GTA & Mafia

Aby nudno tu nie było

Moderator: adameo2

Twoja ulubiona klasyczna gra samochodowa?

Mafia 1
2
40%
GTA III
0
Brak głosów
GTA Vice City
2
40%
Driver
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

GTA & Mafia

Post autor: KIEROWCA »

https://www.youtube.com/watch?v=OqxpDxfvMOc

Za oknem deszcz...
ZAGRAJMY W GTA :ok3 :faja

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ałdi też się załapało :grinser
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tylko Vice City ma ten niepowtarzalny klimat :grinser
Brakuje tylko Passata B3 w combiaku :D

Pozdrawiam :piwo:
Ostatnio zmieniony 2019-05-07, 21:24 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
tulipan
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-27, 09:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: tulipan »

hehe nie ma jak vice city z modem :D
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Większość z nas nie musi się zaspokajać wirtualną jazdą Syreną, bo maję je w realu
i nie mowa tu o marketach
ray
Posty: 1
Rejestracja: 2014-07-30, 13:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ray »

no powiem że sporo grałem w GTa na modach ale tego nie spotkałem :D Super !!
time
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: time »

Ciekawy pomysł, szkoda że tego wczesniej nie znalazłem ;/ Chętnie bym sciągnął sobie takiego moda.
shock
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-01, 10:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: shock »

Zaraz poszukam to może do V cos takiego mozna wmontować :)
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Baaaaaardzo długo już w nic nie grałem na komputerze - chyba z pół roku. W niedzielę w końcu postanowiłem odkurzyć Mafię. Gra ponadczasowa, klasyk na miarę Wolfa 3D, Dooma czy Half Life'a. Kamień milowy w historii rozwoju gamingu. GTA 3 nie może się równać ze swoimi wywrotnymi pojazdami czy drewnianymi postaciami wyglądającymi jak manekiny.
Pierwszy raz przechodziłem jeszcze w 2003 roku, później w 2006 albo 7.
Teraz dla odmiany wyszukuję różnych gliczy, niekonwencjonalnych sposobów przejścia. Dla przykładu ====Morello zabity pod teatrem, bez pościgu na lotnisko :)

[ Dodano: 2019-05-07, 06:26 ]
Wypróbowałem osobiście także bugi pokazane tutaj: https://youtu.be/S0TKvNHHRzY
Działają :smiech
Chyba najlepszy kiedy Big Dick posłusznie biegnie za nami jak piesek do warsztatu Bertone :)

[ Dodano: 2019-05-07, 06:29 ]
Cd. :grinser
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Pasjonat87
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 282
Rejestracja: 2016-08-10, 12:29
Lokalizacja: PL

Post autor: Pasjonat87 »

ojj tak :D mafia the city of lost heaven jest ponadczasowa gra od jakiegos czasu mi chodzily mysli zeby ja zainstalowac i przejsc jeszcze raz jak za mlodych lat w misji na lotnisku mozna ich wszystkich rozjezdzac ciezarowka bo odskakuja troche to trwa ale jest zabawa ale np juz misja z morello w porcie to jest najwyzsza klasa jak na rok 2003 albo i 2004 jesli o takie gry chodzi sie troche w to bawilem kiedys i gralem i ci snajperzy z dzwigow portowych ehhh tam kazda misja byla ciekawa no nie kierowco zes namowil jak na wodke czy na majowkowy grill przeciez juz wiem co bede robi w weekend BEDE GRAL W GRE :D gta sie chowa na tamte czasy i chyba nawet najnowsza mafia tez widzialem porownanie smaczkow na yt the city of lost heaven i ta nowa 3 z tym murzynem w roli glownej choc grac nie gralem w ta najnowsza zdania brak czy fajna czy kiepska ...........Zainstaluj towarzyszu ikarus mod skody trabanty lady czeski dodatek zobaczysz jaka bedzie rozgrywka :ok3
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Mało kto wie, że misję z Morello w porcie można przejść stosunkowo łatwo, nie zawracając sobie czterech liter wybijaniem wszystkich wrogów [oczywiście kiedyś tego nie wiedziałem i się godzinami męczyłem]. :)
A więc tak:
-od razu wbijamy do brązowego samochodu, którym przyjechaliśmy [omijamy typków i ciężarówki] jedziemy dosyć daleko za suwnice snajperów i strzelamy w zaparkowane pod nimi cysterny. Snajperzy giną a typy z Tomsonami biegają podpaleni.
-Przy cysternach jeszcze NIE WYSIADAMY tylko walimy prosto na typów ze shotgunami koło małych domków przy których parkuje Ford T. Wchodzimy do domku po naszej prawej, jesli ktoś został ze strzelbą to przeładowujemy i sobie na niego czekamy, zatrzymujemy się przy środkowych drzwiach i od razu rozwalamy snajpera stojącego przy oknie, biegniemy prosto do pomieszczenia z apteczką [w razie potrzeby].
-zwrotnicy naprzeciw magazynu Morello nie trzeba przestawiać, pozostaje tylko ta przy samych wagonach/cysternach!!!!
-Podjeżdżamy naszym samochodem albo Fordem T zabranym spod małych domków, przestawiamy zwrotnicę, puszczamy wagon i jedziemy za nim samochodem.
-wysiadamy, oglądamy cut scenkę.
-Od razu wbiegamy do środka w prawo. Rozwalamy typa na skrzyniach i shotgunowców - z zaskoczenia nie są zbyt celni.
-biegniemy do końca skrzyń po prawej i leciutko się wychylamy, żeby sprowokować Morello do strzelania. Kiedy wystrzela cały magazynek i zacznie przeładowywać - OGNIA!!!. W pomieszczeniu za martwym Morello jest apteczka.
-Bierzemy samochód i jedziemy do bramy głównej - olewając całkowicie wrogów, albo rozwalamy z daleka kolejną ekipę pomiędzy małymi domkami i wychodzimy na ulicę.

