Kontakt z użytkownikiem eLkowicz, młody, M4v4x z Rzeszowa

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

dobrze żeś się dodzownił, jak dalej bedzie leciał w kulki to policja, sąd i wszystko co się da, niech gnojek porzadnie beknie za takie rzeczy, pewnie inne osoby jakbyś poszukał na innych forach też by się dopisały :)
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Suwmiarka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2014-07-07, 09:30
Lokalizacja: PL

Post autor: Suwmiarka »

Jeśli to jego konto to zobaczcie sami - zawieszone
http://allegro.pl/show_user.php?uid=15230856

Czyli:
Blokada nakładana jest automatycznie na sprzedającego, który nie uregulował rachunku wobec Allegro w wyznaczonym terminie. Płatności należy dokonać do 14 dnia następnego miesiąca po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Inaczej 1-go dnia kolejnego miesiąca nałożymy blokadę sprzedaży.

Przy blokadzie sprzedaży nie są usuwane trwające oferty. Blokowana jest możliwość wystawiania nowych przedmiotów.
Nadal możesz dokonywać zakupów, jednak nie wyślesz wiadomości do sprzedającego.
Użytkownicy korzystający z Menedżera Sprzedaży mogą zlecić wznowienie zakończonych ofert. Oferty zostaną wznowione dopiero po zdjęciu blokady sprzedaży.

Inne powody ograniczenia lub zawieszenia konta:

niepełne lub nieprawdziwe dane kontaktowe (imię/nazwisko, firma, adres, numer telefonu),
zmiana użytkownika konta (przekazywanie zarejestrowanych kont nie jest dozwolone),
udostępnianie konta innym osobom,
wielokrotne wystawianie przedmiotów, które znajdują się na liście towarów zakazanych i dopuszczonych warunkowo,
wielokrotne naruszanie zasad dotyczących wystawiania i opisów ofert,
używanie wielu kont niezgodnie z zasadami,
wysyłanie spamu do innych użytkowników,
inne, poważne naruszenie Regulaminu Allegro,
śmierć użytkownika konta.


Ponadto konto użytkownika jest zawieszane automatycznie, gdy:

liczba punktów otrzymanych za komentarze spadnie do -3 lub niżej;
kupujący otrzyma ostrzeżenia na skutek procedury zwrotu prowizji, uruchomionej przez 5 różnych sprzedających,
użytkownik nie ureguluje należności wobec serwisu po upływie 1,5 miesiąca od blokady sprzedaży,


Przy zawieszeniu konta usuwane są wszystkie trwające oferty użytkownika i odwołany jest jego udział w licytacjach. Użytkownik, którego konto zostało zawieszone, nie może korzystać z większości funkcji konta Allegro. Nie może też bez zgody Allegro zarejestrować się ponownie.

[ Dodano: 2014-12-16, 17:26 ]
Jak widać nie tylko na tym forum nie jest osobą powszechnie lubianą,,,
Ciekawe jak to się stało, że został moderatorem
Jakiś czas temu znikło konta; "mlody" ; "M4V4X" i wcale bym sie nie zdziwił jakby niedługo znikło "eLkowicz"
Albo mi się wydaje, albo gdy traci swoją dobrą opinię to zmienia nazwę użytkownika i znów przez pewien czas "cieszy się" poważaniem
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

heh... i tu ukazuje się właśnie jak to jest.. wiadomo kto się pojawił ponownie ale każdy cichociemny, bo przecież wcześniej 'nic się nie stało' :helm

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... c&start=45
Poczytaj sobie moje posty w tym temacie :D
Patrzcie, nawet Marek mi racje przyznał, że dobrze myślę :D :helm :smiech :smiech :smiech :smiech

p.s. kiedy to było... ? :D.


dobra... ciiiiiszaaa już.... bo motonita mi ostrzeżenie wystawi :D :devil3 :piwo: :piwo: :smiech :smiech :smiech :smiech

[ Dodano: 2014-12-16, 22:23 ]
heh... a 'przyzwolenie społeczne" nadal trwa jak widać... no i widać co się dzieje... :devil3

A nie mówiłem..??!! :fire :helm :devil3
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

No właśnie, czytałem, no niezły przekręt z tego buraka :-/
Oczywiście kasy nie otrzymałem, a mówiłem że do poniedziałku ma być na koncie.
Skończyło się babci sranie (?), piątek wieczorem kasy nie będzie, to już nie będę dzwonił z pytaniem, czy może łaskawie wysłał, tylko inaczej będziemy załatwiać sprawę. Koleś niby ma skończone 18 lat, a zachowuje się jak nieodpowiedzialny szczyl, którego rodzice nie nauczyli podstawowych zasad moralnych i jakiejś odpowiedzialności za siebie. Bo oczywiście dziś tez się nie mogłem dodzwonić, bo odrzucał połączenia, zdołał tylko napisać SMSa że pamięta i kasę odeśle... Coś mi trudno w to uwierzyć.

