Warszawa pick-up

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Marian_B

Warszawa pick-up

Post autor: Marian_B »

Dzień Dobry.
Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Warszawy Pick-up. Oczywiście samochód jest do niewielkiego remontu, za to ma dokumenty, więc rejestracja na białe tablice nie będzie problemem.
Poniżej kilka zdjęć jeszcze z ogłoszenia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bardzo się cieszę że to Warszawa pick-up gdyż tych samochodów było naprawdę nie wiele i przeważnie większość skończyła swój żywot wiele lat temu na złomie. Od kilku miesięcy polowałem na Syrenę jednak ta Warszawa wpadła mi w oko.
Bardzo proszę o ocenę i proszę znawców o opinię na temat oryginalności mojej Warszawy.
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

ciekawa :ok3 sprzedajacy miał chyba jeszcze jedną tylko złamaną i w stanie agonalnym ?? rozpoznaje zdjęcia z ogłoszenia ;) zdaje się ze kierunkowskazy oraz ramki lamp są nieorginalne a kierownica nie powinna byc biała ?
stolica223
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 36
Rejestracja: 2015-03-18, 18:56
Lokalizacja: bieniewice

Post autor: stolica223 »

to jest właśnie chyba ta złamana z Białegostoku. Do niewielkiego remontu :faja
made in poland

warszawa m20 1957
warszawa 224 1969

Fiat 125p 1972

fiat 126p 1976
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

ekhem...jesli ona jest do małego remontu 8) na tych zdjeciach akurat na złamana nie wyglada
stolica223
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 36
Rejestracja: 2015-03-18, 18:56
Lokalizacja: bieniewice

Post autor: stolica223 »

sprzedający z okolic Garwolina kupił ją z Białegostoku, z tego co wiem gorszej nie miał
made in poland

warszawa m20 1957
warszawa 224 1969

Fiat 125p 1972

fiat 126p 1976
Marian_B

Post autor: Marian_B »

stolica223 pisze:to jest właśnie chyba ta złamana z Białegostoku
To na pewno nie jest ta. Swoją Warszawę kupiłem w okolicach Lublina za nie małe pieniądze, ale jednak coraz bardziej się przekonuję że było warto. Niewiele jest odrestaurowanych takich Warszaw.
stolica223
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 36
Rejestracja: 2015-03-18, 18:56
Lokalizacja: bieniewice

Post autor: stolica223 »

znam historie tej warszawy , ale ty wiesz przecież lepiej bo jest twoja , jest złamana i szykuj worek pieniędzy na remont , zastanów się po co ktoś kupuje taki unikat w Garwolinie ,a potem sprzedaje tobie , odpowiedz jest prosta bo remont jest zbyt kosztowny i oby się udało uratować tylne błotnik i trzymam kciuki, sam się kiedyś zastanawiałem nad jej kupnem . Nie musisz pisać za niemałe pieniądze wszyscy wiedzą ile kosztowała w Garwolinie gdzie wisiała rok w ogłoszeniu
made in poland

warszawa m20 1957
warszawa 224 1969

Fiat 125p 1972

fiat 126p 1976
Marian_B

Post autor: Marian_B »

Skoro wszyscy i tak znają cenę to ją podam 11 500zł. Na pewno nie jest ona złamana. Sprzedający zapewniał mnie że rama jest zdrowa i należy ją co najwyżej pomalować.
stolica223
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 36
Rejestracja: 2015-03-18, 18:56
Lokalizacja: bieniewice

Post autor: stolica223 »

a resory na czym się trzymają? a zaproża? warszawa nie ma ramy
trzymam kciuki za remont naprawdę , oby ci się udało cieszyć się jazdą.
POWODZENIA
made in poland

warszawa m20 1957
warszawa 224 1969

Fiat 125p 1972

fiat 126p 1976
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Marian_B pisze:Oczywiście samochód jest do niewielkiego remontu
Nie no.. leżę.. :smiech :smiech :smiech
Awatar użytkownika
vwmarek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2013-11-01, 13:11
Lokalizacja: wrocław

Post autor: vwmarek »

Autko piękne gratulacje ale jak to ona jest do nie wielkiego remontu to chyba fotki pomyliłeś o_O
spełnione marzenie
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

http://olx.pl/oferta/oryginal-warszawa- ... f24d52360d jeszcze wisi na olx ;)

[ Dodano: 2016-05-14, 13:21 ]
faktycznie miejscowosc Krzywda woj. Lubelskie
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

s

Post autor: Marlon »

ten sprzedający ma kilka kont na olxsie,, chyba wszyscy tu dobrze wiemy o kogo chodzi...

[ Dodano: 2016-05-14, 13:47 ]
faktycznie wawa pickup to rodzynek,,,, ale wątpie by udało się coś zrobić z tym konkretnym egzemplarzem..... no chyba że masz juz nową płyte podłogową, nowe tylnie błotniki i nowe podłużnice ,,,, nie wspominając juz o progach i podciągach ale te akurat zdecydowanie łatwiej zdobyć,,, no i po drugie i może naważniejsze czy masz kogoś kto podejmie się zrobić to auto????????
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Optymistom jesteś ze stwierdzeniem "do małego remontu". Nie mnie jednak trzymam kciuki i czekam na następne zdjęcia. A w szczególności z relacji remontu. I życzę, żeby zapału nie brakło bo będziesz go potrzebował sporo. Ewentualnie duckę pieniędzy, aby remont zrobił ktoś inny.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

Marian_B pisze:Sprzedający zapewniał mnie że rama jest zdrowa i należy ją co najwyżej pomalować.
Chciałbym jeszcze umieć tak uwierzyć na słowo handlarzowi... A jeszcze bardziej bym chciał, żeby można było tak robić... :szampan

Wawki Ci gratuluję - bo prawda jets taka, że w pick-upach nie ma w czym przebierać, a mimo wszystko lepszy niedłubany współczesnie "gruz", niż pozornie wyremontowane coś, co jak się zjarzy pod spód nie ma ani trohce kształtu Warszawy.

Generalnie większość Warszaw pick-upów została odbudowana / jest odbudowywana z podobnego czy gorszego stanu - wszystko się da zrobić. Nie ma się tylko co oszukiwać, że wystarczy pomalować... :wall:

Detali masz sporo do ukompletowania - ale to "prościzna". Teraz pozostaje życzyć Ci dużo pieniędzy na rekonstrukcję i jeszcze więcej cierpliwości i wytrwałości! :)
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
Zablokowany