TIP Nr. 2
Co zrobić, ażeby w misji pościgu za zielonym samochodem a'la Opel Kapitan włączyła się cut scenka pościgu i wypadku z pasażerem wylatującym przez szybę?
PROSTE. Kiedy skręca w lewo z góry całkowicie to olewamy i jedziemy do drugiego zjazdu z China Town. Na dole skręcamy w prawo [po łuku] a później w lewo na ulicę na której jest bar Salieriego. Kiedy na nas wyjedzie walimy go na czołówkę żeby się przewrócił. Voila. Scenka w 90% przypadków się włączy.

TIP Nr. 3
Żeby po misji z więzieniem nie było na chodniku tajniaków strzelamy do robola przy studzience a następnie klikamy na niego prawym - włącza się filmik, w którym Tommy zrzuca go do kanału. Jeśli tego nie zrobimy gościu na nas zakapuje - będzie stał z szarymi prochowcami. Jeśli tylko go zastrzelimy to i tak przyjadą. Natomiast jeśli już są tajniacy to bardzo szybko możemy wsiąść do swojego samochodu - zaparkowanego wcześniej przy krawężniku obok bramy przez którą wyszliśmy. Często zdarza się, że jeden wsiądzie z nami jako pasażer i można sobie z nim pojeździć. Po pewnym czasie wyśledzą nas pozostali przyjeżdżając najczęściej karawanem pogrzebowym. Oczywiście żeby od razu nie zaczęli strzelać musimy mieć schowaną albo wyrzuconą broń! :devil3

TIP Nr. 4 [bonusowy] :)

W misji w której Lucas Bertone wysyła nas ukraść biały samochód spod kanjpy a gościu wybiega z pistoletem i wzywa policję po prostu bierzemy sobie zielonego garbuska z warsztatu Bertone, jedziemy i zastawiamy drzwi. Wychodzimy przez drzwi pasażera, sprzątamy gliniarza i odjeżdżamy. Jak już zaparkujemy w garażu Salieri możemy sobie wrócić po garbuska. Typ ciągle będzie za nim czekał. :grinser Wcale nie musimy się z nim strzelać - wystarczy szybko wycofać i po sprawie. Wchodzimy przez drzwi pasażera ale wybieramy usiądź jako kierowca.

P.S. Na moim chomiku w folderze Mafia są wszystkie Save'y i trainer a także wskazówki jaki pobierać torrent.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2019-05-07, 17:31 ]
I znowu Don Morello w niezręcznej sytuacji :smiech
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 2019-05-16, 11:51 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 2 razy.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
DizzyX
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 288
Rejestracja: 2011-09-17, 16:10
Lokalizacja: Końskie

Post autor: DizzyX »

KIEROWCA, jeśli podoba Ci się Mafia I, to zdecydowanie polecam Ci drugą część. Klimat jest świetny, rozgrywka jest świetna, a scenariusz na wspaniałym poziomie. Są nawiązania do pierwszej części :)
Polecam też dodatki DLC. Niedawno udało mi się kupić ze wszystkimi dodatkami w okazyjnej cenie, ogrom świetnej zabawy :)
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

DizzyX pisze:KIEROWCA, jeśli podoba Ci się Mafia I, to zdecydowanie polecam Ci drugą część.
Wszystko ładnie pięknie, tylko prawdopodobnie nawet nie miałbym sprzętu na którym mógłbym ją odpalić...
Ja nie komputerowiec, 10-cio letni laptop Dell Inspiron, Windows 7. Neta przejrzę, meila wyślę, puszczę przelew, pogram w stare gierki typu Kingpin, Mafia 1 czy Vice City - i to też raczej baaaardzo rzadko. Są miesiące, że w ogóle nie mam czasu ani chęci pograć w żadną grę.