PS a admini nie mogą dodać stałego podpisu pod posty użytkownika (np "niewiarygodny sprzedawca", albo zablokować takim osobom dostępu chociaż do działu Giełda?)
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

Ode mnie parę lat temu kupił książki. :) Tzn. kupił... Powiedział, że znalazł w jakimś tam antykwariacie w Warszawie i żeby mu kupić. Kupiłem. I nie otrzymałem nigdy ani adresu dzieciaka, ani oczywiście pieniędzy. Po jakimś czasie, gdy dotarło do mnie, że chłopak leci w wała sprzedałem je, oczywiście już ze stratą dla siebie. To był albo rok 2010, albo 2011. Wtedy nazywał się M4V4X. Mamy końcówkę 2014 i jak czytam chłopaczyna leci w te same kulki...
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

rafal dajbor, a moze to te ksiażki sprzedałeś własnie jemu :D ?
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Suwmiarka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2014-07-07, 09:30
Lokalizacja: PL

Post autor: Suwmiarka »

Po prostu trzeba eliminować takich użytkowików ze społeczności zabytkowców...
Jeśli sytuacja się powtórzy dobrze było by powiadomić o tym odpowiednie służby to może sie czegoś nauczy...
Albo blokada adresu IP

Jakieś środki trezba podjąć :npowiem

Osobiscie do niego nic nie mam
Sprawia wrażenie uczynnego i mądrego XX
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

Marek.K., nie nie, nie puściłem ich przez internet, ale analogowo, klasycznie, w antykwariacie. :)
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Panowie ,napisze to jasno i klarownie. NIE MOŻNA ZABLOKOWAĆ GO PO IP bo wchodził z różnych IP. Wystarczy tel, albo inny komp albo reset łącza i jest po temacie.

Jedyne co można zrobić to ustawić,żeby w dziale Giełda ,ukazywały się ogłoszenia tylko po akceptacji moderatora lub administratora. Wtedy będzie wgląd w to co się wystawia.
Już założyłem temat w Moderowni. Zobaczymy jak administrator się do tego ustosunkuje.

Choć jeżeli założy inne konto to i tak będzie lipa. Danych personalnych podać nie wolno bo ochrona danych..... I tak w koło macieju.......
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Ale to jak założy nowe konto, to zawsze można zaktualizować jakąś czarna listę osób. A ja jak się dowiem, to nie pozwolę aby coś wystawił w dziale giełda, bo od razu pójdzie odpowiednia odpowiedź w temacie :-)
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

pietrekder, ale ja reagowałem i h..j. Nikt nic z tym nie zrobił ! :klnie
Nie wiem.. Ten gostek ma tu chody chyba u moderatorów, czy jak.. laske im chyba zrobił, że go od razu nie wyje...ali stąd gdy tylko wrócił ! Nie wspomnę o tym, że nic nie było robione z tym gdy kilkakrotnie powracał pod innym nickiem i zawsze z nim były problemy. Każdy wiedział kto to jest ale każdy "cichociemny". No i taka sytuacja. Poniekąd to wina zarządzających tym forum. Od razu powinni zablokować typa.
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

No, albo usuwac posty w dziale Giełda. Ale ja sobie kolesie już przypilnuję i poszukam go jeszcze na innych forach. Gdzieś go tam chyba widziałem.
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Tomasz pisze:Ten gostek ma tu chody chyba u moderatorów
Bo tu tak jest - trusty i kartele... Nie ogarniesz tego.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Suwmiarka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2014-07-07, 09:30
Lokalizacja: PL

Post autor: Suwmiarka »

Admin loguje się raz na dwa miesiące albo żadziej i forum mało go obchodzi.
Rozumiem, może nie mieć czasu ale raz w tygodniu z 10minut jakby chciał to by znalazł
A jak nie do niech odda fukcję komuś innemu....
Norbinuss
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-04-17, 20:49
Lokalizacja: Mazury :)

Post autor: Norbinuss »

Co do działu giełda i nowych kont. Można zrobić tak, że aby mieć wgląd do działu giełda trzeba mieć albo odpowiedni staż (ileś tam czasu konto) lub odpowiednią liczbę postów. Myślę, że to by w jakiś sposób ograniczyło nie uczciwych sprzedawców.
ODPOWIEDZ