajebiste rozwiazanie bo czesci mozna na zlomach wytargac na wage wiec koszty są zerowe.jedyny problem to zalewanie baku i płacenie mandatów za wygłupy:) bo takie auta TRZEBA dopier... :devil3
Kupię używaną blacharkę do SYRENY-podgnite,uszkodzone itp.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

kozak zapraszam na piwo o kazdej poze dnia i nocy za to co napisales :piwo: :ok3
Zablokowany