Pasjonat - a czy mógłbyś napisać skąd pobrać i jak zainstalować tego Ikarusa?

P.S. Jak zdobyć tego czerwonego Forda Thunderbird z zakończenia już prawie na początku rozgrywki?
NIC PROSTSZEGO.
Jedyne co jest potrzebne to pistolet.
Ja robiłem to tak ====po misji Molotov Party zbierałem pistolet od typa na bramie, któremu łamiemy kręgosłup bejsbolem. Z garażu wyciągałem Falconera - cywilny odpowiednik taryfy a Paulie sobie wracał do baru Fordem T.
TERAZ jedziemy na most z WORKS QUARTER => CENTRAL ISLAND i strzelamy w górną część środkowego okienka wieżyczki, przed sobą mając gęste zabudowania a samą wieżyczkę po swojej lewej. Ekran powinien mignąć na czarno. Jedziemy pod most prowadzący z CENTRAL ISLAND => DOWN TOWN. Samochód będzie pomiędzy wjazdem na most a ścianą, w wąskiej uliczce. Teraz wracamy do baru Salieri a wóz mamy na resztę misji zakitrany w garażu :devil3
Przyspieszenie nieograniczone, wymarzony do ucieczki przed zbirami Morello i mylycją czy pościgu. Jedyna wada to że jest dwuosobowy i nie nadaje się do misji z Samem.

Pozdrawiam
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
DizzyX
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 288
Rejestracja: 2011-09-17, 16:10
Lokalizacja: Końskie

Post autor: DizzyX »

KIEROWCA pisze:Wszystko ładnie pięknie, tylko prawdopodobnie nawet nie miałbym sprzętu na którym mógłbym ją odpalić...
Ja nie komputerowiec, 10-cio letni laptop Dell Inspiron, Windows 7.
Mafia II wyszła w 2010 roku, teraz ogrywałem ją na kupionym właśnie w 2010 roku laptopie, który wcale demonem prędkości nie jest, więc być może i Twój da radę na niższych detalach :D :)
KIEROWCA pisze: Są miesiące, że w ogóle nie mam czasu ani chęci pograć w żadną grę.
No ja to chęci bym miał, tylko z tym czasem jest bardzo różnie. Sam dawno w nic nie grałem, kupka hańby leży i czeka na ogranie... :P



A do jeżdżenia Ikarusami itp. polecam symulator autobusu OMSI (OmniBus Simulator). Można wgrywać różne autobusy (w tym właśnie różne Ikarusy, są i Autosany i Jelcze), są też mapy umiejscowione w Polsce (mniej lub bardziej rzeczywiste). Świetna sprawa, dawniej sporo grałem, teraz wiadomo - nie ma czasu... :p
Awatar użytkownika
Pasjonat87
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 282
Rejestracja: 2016-08-10, 12:29
Lokalizacja: PL

Post autor: Pasjonat87 »

https://www.youtube.com/watch?v=T6qzlxmf1W8 auta z modu https://www.youtube.com/watch?v=VVsu3yKtvtg linki do modu ;)

[ Dodano: 2019-05-08, 01:55 ]
PS; Tramwaje,kolejka i czesciowo miasto tez jest zmienione.Mozna poczuc taki klimat komunistycznej czechoslowacji,wegier czy bylego nrd polskie akcenty tez sa ogolnie mod dotyczy calego bloku wschodniego.Mafia jest gra czeska jak by ktos nie wiedzial ;)
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Pasjonat87 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=T6qzlxmf1W8 auta z modu https://www.youtube.com/watch?v=VVsu3yKtvtg linki do modu ;)

[ Dodano: 2019-05-08, 01:55 ]
PS; Tramwaje,kolejka i czesciowo miasto tez jest zmienione.Mozna poczuc taki klimat komunistycznej czechoslowacji,wegier czy bylego nrd polskie akcenty tez sa ogolnie mod dotyczy calego bloku wschodniego.Mafia jest gra czeska jak by ktos nie wiedzial ;)
Niezbyt rozumiem po czesku [czy po jakiemu tam jest ten filmik] :P
Mafia Xtractor niestety u mnie nie pójdzie ponieważ aktualnie mam jakąś wersję skompresowaną z internetu... Sprawdzałem. :cry:
Trzeba grać na małych detalach i wychodzić poprzez Ctrl+Alt+Del no ale ważne, że w ogóle jest no i że chodzi bez płyty - mam rozwalony napęd. Sam nagle przestaje mielić i zawiesza komputer albo się wysuwa na pusto.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Pasjonat87
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 282
Rejestracja: 2016-08-10, 12:29
Lokalizacja: PL

Post autor: Pasjonat87 »

jak mowilem na weekend calosc z modem u siebie zainstaluje (wszystko bedzie z neta sciagniete na swiezo) zobacze jak dziala czy sa bledy to dam znac ;) dla chcacego nic trudnego
ODPOWIEDZ